Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas Sarvik »

no näed....üks hea näide ka heast turundusest (y)
kahju aint et kaugest minevikust :lol:
kärbes kirbule!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas Hanno »

Sarvikule, lugupidamisega!
Kaupmehed ei koosta reeglina komplekte, et oma saastast lahti saada, vaid küsimus on hinnaga ahvatlemises - püss jne. koos lippalakiga (nokamüts) ainult selle hinna eest. Et hind võimalikult soodsam tuleks, siis ongi komplektis optika, mis ei pruugi olla just see Zeiss või Swarovski, kuid algaja jahimehe vajadused katab alguses ära. Ise arvan, et optika mitte ei võiks, vaid lausa peaks püssist kallim olema, see selleks.
Küsimus on ostujõus, ka siit kumas läbi, et millal ükskord hakkab Swaro maksma Bushnelli hinda, ehk siis viitsiks soetada. Sorry, seda paraku ei juhtu, Swarol on nii karmid jaemüügi reeglid, hindadega mängimine on keelatud - jaehinnad on ette kirjutatud jne.
Jahipaun on kolistanud ämbreid piisavalt oma komplektidega, et mitte seda enam teha, soodsa hinna saab teha ainult optika arvelt. Soodsa hinnaga püssidest: Weatherby, Remington, Tikka, CZ on paraku kõik oma, meie turule sobivate, mudelitega ühes hinnas, lihtsalt igaüks saab siin valida endale lihtsalt sobiva - õlgaistumine, meeldimine jms. saab määravaks, mitte hind.
Meie moto on olnud aastaid, et las klient valib endale mütsi ja optika ise. Kuid ka Bushnellil ja Bushnellil on vahe.
Mis selle jutu mõte oli? Inimesed on oma valikutes vabad, seda küll teoreetiliselt, enamikul noortel jahimeestel pole võimalik alustada Saueri ja Swaro komplektiga.
Kivi kotti!
MartinE
Postitusi: 15
Liitunud: T Dets 27, 2005 5:18 pm

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas MartinE »

Igatahes homme lähen ostan selle püssi ära ja vaatan mis optika ma siis sinna peale kauplen.
Kuna raha tõesti pole välja panna kohe nii suures koguses, siis usun et hoolimata optikast saan ma jahil käidud, pole mul sileraudsega ilma optikata jäänud loomad laskmata ja ma ei taha uskuda, et vindi ja kehvema optikaga ka laskmata jäävad.

Aga tänud kõigi arvamuste eest ja kui veel küsimusi tekib siis küll ma neid siin kajastan.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas kirp »

Heapüssi ja tagasihoidliku optika koosluse üle on foorumis väga palju juttu. Ju siis on probleem (nagu ka Sarviku vähe terav sõnavõtt viitab). Omalt poolt lisaks, et las see säästukomplekt jääb neile, kes tahavad KÕIGE ODAVAMALT läbi saada (osta/müüa). Aga ka kaupmees mainib, et Bushnellil ja Bushnellil on vahe ehk siis ka sellel firmal on erineva kvaliteediga tooteseeriad. Lisaks sellele - Swarovski ja Bushnelli vahel on ju hulga väga huvitavaid ja küllalt kvaliteetseid tegijaid.

Kaupmehed! Pakkuge ka selliseid komplekte, kus "keskmikega" tegemist. 2-3 tuhat komplektile lisaks pole palju kui informeeritum jahimees uut relva kavatseb muretseda. Kodutöö-kodutöö oli koolis tavaks öelda :wink:
MartinE
Postitusi: 15
Liitunud: T Dets 27, 2005 5:18 pm

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas MartinE »

Nii sai siis ära ostetud. Optikaks võtsin peale Bushnell trophy 1.5-6x44.
Püssi jagub siin kindlasti pikaks ajaks.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas kirp »

Hea optika. Ainult vaata, et kas suurenduse muutumisel tabamispunkt samaks jääb. Minul ei vedanud...
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Tikka T3 hunter + Bushnell banner 3-9x50 illuminated optika

Postitus Postitas Ats »

MartinE kirjutas:Nii sai siis ära ostetud. Optikaks võtsin peale Bushnell trophy 1.5-6x44.
Püssi jagub siin kindlasti pikaks ajaks.


mul selline kooslus juba 8 aastat, kui mööda laseb, siis on viga tihendis maapinna ja püssi vahel :VS
Pole looma, pole probleemi!
Vasta