Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas arikas »

sai ka siis muretsetud uovisioni kaamera. aga kahjuks ei saa Gprs süsteemi tööle. Mille ma peaksin va grps set alt? Kas pean sinna oma maili panema? nagu aru saan siis ikka valin sealt emt. Ja siis tuleb sinna uovision@emt.ee




operaator parameters valisin customer ja panin settingud käsitsi, mille olin eelnevalt saanud!

Tegemist m2m paketiga.

MMS sain saatma küll, aga tahan et ta emaili saadaks! mms lähen kalliks
maido
Postitusi: 66
Liitunud: T Veebr 26, 2013 8:45 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas maido »

Kas kellelgi on kogemusi sellise kaameraga nagu Scout Guard SG550M-8mHD. Pilti teeb kuid ei saada mailile. Kõik peaks nagu olema korras, kuid ei saada. Head uut
ööloom
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 22, 2013 6:09 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas ööloom »

Endal on sg sama kaamera.Algul endal ka ei tahtnud saata kuid setingutes oli tühik rohkem kui vaja.Kontrolli ka korra kaamera seaded üle!!!ostetud sai vjl ja sealt anti setingute ja seadete õpetus kaasa.Kui vaja kirjuta privasse jagan sullegi.
maido
Postitusi: 66
Liitunud: T Veebr 26, 2013 8:45 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas maido »

ööloom kirjutas:Endal on sg sama kaamera.Algul endal ka ei tahtnud saata kuid setingutes oli tühik rohkem kui vaja.Kontrolli ka korra kaamera seaded üle!!!ostetud sai vjl ja sealt anti setingute ja seadete õpetus kaasa.Kui vaja kirjuta privasse jagan sullegi.



Tänud sain tööle (b) . Ei tea ise ka mis täpselt tegin aga sain tööle (y)
Pauls
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 14, 2014 5:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Pauls »

Veider, mul kolmes SG880 kaameras Elisa "Mint Masinas" paketid. Töötasid nii enam-vähem stabiilselt seni. Nüüd mõned päevad tagasi ükski kaamera pilte ei saada või kui saadab siis suurest hulgast piltidest poole tuniise viivitusega õhe pildi. Setinguid muutnud pole. Igasugu veidraid teooriaid katsetanud aga ei miskit. Kas keegi veel on täheldanud Elisa andmeside juures probleemide algust?
Indrek_I
Postitusi: 83
Liitunud: L Okt 20, 2007 7:17 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Indrek_I »

Nägin kuskil müügis SG-le miskit pingemuundajaga akukaablit, misteeb 12V-st 6V. On see ohutu toode? Mul 7Ah 12V akusi mitu tükki, ilmselt kestaks kauem kui need 6V akud. Patareidega läheb küll praegu iga õhtuga pilt s*temaks.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Vaatasin natuke oma kaamera ajalugu ja avastasin, et mul tekkis pildiedastus viivis kuskil jaanuari kuus. Kui varem oli pilt minutilise hilinemisega kohal, siis nüüd on 5-7 minutit. Proovin lähiajal lisaantenni paigaldada, ehk saab asja paremaks. Millegi pärast on antud kohas levi kehvemaks jäänud, võibolla aitab ka see, kui käia ajaga kaasas ja soetada 3G kaamera. Kaamera ise selline: Uovision UM 565 -31 GSM
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas otse »

Mul on sama jama, et levi kehvemaks jäänud.Huvitav, kas paljudel see probleem on?
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas arikas »

jep, mul sama, pildid tule kohe vaid hilinemisega!
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Kõigepealt piinlik küll, aga tuleb endale ise tuhka pähe raputada. Täna hommikul jahilt tulles mõtlesin, et vaataks kaamera kella igaks juhuks üle. No mis te arvate, oligi natuke üle kuue minuti maas õigest ajast. Panin aja õigeks ja pildid jälle kenasti alla minutiga kohal. :lol: Kellel sama probleem, kontrollige kaamera kell üle. :D Pole sellel Diilil häda midagi. Pikk antenn juba tellitud, tagasi saatma ei hakka, krutin külge, panen aja 5 minutit ette ja siis hea kirjutada teile kuidas mul saadab pildi enne ära, kui sead nina võsast välja pistavad. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kakuke »

Kas sead söödal üle 5min ei püsi või milles see probleem, kui väikse viitega tulevad? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Repsik
Postitusi: 4
Liitunud: E Veebr 23, 2009 9:40 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Repsik »

maido kirjutas:Kas kellelgi on kogemusi sellise kaameraga nagu Scout Guard SG550M-8mHD. Pilti teeb kuid ei saada mailile. Kõik peaks nagu olema korras, kuid ei saada.


Pauls kirjutas:Veider, mul kolmes SG880 kaameras Elisa "Mint Masinas" paketid. Töötasid nii enam-vähem stabiilselt seni. Nüüd mõned päevad tagasi ükski kaamera pilte ei saada või kui saadab siis suurest hulgast piltidest poole tuniise viivitusega õhe pildi. Setinguid muutnud pole. Igasugu veidraid teooriaid katsetanud aga ei miskit. Kas keegi veel on täheldanud Elisa andmeside juures probleemide algust?


smtasku kirjutas:Elisa MMS
APN: mms
MMSC: http://194.204.2.10
MMS Proxy: 194.204.2.6
MMS port: 8000


Sai sama kaamera lõpuks Elisa kaardiga laitmatult tööle (iga pilt minutiga) tänu erinevatele foorumi postitustele. Maadlesin pikalt samade probleemide küüsis. Küll ei saanud algul üldse saatma ja siis saatis ühe pildi kümnest ja toimis asi väga kaootiliselt.

Seadistustes tuleb täita nii WAP kui Internet setiings. Ise jätsin Wap read täitmata ja ei saanud algselt üldse saatma. Lisaks WAP tulbas tuleb kasutada MMSC real uuemat URL-li kui "smtasku" kunagine postitus. Ilmselt on Elisa seda muutnud ja sellepärast ka aasta algusest osadel probleemid. Uuem MMSC (MMS URL): http://194.150.66.135/

Internet settings
send email server: smtp.elisa.ee
gprs apn: internet
port: 25

Kaamera seadistustes "Send to" vali email(gprs).
volli30
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 05, 2004 7:49 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas volli30 »

Otsisin aga ei leidnud...
Sai ostetud sellised kaamerad Rajakaamera Uovision UM 565 -31 GSM, need olid seadistatud Diili ja Simpeli peale aga nüüd sai uued Tele2, M2M Large paketid võetud.Mees kes neid enne seadistas on eestist ära.Kuidas kaameraid seadistada, et nad Tele2 s tööle hakkaksid.
Hulligan
Postitusi: 1
Liitunud: P Dets 25, 2011 7:10 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Hulligan »

Tere sõbrad
Kaamera on ScoutGuard SG880MK-8M, paketiks on Super kõnekaart (EMT).
Kas keegi on nii hea ja kirjutab siia, millise tekstisisuga fail (profile) peab olema mälukaardil ? Samuti gprs seadistus kaameras ?
Ma olen seda kaamerat üritanud pilte e-mailile saatma panna juba väga pikka aega aga endiselt tulutult :(
maeorg
Postitusi: 27
Liitunud: P Mai 01, 2005 8:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas maeorg »

Hulligan kirjutas:Kas keegi on nii hea ja kirjutab siia, millise tekstisisuga fail (profile) peab olema mälukaardil ?

Laadi siit alla BMC-config for PC setting. Seal paned seaded kõik paika, salvestad mälukaardile, kaart kaamerasse ja korraks Test asendisse. Endal sain tööle.
Vasta