Kui optika on katki siis ... või prügikasti?

2004. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Kui optika on katki siis ... või prügikasti?

Postitus Postitas Ax1600 »

Tere!
Sai endale muretsetud kasutatud relv, millel Inglismaal toodetud optika. Kõik hea kuniks läksin sisse laskma. Selgus tõsiasi et risti saab tellida üles-alla, kuid vasakult paremale ei liigu. Viimase puhul kerimisel kostuvad krõksud pehmemalt, kui üles-alla keerates. Lõpmatuseni ka ei saa keerata kiilub kinni. Tundub et kuulub klassi, kus gaas on sees. Kas sellist saab parandada ja kui jah, siis kuidas.
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

ostsin endalegi kunagi kasutatud relva, millel peal vanemat tüüpi tasco optika. Ei saa seda samuti kiita , läheb kergelt paigast. Ikkagi peab arvestama sellega, et kasutatud asi on kasutatud asi. Üleüldse vanemad optikad on suht õrnad nii, et soovitan ikkagi mitte remontida vaid osta uus optika.
Jahti kaine peaga!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Üldiselt niipalju kui mina olen kuulnud on kõik defektsed optikad ära remonditud, peale ühe see oli vist ka inglane, roheka kummikihiga kaetud.Kukkudes jäi selja alla ja murdis toru keermekohast katki. Iseasi kas Eestis gaasi sisse pannakse ? Kaotada ei ole ka midagi, Muidugi mis see maksma läheb?
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Veel niipalju ,et kui see on plastikust rist ,hakkab viga korduma.
Kasutaja avatar
Deerhunter
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 18, 2003 1:52 pm

Postitus Postitas Deerhunter »

Siili kirjutas:Üldiselt niipalju kui mina olen kuulnud on kõik defektsed optikad ära remonditud, peale ühe see oli vist ka inglane, roheka kummikihiga kaetud.Kukkudes jäi selja alla ja murdis toru keermekohast katki. Iseasi kas Eestis gaasi sisse pannakse ? Kaotada ei ole ka midagi, Muidugi mis see maksma läheb?



Tea kus selline koht asub, kus neid parandatakse :?: :?:
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Parandaja

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Küsi Deerhunterist Walteri koordinaate. Kui tema kah sinu optikat korda ei tee/ei saa teha, siis viska minema ja osta uus.
Suletud