Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Postitus Postitas tony »

Mul üks NeverLost vest ka kodus. Vot sellel on alles taskuid, padrunitaskuid, igasuguseid taskuid kepsu, jaama, telefoni jne. jaoks. Isegi esmaabi tasku koos vajaminevaga olemas. Plussiks see, et neid taskuid saab oma äranägemise järgi vesti külge sättida. Värvuselt must-punasega.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Postitus Postitas Pauli »

kult kirjutas:Teiseks on tõesti vahel kellegil teisel vaja sellega sõita ja jama, kui võtmed kuskil kaugel.

Mul õnneks (või kahjuks) nii, et suurem jagu tuttavaid on ennem valmis jala käima kui üritama minu autot juhtida 8)

Aga Jyri jutt, et igas taskus ainult üks asi, on sulakuld jah, ise kah üritan jõudumööda selle põhimõtte järgi talitada.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Postitus Postitas TiitR »

mosse kirjutas:Mul õnneks (või kahjuks) nii, et suurem jagu tuttavaid on ennem valmis jala käima kui üritama minu autot juhtida 8)

.

:D huvitav miks? Mul tuleb küll nostalgia meelde, kui isegi sai keskkooli lõpust "kopikat" omatud.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Postitus Postitas honkomees »

TiitR kirjutas:
mosse kirjutas:... valmis jala käima kui üritama minu autot juhtida 8)

.

:D huvitav miks? Mul tuleb küll nostalgia meelde, kui isegi sai keskkooli lõpust "kopikat" omatud.

no mossel see tsipa äkiline kopikas,
mul kunagi naabrimees hoidis oma rallikat minu garages, kui oli vaja sealt midagi kätte saada ja eest ära ajada, siis ma ikka kirusin seda tehnikat ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abivahendite kandmine/mugav paigutamine....

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:
TiitR kirjutas:
mosse kirjutas:... valmis jala käima kui üritama minu autot juhtida 8)

.

:D huvitav miks? Mul tuleb küll nostalgia meelde, kui isegi sai keskkooli lõpust "kopikat" omatud.

no mossel see tsipa äkiline kopikas,
...

Olen mossega rääkinud selle "siksi" olemusest... 8)
Vasta