Faasanijaht Taageperas (registreeru vms).

2005. aasta teemad

Kui tahad tulla faasanijahile, milline aeg sobiks?

14.01.05-15.01.05
0
Pole hääli
15.01.05-16.01.05
0
Pole hääli
21.01.05-22.01.05
0
Pole hääli
22.01.05-23.01.05
0
Pole hääli
28-29.jan
2
9%
29-30.jan
0
Pole hääli
sobib veebruaris
3
13%
ei sobi ükski päev
2
9%
kirjutan Feenile ise, millal mulle tegelikult sobib
8
35%
Sobivad kõik ajad
8
35%
 
Hääli kokku: 23

Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Feen, ae, kas mingitsorti juhiseid ka sündmuskohale jõudmiseks edastad peale selle, et asukoht Tündre järve ääres on (millises ääres, teede läbitavus, silmatorkavad tundemärgid, on see seal ainuke majapidamine vms)?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nii, seda kuidas hakata liikuma sinna talu poole, kujutab see skeem http://www.pilt.ee/photo/296384/5781283/ See on siis Regio v6imaluste kasutamise tulem. Asjal on see iva, et sellega saab suuna k2tte kyll... aga kuna kaart on ysna ebat2pne, siis seda, et maja ise asub j2rve idapoolses otsas. Silmas tuleb pidada seda faasanikasvatust. sealt m88da ja anna ainult minna. P2ris mitu kilomeetrit. Ja edasi siis vaadata seda linki http://www.pilt.ee/photo/296384/5781579/ Teie tulete kirdest (sellel kaardil), ja kolmas hall t2pikene ongi 6ige koht. Ja kui L2ti piirini j6uate, siis ots ringi ja kusagil paar kilti tagasi :) Ja ma panen mingi sildi ka v2lja, et see on 6ige maja... v6i langetan m6ned puud teele ette ;)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Tallinna rahvas! Arvatavasti on Teder sealt tulemas. Suhelge temaga, ja äkki saate auto jagu kokku, siis andke mulle teada. Nii, et pole kauge miskit :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
tihane
Postitusi: 75
Liitunud: N Jaan 20, 2005 10:06 am

Postitus Postitas tihane »

Kas koeraga sobiks ka tulla?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

tihane kirjutas:Kas koeraga sobiks ka tulla?


Sobib. Eriti kui on veel linnukoer. Aga muidu ka.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

võtaks kah osa

Postitus Postitas sass »

Võtaks kah osa kui asi ikka toimub krabaks Saarelt veel paar jahikaaslast kaasa, Deerhunter lubas kah tulla ...laseks lindu kah..ja kohale tuleksime reede õhtupoole :lol:
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Jõudu Sulle Feen!Loodan , et jaht läheb korda.
Egas elevant pole siga!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jõudu tarvis. Tegelikult tuleb rohkem rõhuda kokkutulekule talitingimustes. See jaht on üks osa sellest :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Et siis lisainfot.

Reedelon mingil ajal kogunemine. Ma pean oma ja selle, kellega ma sinna saan, ajagraafiku üle vaatama, et mis kell siis. Ja see kogunemine neile kes saavad siis koguneda ja/või laupäeva hommikul juba seal ärgata tahavad. Murumänge siis ei ole, ainult ettevalmistus ja niisama töine-lõbus olemine. Õhtusöögi retsept veel välja mõtlemata.

Laupäeval 05. 02.2005 kogunemine kell 9.00-9.30 Kollaspalu talu juures Siis saab autodest mõned asjad maha laadida ning kell 10 hr. Jaak Põldsami juures olla (või seal kus asi pihta hakkab.
-> taldrikute laskmine (huvilistel kaasa võtta selle tarvis 50 eq 10 taldriku kohta). Tuleb võistlus :)
-> faasanijaht. ei tule võistlust, selline faasanijahi moodi faasanijaht kõigest.

Kaasa võtame sinna poti suppi. Selleks keedan enne valmis puljongi ja sätin muud asjad valmis, et siis oleks hommikul asi potti ja valmis. See teki sisse, et ära ei jahtuks ning seal siis hea manustada.

Võimalik, et 16.00 on asi läbi (aga ei üllatuks kui ajavahemik kõiguks 14.00st - 18.00ni). St...
-> kohvi ja tee joomine ning mingi näksimine. Saab natukene juttu ajada ja soojeneda. Samal ajal soojeneb vesi, selleks et saaks faasaneid puhastama hakata. (kui palju jne selgub seal).
-> sel ajal valmistavad mõned õhtusööki ette, mõned kütavad sauna.
-> selle tegevuse vahepeal annab teha teise katse-eksperimentaalse võistluse:
õhupüssist märki laskmine. Kõigil 10 lasku, kainelt . Siis soojendustropid ja veel ühed.. ja... umbes 15 minuti pärast siis teine seeria. Annab jälle põhjust autasustada ja on ka äkki järeldusi teha.

Aga oleks vaja õhupüsse, kui kellelgi on, andku mulle teada, et tal on ja saab kaasa võtta. Muidu ma pean klubist asja uurima.

Ütleme nii, et kui kõik läheb nii nagu paberil plaanitud (ja kui ei lähe, pole hullu), siis 18.00 Saab Trucker demoda meile igast vidinaid, mis poes müügil. Ma ise nt ootan palgapäeva, et siis seda maisipildujat lähemalt kaeda :), vaatakse seda siis juba seal ka, aga nagu ma aru sain, siis ulukiotsija on üks teema. Ja siin vabandan Truckeri ees, sest ma kuulsin, et ta võtab natuke vidinaid kaasa ning lülitasin selle programmi, ilma temaga konsukteerimata.

-> natuke murumänge veel (see siis äkki pärast õhtusööki)

19.00 tahaks õhtusöögiga mingile maale jõuda, aga ajagraafikut vaadatest tõden, et kõik sõltub faasanijahi kestusest.

Kuna vahepeal on saun ikka küdenud... ja kui seni pole vingumürgitusse surnud, siis on seal üks väike suitsuvälja laskmise nõks ning kangemad saavad saunatada.

Pühapäeva hommikul 06.02.2005 on rebase nülgimise õppe-praktikum ja sel ajal peaks metsnotsust midagi tegema. Ja enne lahkumist sööma. Ja kui ei teha lahkuda, siis aega küll... jääpuur ja sikuska kaasa... või niisama...


Ja siis veelkord üldist. Seal peaks olema 7 voodit, madratsitega, tulemas palju rohkem inimesi. Seega, kellel võimalik, võtku endale midagi külje alla kaasa ja magamiskott ka.
Siis, võtke igaks juhuks kaasa ka söögitarvikud. Ma ise võtan ka midagi kaasa, aga jällegi, parem karta kui kahetseda.
Punane vest jahilistele. Samuti püssid, laskemoon (orgunnin sinna igaks juhuks 12 kaliibrila 25se karbi nr.5 moona, ja 16 kal-le ka omajagu ja natuke lisaks (mul endal see ja Gunnar varustas ennast ka juba soliidselt).
Paberid võiks ka korras olla.
Kui kellelgi mõni konserv, põdravorst... põrdakont (et teeks pühapäevaks ka puljongit), kartuleid, porgandeid juhtub niisama olemema, siis andku teada, ja ka muudest taolistest asjadest. Söögirepart tuleb ka. arvestada 50 eq inimese kohta, aga täpselt ei tea palju läheb ja kui kellelgi miskit üle, siis teeb mingi tasaarvelduse, kui selleks soovi.

Siis, saunalistele käterätik kaasa.

Siis, alkohol. Ise võtan paar kasti õlut. Et siis soovijad saavad 8 eq pudel osta, kui soovi (aga pudel kuulub tagastamisele). Teravaga on nii, et jäägertee jaoks tuleb toidurepardist üks liiwimaa palsam. Ja õhupüssi harjutuse jaoks tuleb ka midagi välja mõelda.

Auhinnad, kui kellegi leidub mingeid toredaid ja lahedaid vidinaid, mis selleks sobivad, siis andku teada (ka mõni pargitud väikeulukinahk on lahe asi, ja eriti soliidne oleks nt kopra nahale kirjutada tänukiri hr. Põldmale, et ta seal meile faasanijahti võimaldas).

Elamise teemal selline lugu, et see kuulub ühele mu tuttavale, ja see ei maksa midagi, aga välikäimla, ja 20 inimest tuleb 2te tuppa mahutada... siiani on selliselt hakkama saadud (sisetingimustes 20ne inimesega vist mitte... suvel on seal palju parem võimalus suuremaid olemisi teha).

Esialgu kõik. Kirjutage ja joonistage siis kui midagi on. Tahaks selle faasanite arvu ka millalgi paika saada.
Viimati muutis Feen, K Veebr 02, 2005 11:15 am, muudetud 1 kord kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Edu sulle Feen, selles igati väärt ettevõtmises.Kahjuks pean ise sellest üritusest eemale jääma :( Aga loodame et leidub ka edaspidi hakkajaid mehepoegi kes taolisi üritusi hakkavad organiseerima.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Taageperasse tulijatele! Kui kellelgi on õhupüss, mida saab seal kasutada, siis oleks hea, kui sa annaksid mulle sellest homse päeva jooksul teada. Ei tahaks asja selliseks jätta, et viimasel hetkel selgub, et püssi polegi....
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

Postitus Postitas sass »

Õhupüstol on küll , võin kaasa võtta ...2lindu Saarlastele.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Varsti peab vist pakkimist alustama. Kui palju huvilisi siis faasanijahile minemas-tulemas on ka ?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hetkel on huvilisi kusagil 15ne kanti. Tegelikult on huvilisi palju endamgi, aga aja sobivus on nõks probleemiks. Ma ise nüüd siis hakkan askeldama ja vajalikke asju kokku komplekteerima. Ärge siis punaseid veste maha unustage ja ilusat kohalejõudmist.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kiirteade faasanijahti tulijatele. Minu number sai enne vigaselt. See on nüüd parandatud. Ja see on 56658430.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud