CRX led lambid

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Priit.H
Postitusi: 11
Liitunud: P Dets 19, 2010 3:11 pm

CRX led lambid

Postitus Postitas Priit.H »

.
Viimati muutis Priit.H, E Okt 19, 2020 7:35 pm, muudetud 1 kord kokku.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas Pauli »

Ostsin ühe led-iga ca 100 luumenilise (2 AA patareiga töötab). Tollel saab valguse keeerata kas lehvikuks või täpiks. Kui keerata lehvikuks, siis on 3-4 m peal ca 1 m läbimõõduga täiesti ühtlase valgustusega sõõr (hea auto juures või kuuris kohmitseda), täpiks keerates valgustab ca 100 m peale. Fenixile jääb muidugi kõvasti alla, aga noh, hind on kah "pisut" teine. Hetkel olen suht rahul - eks paistab, kas see lambike kestab ka.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas mihkelson »

Led lenser toodab kah ikkagi suhteliselt arvestatavaid lampe, need on muiudugi ka led pirnidega ,valgust on kõvasti ja lambi suurus on ka mõistlik :lol: :lol:
Gute Jagd
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas Anti »

Sellise hinnaga(890.-) ,ise ei ostaks. Lisaks kasutab see 3 LEDi,seega patareisid peaks minema päris mõnusalt.
http://beta.album.ee/antilaht
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas rajaleidja »

Anti kirjutas:Sellise hinnaga(890.-) ,ise ei ostaks. Lisaks kasutab see 3 LEDi,seega patareisid peaks minema päris mõnusalt.

Mille jaoks siis laetavad akud on? Ei ole vaja kogu aeg patareide peale raha raisata.
Mul poes olemas praegu üks Led Lenseri lamp. Läheb muidugi Fenixi hinnaklassi juba, aga tundub, et on ka võrdväärne. Pole ise veel pimedas saanud katsetada.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas Anti »

Muidugi saab akusid kasutada, aga ma räägin üldiselt, et saavad tühjaks kiirelt kui mitu LEDi kasutusel.

Ise kasutan Ultrafire C8 mudelit R5 lediga, valgustugevus sama mis fenixi samaväärne tk-11 ainult "täpp" on mu omal laiem ja hind 3x soodsam (Eestist fenixi hinnaga lausa 4X). Fenixi poole vaataks vaid siis, kui tahaks nt naelu seina peksta taskulambiga, sest põrutuskindlus ilmselt neil tõesti parem. Pole muidugi omaga veel katsetanud, võib-olla peab ka vastu.
http://beta.album.ee/antilaht
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas andrus »

Jälle läheb jutt üle Fenix-ile :lol:
Ise seda juba aastaid kasutanud ja iga kord kui vaja verejälge ajada ei jõua seda lampi ära kiruda.No ei kõlba led vere ajamiseks.Iga kord mõtlen,et nüüd lähen ostan omale ühe Maglite tavalise valgusega.Aga miski pärast unustan ikka ja jälle seda teha.
Aga muidu esineb Fenix 5 palli süsteemis hindele 7.

Jahikaaslasel üks crx 204,fenix tk11 võrreldes öö ja päev.Päev kaldub ikka fenixi poole.

See väikene Tööriistamarketi 600 lumenine lamp on 500 lumenit ja pikkus on 31cm(mitte just eriti väike :D).Vähemalt mina pole seal küll muud lampi näinud.Väiksem on 27cm ja 210lumenit.

Kui tahad väikest ja võimast lampi siis Fenixi tk45 760 lumenit.Hind on kah muidugi 2500.-
jahismurf
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Omale sai jõuluvanalt nurutud LedLenser P 14. Jõuluhind ka normaalne, 65 euroruublit. Esmaste katsetuste põhjal küll rahul, tundub asjalik lamp olevat. Eriti meeldib sujuvalt esimest luupi edasi-tagasi liigutades muutuv zuum, ei mingit kruttimist. Kaks valgustugevuse astet, korralik vöökott ja varupatareid ka kaasas. Poes sai kõrvuti pandud P14 ja 3 patareiga Maglite led pirniga. Maglite oli ikka päris nõrga valgusega :lol: Kodus ka Maglite olemas, plaanis ka sellele üleminek soetada, abiks ikkagi.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas kakuke »

Ledi külm valgus minu jaoks ka võõras. Eriti verejäljel.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas andrus »

Üleeile sai jälle ühte verist ajada.............krt lumel on väikeseid vere tilkasid lediga ikka suht raske märgata.Jube tüütu on kogu aeg käpuli maas olla ja näpuga katsuda, veendumaks kas on veri või lihtsalt mingi saast :D. Tavalise lambiga leiab kohe.Võimsamal ledil juba see viga,et lumel peegeldab jubedalt tagasi ja lähemal vaatlusel kipub ennast pimestama.
Ei tia kas omal silmad lihtsalt kehvad.

Verejäljele minu arust ikka parim tavaline lahjem valgus ja Maglite just sellel põhjusel,et kestab. Ja vajadusel saab kellelegi või millelegi edaspidise normaalse funktsioneerimise nimel koputada vähe kõvemini. :roll:
jahismurf
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: CRX led lambid

Postitus Postitas sooviku »

Just-just,Maglite on vääga hea kährikutapuriist.Paned kopsu otsa ette ja taevas ta hing ongi.Ja lamp on terve ning põleb edasi.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta