soovitage õhkrelva

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
extasy
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 24, 2010 7:30 pm

soovitage õhkrelva

Postitus Postitas extasy »

Tere!

Palun soovitage mulle õhkrelva väärtuses kuni umbes 4000.-. Olen uurinud erinevaid relvi kuuli algkiirusega 380 m/s, kuid erinevates foorumites soovitatakse erinevaid relvi ja tehakse eelnevaid maha. Ehk oskate midagi konkreetset soovitada, mida saaks Eesti turult osta, mitte ei peaks välismaalt tellima.

Aitäh!
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas Delta »

Eks neid soovitusi ole raske anda. Ise ei jõua kõike ära proovida ja teiste jutu pealt soovitamine on kahe otsaga asi...

Eeldan, et soovid vedrukat koos optkaga? Selles hinnaklassis on hetkel Field Targetis pakkumine HW50-le koos optikaga, mis pole küll magnum klassi vedrukas, aga siiski piisavalt võimas ja üle keskmise kvaliteediga (sh Rekord päästik). Gamosid ma ei soovitaks, minu meelest on nad meil ülehinnatud ja päästik on neil kehvake (kuigi uumatel pidi parem olema). Jahipaun pakub ka mitmeid komplekte (Hämmerli jms), samas nende kohta ei oska ma suurt midagi kosta, va see, et nendel kit-optikatel tuleks kontrollida kinnitusjalal stopperi olemasolu, muidu hakkab see kupatus varem või hiljem liikuma. 10-20% hinnasula ei teeks sealgi paha. Mis veel? Citysecis nägin mõni aeg tagasi müügil Crosman Nitrot, mis on gaaskolviga "vedrukas". Ülevaadetes seda täitsa kiidetakse, paraku hinda ma toona ei vaadanud. Kui see jääb mõistlikkuse piiridesse, siis alternatiivina tasuks täitsa kaalumist.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas sada »

Küsiks ka veel lisaks, kas ennem on mingi õhukas olnud (või sõbral on x mudel, millega olen proovinud), kasvõi odav hiinaks? Ja mis selle juures ei meeldi, liiga lahja, võiks täpsem olla või mõlemad?
Ridade vahelt loen välja et küsija rihib nn. 380m/s ehk max võimsust :wink:
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas Delta »

Ma võin eksida, aga pelgan, et tegu värske huvilisega...

Eks see kiirusejanu ole haigus, mille iga õhukamees on korra läbi põdenud. 8)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
extasy
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 24, 2010 7:30 pm

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas extasy »

Mul on väike kogemus õhupüssidega. Enne kasuatsin iz - 38 aga nyyd käisin relvapoes ja uurisisn sealt ja lõpuks ostsin hatsan mod 135 ära.
Esmamulje on hea.
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas Delta »

extasy kirjutas:Mul on väike kogemus õhupüssidega. Enne kasuatsin iz - 38 aga nyyd käisin relvapoes ja uurisisn sealt ja lõpuks ostsin hatsan mod 135 ära.
Esmamulje on hea.

Selge pilt. Kui paljuks ei pea, jaga siis hiljem muljeid vähe põhjalikumalt ka: koostekvaiteet, täpsus jms. Teistel ka huvitav lugeda... Kuulidest sobivad võimastele vedruaktele üldjuhul sellised raskemapoolsemad (JSB Heavy, H&N Barracuda jms).
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas sada »

extasy kirjutas:Mul on väike kogemus õhupüssidega. Enne kasuatsin iz - 38 aga nyyd käisin relvapoes ja uurisisn sealt ja lõpuks ostsin hatsan mod 135 ära.
Esmamulje on hea.

Palju maksis ka?
extasy
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 24, 2010 7:30 pm

Re: soovitage õhkrelva

Postitus Postitas extasy »

Ostsin siis hatsan mod 135 4100 EEK -ga .
Ma kirjutaks selle relva kohta täpsemalt kunagi hiljem.
Vasta