Vene 22LR

2005. aasta teemad
Suletud
joosep
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 9:48 am

Vene 22LR

Postitus Postitas joosep »

Head inimesed! Kindlasti on keegi ostnud või katsetanud uuemal ajal müügisolevaid subjekte (TOZ-78, SM-2KO, Sobol). Ehk jagaks siis oma muljeid ja räägiks, miks Teie valik oli hea/halb ja mille poolest halvem/parem teistest venelastest/tsehhidest/sakslastest. Niipalju, kui ise olen näperdanud, tundub toz kirvetöö olevat, kuid netikommid üle ilma ütlevad, et täpne ja lollikindel. Teised margid on päris kobedad katsuda, aga hind on lääne tasemel, kas nad on ka seda väärt? Ja ärge mulle lollile väga kõvasti lööge, põrutab veel rohkem paigast ära :(
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Lugesin eile ühelt vene lehelt mingi toz poolautomaadi (äkki oli toz 99???) kohta, seal küll midagi head ei öeldud, nt et lõikab padrunit rauda lükates kuulil ühest servast tina maha ja saastub lootusetult pärast sada lasku, et puhastamine raskem ja ajakulukam kui 3 püssil kokku jne
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

kui endale 22lr otsisin siis algul vaatasin sobolit,eemalt vaadates tundus üsna kobe a käega katsudes paras kirve töö, püss iseenesest võib täpne olla aga minu puhul on tähtis ka relva välimus nii et sobol langes menüüst välja,hind vist oli 5900 eeku , sõbral on tsehhi oma millest ma ka mõned korrad last olen,tegu igati korraliku relvaga hind vist oli5900 eeku,korra isegi liikus mõtte sinnapoole et ostan samasuguse aga lõpuks otsustasin anschützi kasuks,tegu saksa relvaga täpse tule ja korraliku välimusega,müüb deerhunter hind 6900eeku natuke tingimist 6500ga tuli koju, olen last ka sako 22ga tegu igati meeldiva relvaga,ainult hind natuke krõbe :( raplas pakutakse ka ameerika omasid hind vist algab 4500st ,kahjuks ei oska nende kohta midagi rohkemat öelda, nii et vali ise.
243win
Suletud