Kevadine jaht nepile

oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Postitus Postitas oks »

Paistab, et huvi pole asja vastu, saab ehk ilma loatagi see jaht peetud? :P
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Kui pead silmas, et kas kevadõhtus nepilend vaadatud saab, siis ikka. Kui aga mõtled seda, kas torud linnu poole suunatakse ja lask valla päästetakse, siis ... on Sul heameel sellist provokatiivset "aljoošaküsimust" esitada ? Mõni kuraasikam äkki saabki julgust ja rohelistel siis jälle laskemoona juures.

BM
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Postitus Postitas oks »

Ei ma provotseeri midagi, lihtsalt lapsena sai seal isaga käidud ja minu meelest hästi põnev jaht, lugedes siin eespool öeldut, siis isegi vanad jahimehed samal seisukohal, lihtsalt tõstsin teemat,kuna lind lendab täie hooga praegu :)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

oks kirjutas:Paistab, et huvi pole asja vastu, saab ehk ilma loatagi see jaht peetud? :P

Selliste sõnavõttudega tasub jah ettevaatlik olla. Kui ei ole lubatud, siis ei ole. Alles siin oli, kui kassi teemat internetis kommenteeriti ja viidati ka siinsele foorumile. Nii et foorumit loevad ka mitte jahimehed, kes sellistest sõnavõttudest meelsasti kinni haaravad.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Nepp lendab praegu jah täiega ja kui kopraluba veel olemas siis istud kobrast passides ja naudid lendu.Pauku teed aint kopra peale siis?Aga ilm on nepijahiks ülisoodne,eriti soojad ja sombused õhtud ja nagu keegi ütles,et lõpuks on kobras ka kohal ning saad pagust lahti.
noorus on ilus aeg
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Ma annaks oma hääle küll nepijahi poolt kui oleks, kuhu anda. Kas meie hulgas selliseid mehi on, kes oskaks ja viitsiks arvutisse küsimustikku üles panna koos hääleandmisvõimalusega?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

See küsimistiku ülespanek pole ju keeruline aga kas sellest ka miskit tolku on,isegi siis kui kõik poolt hääletaks?Mitme asja kohta hääletusi tehtud ja ei ole mina veel märganud,et midagi oleks selles suunas muutunud mis rahvas tahnud.Eesotsas olevad tegelased kas ei loe foorumit või ei huvita neid rahva soovid?Kas või näiteks see talvine luterlaste usupüha ja temaga seotud väljakuulutaus.Püütakse aint oma mainet tõsta selle "kõigi- "jahimeeste nimel rääkimisega ja jõulude ümber kära tegemisega.Esimene ots teab ise,mis kõigile hea on ja kuidas tegutseda tuleb.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui tulemust ei anna, siis streigime :lol: . Kujutage ette, kui ühel hooajal jääb näiteks sigade arvukus reguleerimata. :lol:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mart jah,see on küll mõte,et jätaks kopra vms jahi ka ära kui neppi ei lubata.Streik noh.Aint see pidi viimaseks liigutuseks jääma.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Mart kirjutas:Kui tulemust ei anna, siis streigime :lol: . Kujutage ette, kui ühel hooajal jääb näiteks sigade arvukus reguleerimata. :lol:

Mehe jutt. Streikige jah. Ma olen kohe kahe käega selle poolt. Siis meil kohe võimalus teie kui naabrite maad omale saada :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Mart kirjutas:
Kui tulemust ei anna, siis streigime Laughing . Kujutage ette, kui ühel hooajal jääb näiteks sigade arvukus reguleerimata.




Maid ei tahakski, aga oma snaiperite brigaadi saadaks sigade arvukust küll reguleerima!

Lihunikel juba käed sügelevad :P :lol:
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Me võiksime ehk edastada oma hääletustulemused mõnele jahindustegelasele, kes ka asja vastu huvi tunneb ja palume teemaga tegeleda. Kas on ideid, kellele?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Teder kirjutas:...mõnele jahindustegelasele, kes ka asja vastu huvi tunneb....


:lol: Ma vabandan, naer tuli peale ja tuju läks paremaks nii hea nalja peale :lol:

BM
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Postitus Postitas turbolents »

Mille või kelle taga see üldse on, et kevadel neppi lasta ei saa? Keskkonnaministeerium?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

EL
Vasta