browning eurobolt

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

browning eurobolt

Postitus Postitas pano »

mida sellest ka head või halba arvatakse? arvatavasti järgmine nädal soetan endale selle.
http://www.browning.com väike viide ka.
Koertega on jaht!!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kui sa tahad küsimusele adekvaatset tagasisidet saada, palun näe ka postitusega vaeva. Väike viide pane tootele mitte lehele kust siis peab midagi otsima.
Ma olen seda relva ise vähe piilund ja mulle meeldib. Meeldib rohkem kui igast x, a, ja jumalteabmispoldidveel. :wink:
Aastaid tagasi oli Jahimehes ka Kindsigo ja Järvelaidi lasketest. Soovitati.

Sattu nüüd õigesse poodi ka seda ostma. Peaks kohapeal olemas olema.
Vale koha peal ei pruugi alla 40 kiloseod kohal olla. :VS :D
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas tony »

Sai palju aastaid sellisega (7rem) jahil käidud.Mina soovitan küll.
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas tolerantne »

Vabandan väga kui teemast nats mööda,aga kuna oli linna asja sõitsin Ülemiste Jagdhofist läbi ja küsisin otse selle mitte vene mehe käest kuidas selle 223-ga lood olid.Vastati,et oli küll selline punapõskne noormees kellele pakuti 7 REM MAG ja 270 WSM-i.Sellel ei ole küll mingit pistmist 223-ga.Seega enne kui kedagi halvustama teatud seltskond hakkab võiks mõnikord asjade käigu kohta ka teiselt poolt teabet hankida.Ja pano poiss võiks ikka natuke tähelepanelikum olla,et mitte inimesi teinekord klatsile õhutada.
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas pano »

Koertega on jaht!!!
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas pano »

noo vott mina ei tia mida seal poes räägiti aga minule pakuti igatahes 223 ja minupoolest uskuge mida tahes :D peale mind tulid sinna poodi veel üks noor poiss kes püssi otsis võibolla pakuti talle 7mm aga ma tean täpselt mida mulle pakuti :twisted:
Koertega on jaht!!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas Joosep Käba »

No vot teina asi kohe.
Lisaks meelis/sobis minu soovidega laekuju. Lae puit ja üldine viimistluskvaliteet tundusid visuaalsel vaatlusel olema paremad võrreldes niimõnegi kohapeal paljukasutatud kaubamärgi samasse hinnaklassi kuuluvate isenditega.

PS. Ei puutu teemasse aga arvan, et moded teavadjuba pikemat aega arvutit/arvuteid kust tolerantset juttu tuleb. Akkab see kohati seosetu jahu juba ära tüütama.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas baddmann »

Joosep Käba kirjutas:....
PS. Ei puutu teemasse aga arvan, et moded teavadjuba pikemat aega arvutit/arvuteid kust tolerantset juttu tuleb. Akkab see kohati seosetu jahu juba ära tüütama.



Eks ikka, aga iga mees/pood on ise oma maine sepp ju :D Nalja peab kah saama ja kelle üle siis veel :D

BM
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas jahe »

Keegi kuskil eespool küsis,kuidas noorjahimees,maksevõime ja jagdhof omavahel seotud on,ütleks,etvägagi seotud,kui sulli kilekotiga kaasas põle ei tasu antud poodi oma jalga tõsta :wink:
243win
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Re: browning eurobolt

Postitus Postitas lendorav »

Kasutan neljandat aastat ja rahul.
Kaliibriks 7mm rem mag.
Ostmise ajal sai valitud Sauer 202 ja Eurobolt vahel.Mina valisin Browningu ja sõber Saueri, mõlemad siiani oma valikutega rahul.
Vasta