Kopraraudade hinnad

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Raul P
Postitusi: 20
Liitunud: E Jaan 24, 2011 9:59 pm

Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas Raul P »

Millisest poest oleks koprarauad kõige odavam osta, mis nad üldse poodides maksavad?
Hea oleks kui saaks ka kudagi tellida.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas aadu kadakas »

Vaata, kes seda lehte peab/omab :D
Raul P
Postitusi: 20
Liitunud: E Jaan 24, 2011 9:59 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas Raul P »

Najaa, tahaks veel mõne poe hind teada saada, peale selle poe mis selle foorumiga seotud on ja EJS maja. Kui ei ole sobiv siia teemasse kirjutada hinda, siis võib ka selle saata mulle postkasti ;)
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas Feen »

Kas neid Valgast polegi kõige odavam osta? Kui ma ei eksi, siis neid toodetakse seal kandis. Sisetunne ütleb, et ega nende hinnad eriti poodides ei erine ning Tartus on vähemalt pooltes jahipoodides need olemas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Raul P
Postitusi: 20
Liitunud: E Jaan 24, 2011 9:59 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas Raul P »

Valgas Otolux toodab küll neid, aga pole nagu lehes kuulutust näinud, et neid reklaamitakse, seega ei ole kindel kas nad neid ka müüvad.
joosep
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 9:48 am

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas joosep »

Astu siis läbi!

Olen sealt neid ostnud küll, tuli ikka mingi veerandi odavam, kui Trapperis.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas honkomees »

Raul P kirjutas:Valgas Otolux toodab küll neid, aga pole nagu lehes kuulutust näinud, et neid reklaamitakse, seega ei ole kindel kas nad neid ka müüvad.

ise pole ostnud, aga minu juuresolekul on mees Balodise juurde sisse astunud ja küsinud ja saanud omale vajalikud rauad ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kopraraudade hinnad

Postitus Postitas andrus »

Elu päevad on olnud Otoluxi reklaam jahimehes.Suured ja väiksed rauda,samuti tangid,taldriku masinad jne.Ja kui ma nüüd ei eksi ega siis keegi muu neid ei valmistagi eestis.
Kuna Otolux käib Jaanikese Jahindusega käsikäes siis on loomulik,et kõki neid asju saab osta.
Aga,et nüüd neid sealt tellima hakata ei näe kindlasti mõtet.Postikulu on ju kah.Enam kui kindel,et nii palju seal need asjad odavamad ei ole kui suvalisest kauplusest ostes.
Ja kui tulebki euro,kaks hind odavam mingi väega,siis see helistamine,seletamine,kaubaga sehkendamine jne ei tasu ikkagi ära.
jahismurf
Vasta