Katkised Räätsad ilma tsekita...

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas kuska »

Tere ostin räätsad 100 euri MatkaSpordis , peale esimest metsas käiku olid alt puruks. Poes olles ma tsekki ei võtnud ja nüüd ei sa ära vahetada. kas kellegil on seda tsekki. Parem kui oleks pärnust ostetud. all on see aadres millised need täpselt vällja näevad. Minu meil on martsot@hot.ee ...AIDAKE HÄDAST VÄLJA


http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/page ... vevarustus
jants
Postitusi: 43
Liitunud: T Veebr 09, 2010 5:45 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas jants »

Kui maksid kaardiga, prindi internettpangast makse laekumine ja uuesti poodi.Teineasi on see et ega nii sügava lumaga nüüd räätsadega käida.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas rajaleidja »

jants kirjutas:Kui maksid kaardiga, prindi internettpangast makse laekumine ja uuesti poodi.Teineasi on see et ega nii sügava lumaga nüüd räätsadega käida.

Eks räätsad ole jah rohkem ikka rohu peal kõndimiseks mõeldud :lol: :lol: :lol:

Kuska, oled sa juba Matkaspordis käinud rääkimas või arvad, et ei saa ära vahetada? Kui kaardiga maksid, siis jah abiks interneti pangast välja lastud maksekinnitus.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas aivar00 »

Või kui oled nende klient(füüsilist kliendikaarti neil ei ole- kui oled registreeritud, siis enda IK ütlemisel saad alet-Tallinnas igatahes nii asi toimib), siis sealt saab ka ostu välja võtta. Seda aga tuleb mõnele müüjale lihtsalt meelde tuletada :lol:
ikka lõbusalt
arvo
Postitusi: 15
Liitunud: T Juul 27, 2004 3:36 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas arvo »

Mul küll teise tootja omad,aga tahaks teada mis koht nõrgaks jäi.
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas kuska »

ma maksin sulas ja ei registreerinudka ennast sinna.nii et üks raske juhus
Katki on need alumised postid mis täpselt jala all on. Lumi jääb sinna vahele ja muutub jääks ja nii nad keharaskuse all puruks lähvad.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas Joosep Käba »

Noh, ja mis poest öeldi siis?
Ei ole mõtet enneaegu püssi põõsa visata ja "nutta", mine räägi ikka inimestega. On ka arusaajaid kaupmehi! Ma siis foorumiski paari tean. :wink:
Teinekord on mõistlik jutt rohkem abiks kui jupp paberit.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas Eik »

kuska kirjutas:ma maksin sulas ja ei registreerinudka ennast sinna.nii et üks raske juhus
Katki on need alumised postid mis täpselt jala all on. Lumi jääb sinna vahele ja muutub jääks ja nii nad keharaskuse all puruks lähvad.


Mõistlik oleks siiski poes ära käija ja nt. juhatajaga rahulikult vestelda, nii sama võibolla ei taheta võtta aga paku välja varijant, et ostad teised asemele, nendel räätsadel (Baldas Special) oli see tüüpviga, ka meie saatsime 10 paarist 4 tagasi ja tellisime klientidele EVO'd asemele (muidugi juurdemaksuga).
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Re: Katkised Räätsad ilma tsekita...

Postitus Postitas kuska »

poes öeldi et kui tsekki ei ole ja liikmeks pole teinud siis ei sa midagi teha. Kas kellegil ei ole tuttavaid ka kellel sellised räätsad on.
Vasta