Kohustuslik "Eesti jahimees" aastaks 2005

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hmmm... eks selle Eesti jahimehega on vist nii, et ise annad teada kas oled huvitatud, et see liikmemaksu eest koju käima hakkab (nii ma sain nagu aru).
Aga mulle meeldiks ka edaspidi seda lihtsalt tellida, istud arvuti taha, paar kirja, tasutud arve ja ongi olemas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Ma arvan ka, et kes tahab, see tellib ja sundust ei tohiks olla.
Maanus
Postitusi: 65
Liitunud: N Mär 11, 2004 11:16 am

Postitus Postitas Maanus »

jahimees kirjutas:“EESTI JAHIMEES” 2005

Tellimisindeks 69825. Üksiknumbri hind 25.- krooni, aastatellimus 300.- krooni.


Ilmub 11 korda aastas,aastatellimus maksab seega 25 krooni rohkem
kui üksikost.Siin küll loogika puudub?
Maanus
Postitusi: 65
Liitunud: N Mär 11, 2004 11:16 am

Postitus Postitas Maanus »

Mina saan sellest projektist aru nii,et kõik jahimehed,kes on registris ehk siis kellel on jahitunnistus,saavad ajakirja koju kätte tasuta.
See,kas oled mõne seltsi liige ja maksad mingit maksu või ei maksa siin ei loe.
Milleks siis tahta veel oma raha eest tellida?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kardan küll ,et tasuta lõunaid siiski ei ole :cry: Küll see 300 kuhugi juurde kleebitakse,juhul muidugi kui asi ilma tellimatta hakkab käima.
Kivi kotti!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ma pakun et selle registri all mõeldakse mitte seda registrit, kus on kirjas kõik jahitunnistusega jahimehed, vaid ikka mingit EJS oma registrit.... ;) konks peab ju tõepoolest olema kuskil :D
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Kuulnud sellist asja, et jah, registris olevad jahimehed saavad asja koju kätte AGA meil siin Mulgimaal vist selline kord hakkab olema, et miskit raha kasseeritakse rohkem jahimaa rendi arvelt. Kunagi hiljuti olevat vist EJS koosolek olnud ja seal oli teema arutluse all olnud.
Mine metsa!! ;)
volli30
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 05, 2004 7:49 am

Postitus Postitas volli30 »

Mina täitsin mingi ankeedi, a siiamaani ei ole miskit kuulda olnud.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Asi hakkas juba rohkem huvi pakkuma ,võtsin telefoni ja kohe uurisin pisut ,mis järvamaal asjapulgad asjast teavad.
Üks on kindel, kaudselt plekib iga vend oma ajakirja kinni .Toimub see siis liikmemaksu v mõne muu maksu (vahet pole)arvelt. **** see asi paneb juba vanduma .Kuigi mul ajakiri käib ei ole jahimehed mingi oina kari kellele midagi vägisi pähe määritakse.Võibolla loeme poisiga tulevast aastast kumbki oma ajakirja :evil: Kõigele lisaks jääb ajakirja sisu ka minuarvates lahjemaks ,tegijatel nagu poleks midagi uut ja huvitavat pakkuda.Kui veel vägisi pead ostma ,siis pole ju tegijatel üldse vaja pingutada :wink: Sellise jama vastu oleks küll vaja mingi jahimeeste aktsioon korraldada,või mis teie arvate?
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma nüüd olen ise ka ajakirja tellija, ja leian raudselt, et iga jahimehe enda asi on see ajakiri tellida või tellimata jätta, ja keegi seda peale sundida ei tohiks. Teisalt, kui ajakirja tegijatel on kindel summa kindlustatud, ehk siis kasvab ka stiimul asja vedada. Ja üks kõik kui lahja see ajakiri ka mingil hetkel pole, siis minul käib antud ajakiri suht aastakese, ja igast ajakirjast miskit lugeda. Probleem nr. 1. perekonnas 2 jahimeest... st = mõtetu maksmine. nr.2.Jahimees saab kõik vajalikku info jahilistist :) ja omadest kogemustest (+ tuttavate kogemused). Hmmm.. esimesele probleemile oleks lahendus olemas, aga teisele mitte. (nr. 3 teema on ka kindlasti olemas, aga hetkel ei hakka seda nuputama)-
Nojah, mugavus (internetipank ka mugav), see ok... ja kui keegi tunneb, et muutub lahjaks... kirjutage... MEHED, andkem tulla, siin päris palju lugusid ja tarku mehi koos, ja nii mõnegi üllitised on EJ-s avalatud, jätkakem. Mis ise ütlen... teeme seltskondlikku jahifoorumlaste kokkutuleku Taageperas, peame faasanijahti, küpsetame, teema viktoriini jms... mis iganes, ja kirjutame, pildistame... ikkagi jahimeeste tegemistest lugu... väljaspool oma jahiseltsi. Vot, selline mõte tuli. Iseasi kui see ajakirja põnevamaks teeb, aga võiks ju anda panuse ajakirja teostamisele. Ja kui seda ajakirja poleks, sellise liikmeskonnaga, siis oleks ka ju jamasti. (minu enda mure on see, et ajakiri on üsna kaua ilmunud ning ma igatsen nii mõnegi aastakäigu järele, ja vaevalt, et paljudele kordusartiklid meeldiksid).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Kas tasub probleemi teha rahast, mille eest saab pudeli õlut ja paki suitsu kuus? Nii mõnigi mees kasutab neid iga päev ja kasu on neist kahtlemata vähem kui ajakirjast. Tragikoomiline on muidugi kui majas on kolm jahimeest. Nojah aga " tüli" kah vähem.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Siili kirjutas:Kas tasub probleemi teha rahast, mille eest saab pudeli õlut ja paki suitsu kuus?

Seleta mulle palun ära, et miks ma peaksin ostma paki suitsu ja pudeli õlut, kui ma seda ei taha, vaatamata asjaolule, et maksavad tühiselt vähe ja sedagi kuidas kellegile?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Meil oli asi nii: Klubi esimees seletas asja ära- kes tahab, et hakkab ajakiri käima- pangu nimi koos aadressiga kirja, kes ei taha, ei pane. Nii tehtigi.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Ka mina saan asjast aru sedaviisi, et ainus vahe praeguse korraldusega on see, et ajakirja kättesaamine ei sõltu enam Eesti Postist ja tont teab kellest veel. Otsepostitus peaks tähendama ju seda, et kiri kantakse uksest ukseni.
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Siili kirjutas:Kas tasub probleemi teha rahast, mille eest saab pudeli õlut ja paki suitsu kuus? Nii mõnigi mees kasutab neid iga päev ja kasu on neist kahtlemata vähem kui ajakirjast. Tragikoomiline on muidugi kui majas on kolm jahimeest. Nojah aga " tüli" kah vähem.



Jaa homme öeldakse et igale juhiloa omanikule hakkab koju käima Tehnika Maailm jne edasi, neid õllerahasid läheb lõpuks päris palju. Mul tuli mõte teha ajakiri meestele ja hakata seda kohustuslikus korras saatma kõigile isikutele kes on ennas rahvaregistris määratlenud meessoost isikuna. summa oleks kuus kah sümboolne 19,95. see kõigest kahe õlle raha :D :D :D
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Suletud