Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
saarepart
Postitusi: 2
Liitunud: P Mär 28, 2010 9:22 pm

Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas saarepart »

Tere, selline mure, et soetasin endale Stealth cam STC-I590 (Ameerikast - tänu sellele puudub ka garantii). Kaamera on ilus ja kõik OK, aga kui vaja teha enam pilte kui 25 (mis läheb automaatselt sisemällu) siis kaamera ette ilmub kiri "FULL" ja pilte rohkem ei tee. Ühesõnaga kaamera ei tee pilte SD mälukaardile. Olen proovinud ka palju erinevaid SD kaarte, aga tulemus on ikka üks - ei salvesat SD kaardile.
Oskab keegi aidata või anda nõu, kes suudaks seda parandada?

Vastust ootama jäädes,
Teie Saarepart
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas Lauzy »

Mul on juhtunud sama asja kuid ega ma polegi pihta saanud miks ta vahest nii teeb :?
Mind on aidanud see, et kustutad pildid ära ning paned kaardi uuesti sisse...
Kuid tundub, et sul on mingi suurem jama :M Aga milleks on SD kaardil LOCK klahv küljel äkki on see vales asendis...
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas baddmann »

FULL või WRITE PROTECTED olles võib kaart küll seadmele ühesuguse teate saata, kuna seadme looja ei pea ju arvestama asjaoluga, et neil kahel on vaja tingimata vahet teha. Teine asi, mida võiksid igaks juhuks veel proovida, on kaardile täis-format teha. Teinekord varasemate piltide või muude failide kaardilt lihtne kustutamine mõnele personaalarvutist vähemuniversiaalsele seadmele kaarti tühjana ei näita.

BM
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas valdo »

Mul on samuti aparaat paaril korral FULL kirja ette visanud. Aitab see kui kaartilt kõik kaustad ära kustutada. Tühja kaarti puhul aitas mul see kui paar korda kaarti aparaadist sisse-välja vajutada ja aparaati samuti sisse-välja lülitada. Põhjustest, miks aparaat nii teeb, pole siiani aru saanud.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas Joosep Käba »

baddmann kirjutas:Teine asi, mida võiksid igaks juhuks veel proovida, on kaardile täis-format teha. BM


Tasub teha kui näitab täis.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Stealthcam ei salvesta SD kaardile!!!

Postitus Postitas kakuke »

Igaks juhuks mainin ära, et tuleb vaadat ka seda, et kui suur saab olla kaart max, mis sinna sisse läheb. Paljudel selleks piiriks 2 giga, aga lettidel vabalt suuremaid enam saada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta