saxa jahiterjer vs taxi koer

2004. aasta teemad
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

saxa jahiterjer vs taxi koer

Postitus Postitas mairon17 »

kumb on parem kas terjer või tax
minu arvcamus kaldub terjeri poole kuna olen kuulnud imejutte temast ja meil on ka kodus üks terjer
Viimati muutis mairon17, K Nov 26, 2003 4:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Siit peaksid saama väga hea taksi
http://www.kennelliit.ee/index.php?item=181
Kui pole Kuldset Börs ja Soovi vaadanud, siis tasub ka sinna pilk heita.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Põlvamaa Ihamaru küla Andrus Seeme tel.05098958 lühikese karvaga taks.
Kas tuleb jaht???
Külaline

kutsikas

Postitus Postitas Külaline »

Mul pakkuda emane siledakarvaline.Sünd.1 okt .Vanemad tublid jahikoerad.Paberiteta.Ainult emane on veel alles ,müün odavalt.052 146 97 Anti
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

palju see emane maxab ka ja kus te elate???
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

mairon17 kirjutas:palju see emane maxab ka ja kus te elate???


Minu arust on see koera müüja foorumikasutaja 4x4 urukoer, saada talle privaatsõnum ja küsi järele, telefon ka ju olemas 052 146 97
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Koerast niipaju,et küsiksin 1000-eeku aga kannatab ka tingida.Asume Pärnus(linnas).Kiire on temaga kahh kuna on jäänud üksi oma emaga,see aga ei viitsi temaga suurt tegeleda.Halb asi aga see,et ta hakkab liiga kiinduma oma praegusesse peremehesse.Seda rohkem nuttu ja vingumist oma uues kodus.
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Re: saxa jahiterjer vs taxi koer

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

mairon17 kirjutas:kumb on parem kas terjer või tax
minu arvcamus kaldub terjeri poole kuna olen kuulnud imejutte temast ja
meil on ka kodus üks terjer

Mul olid 3-4 aastat tagasi mõlemad taks ja saksa jahiterjer.Puhtalt urujahi kohapealt olid nad suurepärane tiim.Mõnigi rebane jäi minu kahjuks sabast ilma.Samas tahaks teada kas mõne mehe laika ka suuruluki surnult leides häält teeb?Mul lahendasid selle probleemi urukoerad,laika istus lihtsalt looma kõrval ja mitte üks piuks,kui aga loomal elu sees oli siis.....Loomulikult soovitan sul taks võtta,siis ehk ostad minu oma ära???
Jalakäija

Postitus Postitas Jalakäija »

Minu laika teeb ikka ka surnud looma peale paar suutäit aga kui liikumist ei toimu siis läheb katsub kas elu üldse sees on!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Omal taks, saab kasutada igas jahis ja eriti tige verejälje peale. Olen katsetanud ka urus,kus töömeister kõva. Võtab kõiki ulukeid, millega au kohtuda on olnud. Ainsaks veaks pean lühikesi jalgu, mistõttu liikumine aeglustatud (kuid ega metsas palju spurti tegema pea). Oli ka kaks terjerit, millest esimene oli tugev tööloom ja ei kuulanud üldse sõna, teine kartis kassigi ning jahist polnut mõtet mõeldagi.
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

koer hakkab vaikselt tööle ple häda midagi mis sest et linna koer (jama see et lööb naca siis jätab rahule ei ole püsivust)
Viimati muutis mairon17, E Jaan 19, 2004 10:52 am, muudetud 1 kord kokku.
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Olen näinud ni taksi kui ka sakas jahiterjerit töötamas. Isiklikult eelistaksin siiski saksa jahiterjerit, kuna tuleb siiski arvestada ka olukorraga, et lumi võib maas olla.
Tööloomana on saksa jahiterjer ka minu kogemuste põhjal visam. No tegelikult pean silmas jahti suurulukile.
naxik
Postitusi: 26
Liitunud: E Juun 02, 2003 1:01 pm

Postitus Postitas naxik »

Mul ka saksa jahiterjer oli. Pardid tõi veest välja, kährikuid rebaseid, sigu, põtru kaabakaid taga ajas ja kodu kaitses. Väga intelligentne ja isepäine tegelane oli, kuigi alguses jubedasti iseloomu näitas ja enne mitu head keretäit seeläbi teenis.
Nüüd peab jahti igavestel jahimaadel, kuna aeg otsa sai(10 a).
Jahiinstinkt on tõul sama kõva, kui kaklemisisu.Et asja saada, tuleb palju vaeva näha, aga see tasub hiljem kuhjaga tagasi. (y)
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

võta karmi karvaline taks on kõige mõnusam ei ole tal talvel külm ja ei hakka lumi ka külge käpatele ja jahi hing on vinge tal sees .ise oman ja olen täitsa rahul
vaata selja taha et keegi ei luusiks seal ....
bubo bubo
Postitusi: 5
Liitunud: P Sept 14, 2003 2:50 pm

Terjer

Postitus Postitas bubo bubo »

Taksist ei tia suurt midagi aga tuttaval oli terjer ja ilmselt päästis mehe elu , oli selline tegelane , et meha magavad piale väsitavat jahipäeva , ei see last keskit meeste rahu häirima isegi mitte perenaist . Kõva iseloom on neil , mul oli kodus sel ajal saksalambakoer , tegi tuule alla nii , et pold asigi laika vasta muidugi ei saand . Peab väiksema sea nii kinni , et võtad noaga ära .
Suletud