hyt ja puxing

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
wayne
Postitusi: 1
Liitunud: T Juul 26, 2011 1:49 pm

hyt ja puxing

Postitus Postitas wayne »

Tere,

Kas kellelgi on kogemusi HYT518 ja PUXING 728 saatjatega?
http://metrotalkinc.com/hytradioTC-518.pdf
http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=103430

Kuidas kommenteerite ühte ja teist, kuidas võrdleksite?

Tänud.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas aivar00 »

Mis kogemusi sa teada tahad? Jahtkonnal on Waldu käest ostetud puxingud. Ei ole põhjust nurisemiseks - hind ja kvaliteet paigas.
Erinevaid Hytte aga omavad paljud mehed isiklikena ja on nad ostnud enne Puxinguid. Töötavad samuti. Olen kuulnud väidet, et Puxing on parema tundlikkusega. Seda ei oska kahjuks ise kommenteerida, sest nn. katseid looduses ei ole läbi viinud.
Kui peaksin aga ise uuesti jaama ostma, siis valiksin nendest odavama- ja selleks on eelmise aasta hindade järgi vist Puxing.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas Ain Aavik »

Wayne, ära segamini aja kahte asja. Üks on UHF, nende sagedustega pole jahil midagi tegemist. Tööpiirkond on neil kahjuks jahisagedustest väljas.
Selgitus UHF 400-470mhz sagedus ja VHF 136Mhz ~174Mhz sagedus.
Valida tuleb VHF, selle sagedused vastavad ka meil kasutusel olevale jahisagedusele. (kui nüüd mingit muud otstarvet silmas pole peetud)
Endal Puxing PX 888 ja igati rahul, eriti peale seda, kui sai pigaldatud pikem antenn. Ulatust ja tundlikust küllalt.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas TiitR »

Mul teist aastat Puxing 728 ja kui üldse nuriseda, siis selle üle, et aku oleku indikaator võiks olla, muidu hea, kerge (väga mugav rinnataskus kanda) ja norm levipüüduriga aparaat 8)
matsi
Postitusi: 30
Liitunud: T Nov 14, 2006 7:16 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas matsi »

Endal oli ka plaan Puxingu saatja muretseda ja ootasin teema arenemist huviga aga see jäi suht lühikeseks kas Puxingu kasutajaid nii vähe või ei viitsita kommentaare kirjutada
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Ise kasutanud aastate jooksul erinevaid HYT-e, viimased paar aastat ka sellist, mille kohta küsimuses infi sooviti. Olen rahul,aga võrrelda ei oska kuna P-ga kogemus puudub.
Ole kui leebe tuul...
Skanner
Postitusi: 25
Liitunud: N Veebr 07, 2013 9:17 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas Skanner »

matsi kirjutas:Endal oli ka plaan Puxingu saatja muretseda ja ootasin teema arenemist huviga aga see jäi suht lühikeseks kas Puxingu kasutajaid nii vähe või ei viitsita kommentaare kirjutada


Meil seltsis üks Puxing olemas.Omanik pole teda siiani kirunud.Oli korraks minu käes.Sai ümber programmeeritud.Hiinakate hea omadus on see,et tarkvara lihtsalt kätte saadav.Ei saa öelda,et tehniliselt erinevatel tootjatel mingit suurt vahet oleks.Vastuvõtu tundlikkust ja mikrofoni saab enamusel arvutiga muuta.Need on peamised asjad,mis kuuldavust mõjutavad.Pikk antenn annab kindlasti juurde,aga mitte poole rohkem.See eraldi teema.
timber
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 24, 2012 1:42 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas timber »

Tean, et puxingul on saate lõppedes mingi tilin, kas selle saab puxingu omanik kuidagi ka maha võtta? Jahil üsna häiriv.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas TiitR »

timber kirjutas:Tean, et puxingul on saate lõppedes mingi tilin, kas selle saab puxingu omanik kuidagi ka maha võtta? Jahil üsna häiriv.

Räägin kogemustest - küsisin ükskord jahikaaslaste käest, et kas minu Puxingul ka kõne lõppedes iseloomulik "tilin" käib? Vastati, et mitte. Ja küsisin seda sellepärast, et kui teine jahikaaslane oma Puxinguga rääkis, siis "tilin" täitsa olemas. Kuna minu oma aga käis garantii remondis (seoses leviga, vahetati antenniga seoses midagi ära) ja midagi seal tehti, siis "tilin" minu omal kadus :roll:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas honkomees »

seda tilinat polnd minu omal ka enne gar. remondis käimist (oli seadistamise viga), ju on see ikka arvutiga maha võetav ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas VR »

timber kirjutas:Tean, et puxingul on saate lõppedes mingi tilin, kas selle saab puxingu omanik kuidagi ka maha võtta? Jahil üsna häiriv.
Vististi käib jutt "roger beep" 'ist. Puxing 728 -l seda funktsiooni ei ole.
Mina pean seda kõne lõpu tilistamise probleemi täisklaviatuuriga jaamade probleemiks oskamatute käes. Näpitakse kogemata või uudishimust menüüs ja aktiveeritakse kogemata. Isiklikult olen aidanud maha võtta just Baofeng'ide kasutajatel.

Puxingu tehasest on nüüdseks jõudnud Eestisse uus mudel PX-578 (sellel on ka FM-raadio funktsioon, niiskuskindlusklass IP67 ja displey, millel kuvatakse aku näit, kasutatav kanal jne.)
Programeeritav on arvutiga - kasutaja ei saa hiljem ära vusserdada. Kolm klahvi on ainult piiratud funktsioonidega.
Hind 120.- €

Puxing PX-728 maksab edaspidi 100.- eurot

Pilt
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas TiitR »

VR kirjutas:Mina pean seda kõne lõpu tilistamise probleemi täisklaviatuuriga jaamade probleemiks oskamatute käes. Näpitakse kogemata või uudishimust menüüs ja aktiveeritakse kogemata. Isiklikult olen aidanud maha võtta just Baofeng'ide kasutajatel.

No minu Puxing Sinu juures garantiis käiski (läbi Trapperi) ja ei näppinud ma seal midagi ja polnud seal ka mingit klaviatuuri :D
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas VR »

TiitR kirjutas:No minu Puxing Sinu juures garantiis käiski (läbi Trapperi) ja ei näppinud ma seal midagi ja polnud seal ka mingit klaviatuuri :D
Tean-tean, aga ma ei progenud Sinu jaama remondi käigus. Sellel ei ole Roger Beep funktsiooni. Veel vähem saaks seda kuidagi nuppe näppides PX-728 tüüpi jaama puhul aktiveerida.
TiitR kirjutas:kas minu Puxingul ka kõne lõppedes iseloomulik "tilin" käib? Vastati, et mitte.
Kirjutad, ju et Sinu omal ei olnud tilinat. Jahikaaslasel oli ehk mõni teine mudel Puxing'ult.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: hyt ja puxing

Postitus Postitas TiitR »

VR kirjutas:Kirjutad, ju et Sinu omal ei olnud tilinat. Jahikaaslasel oli ehk mõni teine mudel Puxing'ult.

Täpselt sama 728 on tal 8)
Vasta