kus saab teha koerte katseid

2004. aasta teemad
Suletud
mina

kus saab teha koerte katseid

Postitus Postitas mina »

kus saax teha koerte jahikatseid
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Asja peaks uurima Eesti Jahikoerte Tőuühingust, Tallinn, Kuristiku 7, esindajaks hr. Andres Lillemäe tel. 6014545

Paganama huvitav on see,et Eesti Jahikoerte Tőuühingul ei ole oma kodulehekülge,samas paljudel enamlevinumatel koertetõugudel on oma koduleht netis üleval.Jahikoerte Tõuühingul võiks ju ka mingi elementaarset infot sisaldav leht üleval olla,sest pea iga nädal on teema üleval,et mis, kes ja kus.
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

nuh ma elan nyyd raplas kas siis pean koeraga tallinna sõitma et talle jahikatsed teha we??? ja palju need yldse maksavad ja kas kõikidele koertele saab neid teha ???
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

trucker kirjutas:Asja peaks uurima Eesti Jahikoerte Tőuühingust, Tallinn, Kuristiku 7, esindajaks hr. Andres Lillemäe tel. 6014545


Ma arvan , et piisab sinna helistamisest ja kindlasti saad sealt infot, kus Raplamaal jahikatseid tehakse.
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

jõgevamaal tehakse kast urukatseid ja tartus kuskil tehakse vere katseid .soomlased teevad ka kuskil eestis ka lindu ära toomis katseid.jõgevamaa katsete tegija number on olemas mul kuna käisin oma taksiga seal katseid tegemas
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Aga ole hea mees ja riputa see number siia üles. Tahaks minna taksiga.
Kas tuleb jaht???
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

kõigepealt tee proovi kas sul koer läheb uru kui läheb siis tasub sul sinna minna ja enne seda võid kodus kokku lüüa kasti ja vaata kas koer sinna läheb sisse mina õpetasin enne sedasi siis läksin sinna ja pean veel minema kuna koer ei teinud katseid ära ja kõige parem lase rebasel taga jalad läbi ja vaata kas koer murrab ja haugub rebase peale vähemalt kümme minutit siis on mõte minna katseid tegema muidu ei ole mõtet sinna niisama sõita .kui sellega saab sul koer edukalt hakkama siis on sul mõte sinna minna aga ikkagi otsin sulle selle numbri
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Koer töötab ilusti, haavatut rebast haukus oma 15 min. Urgu minekuga on algul natuke häbelik.
Kas tuleb jaht???
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

vollike kirjutas: tartus kuskil tehakse vere katseid .


Ega sa ei oska öelda, kus see täpsemalt asuda võiks või kelle käest seda uurima peaks. Olen asjast üsna huvitatud. Kui uued muudatused seaduses tulevad, siis tahetakse sisse panna ka see, et igal jahisektsioonil oleks vähemalt üks paberitega verekoer(katse läbinud). Atesteerimisel räägiti.
Kas laikast võiks asja saada. Enda oma tundub päris andekas, kuigi pole kuue kuunegi veel
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

ma ei tea kas laikale tartus katseid verele tehaskse ei oska öelda aga teistele koertele pidid tegema .
taksi katsed saad teha jõgeval ja seda teeb üks naiste rahvas ja ta nimi on Marju Merila number on tal 05276514.ja minumeelest see kord seal katse jaoks maksis midagi paari saja juures kas isegi ülesse poole tasub käija saad teada milleks koer on võimeline .
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

selle naiste rahva kaudu saad ka infi vere katse kohta ka mis tehakse tartu kandis
Suletud