pitbull jahikoeraks

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
maruul
Postitusi: 1
Liitunud: R Apr 23, 2010 1:25 pm

pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas maruul »

mul on 4 aastane pitbull kes on treenitud jahikoeraks,võtab suurepäraselt jälgi jne.tahaksin teda ka reaalis jahile saata.kes võtaks + :)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas rajaleidja »

Texasest leiad kindlasti kellegi, kes võtaks su koera kaasa.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas plaaster »

maruul kirjutas:mul on 4 aastane pitbull kes on treenitud jahikoeraks,võtab suurepäraselt jälgi jne.tahaksin teda ka reaalis jahile saata.kes võtaks + :)

Äkki täpsustaksid, mis mõttes ta jahikoeraks on treenitud.
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas Jägervision »

See saab hea olema :roll:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas sooviku »

Oleks azawakh,barbet või harrier :wink: siis nendega on meil jahipidamine lubatud,pitbull`iga mitte.Ja meil on palju siilisid ka
Naine võib olla,koer peab olema!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas Jägervision »

Sellel pildil peaks tegelikult küll bullterjer olema aga üldiselt soovikul õigus- igasugu bulliliste kasutamine jahis ei ole lubatud.

Aga väga huvitav oleks kuulda, mis jahiks ja kuidas see pitbull koolitatud on? Muideks mu dobermann võtab ka hästi jälgi.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: pitbull jahikoeraks

Postitus Postitas vollifedja »

Meie kamba dober ja minipinser võtaks kah koos "jahiemaga" jälgi, mis mühiseb!Samuti tahaks koos taksidega urgu mahtuda(pinser käibki sisse-välja hästi ruttu, taksid ei luba vist oma "mängumaadele") Kahjuks on olemas EKL lehel "eestis kasutatavate jahikoerte register", kus täpselt kirjas, mis tõugu koerad meil on jahipidamises lubatud -kasutusel.
Nii et treenida võid, kelleks.milleks tahad, kas või jalgrattaga sõitma, sega tast seepärast veel jalgratturit saa.
Vasta