Hani 2011

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
shane49
Postitusi: 73
Liitunud: P Jaan 25, 2004 6:44 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas shane49 »

Tundub et põhjas on külmaks läinud ja rände tippaeg on käes, kõik kõrrepõllud lindu täis.Enamus siiski lagled aga leidub ka piisavalt rabakat ja halli, seda siis läänemaal.
Suur Tükk Ajab Suu Lõhki...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas rajaleidja »

Ma tahaks ka seda rände tippaega näha. Täna nägime vaid 1,5 parve(ühes pundis oli vaid ~10 hane) ja ühte neist õnnestus natuke harvendada.

Pilt
Kasutaja avatar
Bullet
Postitusi: 40
Liitunud: R Nov 28, 2008 7:21 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas Bullet »

Pole oktoobergi käes, kuid hanerivi juba maas. Tublid mehed.
Tausta järgi tundub, et need on põllult maha võetud.
Mind huvitab, et kas kasutate peibutusvahendeid ka või lihtsalt on nii palju jahiõnne?

rajaleidja kirjutas:Ma tahaks ka seda rände tippaega näha. Täna nägime vaid 1,5 parve(ühes pundis oli vaid ~10 hane) ja ühte neist õnnestus natuke harvendada.

Pilt
Difference between men and boys is the price of their toys!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas rajaleidja »

Ei ole põllust lastud. Rabajärvelt. Pilt lihtsalt tehtud raba servas kõrrepõllul. See aasta esimest korda neli kuju vee peal. Rohkem tartust ei leidnud. Järgmiseks aastaks leiab ehk kujusid juurde.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas Mart »

Eile ju lendas hani mis hullu Viljandimaal. Madalalt, mingi kuus parve ja kõrgemalt teist sama palju nägin. Rajaleidja, sa oma karu niimoodi maha magad, kui hanesi taga ajad. :)
Kasutaja avatar
Bullet
Postitusi: 40
Liitunud: R Nov 28, 2008 7:21 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas Bullet »

Tundub, et kui hane on, siis on ka kujudest abi...muidugi hea laskja peab ka olema (y)

rajaleidja kirjutas:Ei ole põllust lastud. Rabajärvelt. Pilt lihtsalt tehtud raba servas kõrrepõllul. See aasta esimest korda neli kuju vee peal. Rohkem tartust ei leidnud. Järgmiseks aastaks leiab ehk kujusid juurde.
Difference between men and boys is the price of their toys!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas rajaleidja »

Mart kirjutas:Eile ju lendas hani mis hullu Viljandimaal. Madalalt, mingi kuus parve ja kõrgemalt teist sama palju nägin. Rajaleidja, sa oma karu niimoodi maha magad, kui hanesi taga ajad. :)

Ei ma maga :) Karuga on lihtne. Esimese lumega vaatad jälgede järgi ära, kuhu karu magama keeras. Siis aega teda kevadeni jahtida :lol: Hanega asi keerulisem. Pühapäeva õhtul kuulsin ma ka päris mitmeid parvi, aga eile oli suht vaikne. Hanedest musta taevast ei ole veel see sügis näinud, nii et tippaeg peaks veel ees ikka olema.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Hani 2011

Postitus Postitas jahe »

rajaleidja kirjutas:Ei ole põllust lastud. Rabajärvelt. Pilt lihtsalt tehtud raba servas kõrrepõllul. See aasta esimest korda neli kuju vee peal. Rohkem tartust ei leidnud. Järgmiseks aastaks leiab ehk kujusid juurde.

Kujud tõmbavad hästi hanesid ligi,4tk ainult natuke vähevõitu,aga hetkel neid rohkem eestist ei leidnud, vile oli ka abivahendiks,seesama mis mul kaelas on.
243win
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Hani 2011

Postitus Postitas vallo »

Ega seal õnnega midagi pistmist pole , lihtsalt kõvad laskurid ja head närvid. :mrgreen: .
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas aivar00 »

No kui keegi teine ei kiida, siis ise. Ikka ise :lol: :lol: :lol:
Ma ei saa ainult ühest asjast aru - kuidas need haned sisemaale jõuavad. Meil üle nädala ainult lagled. Eile õhtul panin ka rabas 1-e kotti. Lend aga üsna nadi. See õige ränne on minu arvates alles tulekul.
ikka lõbusalt
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas rajaleidja »

aivar00 kirjutas:No kui keegi teine ei kiida, siis ise. Ikka ise :lol: :lol: :lol:
Ma ei saa ainult ühest asjast aru - kuidas need haned sisemaale jõuavad. Meil üle nädala ainult lagled. Eile õhtul panin ka rabas 1-e kotti. Lend aga üsna nadi. See õige ränne on minu arvates alles tulekul.

Vaata haned ja lagled teevad esimese ringi Jahe rappa. Meie nopime sealt haned välja ja teile jäävadki lagled :lol:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas aivar00 »

Olgu pääle - teile haned ja meile lagled :lol: Selle eest on osad meie lagledest suuremad kui teie haned :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas Feen »

Rääkides röövulukitest :D Krt, sellel aastal tuleb ligi pressida vist.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas rajaleidja »

Pilt
Pilt
Pilt

38 hane sai välja toodud. Osa jäi raba peale kadunuks. Õnneks said padrunid otsa.
Eredama hetkena meenub Jahe ütlemine, kui 34 hane oli käes ja uus parv saabus: Laseme nüüd kõik mööda :lol:
Pildid küll kehva kvaliteediga, aga pildistatud pilkases pimeduses telefoniga ja ei viitsi vastu ööd photoshopima hakata
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Hani 2011

Postitus Postitas kakuke »

Äge!
Täna üle pika aja oli see päev, kui hane oli õhtul lennust jälle kuulda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta