Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Uri
Postitusi: 54
Liitunud: E Nov 01, 2010 6:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Uri »

Osa vaadatud, peab mainima ,et jahindust kui sellist oleks võinud ikka kõvasti rohkem olla. Okei ma saan aru ,et pardijahti võibolla raske filmida ,aga ikkagi jäi kuidagi selline tuim ja kuntslikult tehtud mulje asjast. Võibolla on järgmine osa kõvasti parem kes teab. Toidutegemise vastu pole midagi, äkki endalgi mõni retsept sealt võtta ,aga no see ATV asi? Kas tõesti toetab see ATV firma nii paljuga ,et on vaja VEERAND saadet selle peale kulutada, selle aja oleks võinud panna julgelt jahinduse peale või näidata ja seletada põhjalikult püsside/kuulide liike ja näiteks jahiliike. Loodame järgmise osa peale. Kuuldavasti tuleb vist põdra ajujaht.
Jeekim
Postitusi: 11
Liitunud: P Okt 17, 2004 7:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Jeekim »

Tervitus
Huvitav kas Vormsi jahiseltsil jahipiire suurendatud et osa saaremaad ka nende jahiala.IRW
Laskja ka hea silmaga tabas pardile kaela sest kintsudel haavlitabamuse jäljed puudu. Sulgede kitkumine oleks veel omaette vaatepilt olnud. Edu saate tegemisel
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jahe »

Vickyl selles suhtes õigus ,et kaamera ees kinni kiilub,omal ka väike kogemus olemas.
Saade oli nii enam-vähem,part muidugi tundus retriiveri hammaste vahel pisut kangevõitu,justkui oleks ennem sügavkülmas olnud 8) ja selle üsna isuäratava risotto oleks võinud ka sinikaela koibadest valmistada :wink:
243win
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Messer »

Vaatasin ka, et sinikaela koivad need polnud. Natukene liiga heledad ja prisked.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sooviku »

Wolflady kirjutas:Püüan teie kriitikat arvestada ja teha järgmised saated paremaks ja tuua vaatajatele ehedat jahipidamist, koos kõige selle juurde kuuluvaga


(y) Tubli,kui nii ka läheb,saab saade ainult paremaks minna.Proovi meie kriitika all mitte murduda.Tegelikult need loodusvaated ja elusate elukate tabamised kaamerassse annavad tavainimesele mõista,miks me oma vaba aja metsas veedame.Kõigis saadetes polegi vaja kedagi tabada,sest enamustel kordadel tullakse jahilt ju ainult emotsioonidega.
Naine võib olla,koer peab olema!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas tony »

jahe kirjutas:Vickyl selles suhtes õigus ,et kaamera ees kinni kiilub,omal ka väike kogemus olemas.
Saade oli nii enam-vähem,part muidugi tundus retriiveri hammaste vahel pisut kangevõitu,justkui oleks ennem sügavkülmas olnud 8) ja selle üsna isuäratava risotto oleks võinud ka sinikaela koibadest valmistada :wink:


No lõpuks siis tuli ka minu arvamus ära aga mõne päeva pärast oleksin isegi selle välja öelnud.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas vollifedja »

Lõpuks tuli ära-tegu polnud sinikaela koibadega-kes vähegi mets(vesi) linde näppinud, ehk teab, missugused nn" kintsud" neil on.(minu arust kodune muskuspart oli)lisaks avalikult näidata vale relvakäistelemis....,Ausalt öelda-ülilahja.Sõnakäsitlus oli nagu räägitaks lasteaialastele..raisatud ajast kahju.(aga ega ma ei lootnudki enamat.
Samas-tulekul ETVs sarjast "Eesti lood" " Jahis ainult naised"-seal hämmastas mind kui ehedalt näidati põdrajahti(algul ka meestejahti!nii et ärge kohe nina kirtsutama hakake!),nülgimist jne.Millalski peaks nüüd TVsse jõudma.-ainus viga, et liiga lühke oli, just hakkas põnevaks minema ja juba lõpp.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Ahto Kattai »

No kuulge,kas keegi arvab ,et mingine euro restoran riskib pahandustega võttes restoranis ette pardi puhastamise, seda telekast otse näidates ,meie euro ametnikud on koheselt tagajalgadel.Saade olevat tehtud tavakodanikule,kas keegi tõesti arvab ,et kõik tavakodanikud ootavad suu ammuli selgitust padruni sisust...jne .Siin on vallandunud justkui mingi võistlus kes suudab mingeid eksimusi/möödapanekuid rohkem tuvastada.Kui see saade on mõeldud mittejahimehele,siis ärge lootkegi jahimehe jaoks sealt midagi põhjapanevat.No ei huvita kedagi kuidas nüüd see või teine keerulise nimega kuul looma sees toimib v kes teab veel mida.Kui keegi vaaataja tähelepanu ei juhi konkreetsetele möödapanekutele ,siis tavavaataja poolt oligi seal kõik OK! Ja las ta siis olla! Loodame ,et järgmised saated on paremad.Et võhikud (võibolla produtsendid) prohmakate vältimiseks näitavad oma üllitisi enne eetrisse paikamist ka mõnele jahindus valdkonna tõelisele asjatundjale.
Edu tegijatele! Jahimeestele pikka meelt oma saate ootamiseks!
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Messer »

Mina olen lihtsalt selle poolt, et see, mis paistab oleks ausam.
Aus olla ei ole väga keeruline. Kui restorani kööki ei lubata metslinnu koibadega, siis minnakse kellegi teise või enda kööki. Kaldun arvama, et tegu oli laiskusega ja mõtttemaailmaga "ah kes sellest ikka aru saab".
Grenka
Postitusi: 7
Liitunud: N Apr 14, 2011 5:47 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Grenka »

Et film siis "Jahis ainult naised" alles eetrisse tulemas K18.01 22:30 ETV

http://etv.err.ee/index.php?0563590
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas andrus »

Vollifedja...........see mis kaamerasse läheb ei jõua kohe mitte 100%lisena tv.sse.Hea kui sinna jüuab 20% filmitust. :wink:
jahismurf
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Grouse »

Messer

Tegu oli reklaamiga ja see udupeen restoran on oma nime väärt, samuti ka saate toimumisele ilmselt õla alla pannud (y)
jüri
Postitusi: 9
Liitunud: P Jaan 30, 2011 6:01 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jüri »

Saade oli kuidas oli, aga kritiseerida on alati lihtne, kuid hea kriitika ei tee halba :wink: .
Mina tahaks kiita saate tegijaid (y) , sest poole tunnise saate tegemiseks kulub tegelikkuses ropult aega. Olen ise saates osalenud(ühes teises muidugi) ja näinud saate tegemist ja see kõik on tegelikkuses väga tülikas ja aega nõudev. (tülikas selles mõttes, et kellegil läheb midagi segi või midagi läheb valesti ja peab alustama uuesti ning niimoodi mitmeid kordi)
Loodetavasti saavad saate tegijad siit foorumist nõuandeid Wolflady kaudu kuidas saadet paremaks muuta!!!
Parem Hilja, kui mitte keegi!
Uri
Postitusi: 54
Liitunud: E Nov 01, 2010 6:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Uri »

Veel üks väike nupuke või soovitus ,et võiks näidada ka seda jahimeeste nö köögipoolt (mitte otseses mõttes) ,et peale ajujahi on ka veel palju teisi asju mis on jahimehe elus tähtsad nagu näiteks ulukihoole ja kasvõi kantslite ehitamine/paigaldame. Oleks väga viis kui üritatakse vaatajatele selgeks teha kes või mis me üldse oleme ,et ei oleks inimestel sellist eelarvamust ,et me ainult ühed mõrvarid.
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Victoria »

jüri kirjutas:Saade oli kuidas oli, aga kritiseerida on alati lihtne, kuid hea kriitika ei tee halba :wink: .
Mina tahaks kiita saate tegijaid (y) , sest poole tunnise saate tegemiseks kulub tegelikkuses ropult aega. Olen ise saates osalenud(ühes teises muidugi) ja näinud saate tegemist ja see kõik on tegelikkuses väga tülikas ja aega nõudev. (tülikas selles mõttes, et kellegil läheb midagi segi või midagi läheb valesti ja peab alustama uuesti ning niimoodi mitmeid kordi)
Loodetavasti saavad saate tegijad siit foorumist nõuandeid Wolflady kaudu kuidas saadet paremaks muuta!!!


Täpselt nii se ongi ja ehedust, õhinat ja emotsiooni mitme kordselt ja uuesti ja uuesti välja tuua on väga raske. Ehk see hetk kui ongi midagi juhtunud ja adrekas üleval ja kõik reageerivad vastavalt No ei ole võimalik sama emotsionaalselt seda mitu korda uuesti teha. Sest õigel hetkel ei jõudnud kaamera õigesse kohta või oli sootuks väljas...
Kõige suurem jama on ulukitega, ega nad ei tule sinna kus olen mina ja kaameramehed :-) Ja nii ongi tulemus igav, loomi ei ole midagi ei toimu jms. Ühe korraliku jahi filmi tegemiseks kus ka loomi kaadrisse saab, kulub päevi. Aga püüame anda parimat ja olen arvesse võtnud siit ka osa kriitikat kuulda ning olen saanud ka häid soovitusi.

Vic.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Vasta