Turvavest koertele

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas puugi »

No sea hambad ei tohi mingil juhul läbi minna!Proovige enne noaga järgi kui koerale selga panete! :!: Paksus võib koer lihtsalt lõhkuda saada,sest siga on rämpsus kiirem.Aga selge,et vestita oleks koer kohapeal otsa saanud.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Materjaliks ikka kevlear ja kolme kordne. Päris kindlasti läheb sealt iga teravama otsaga nuga läbi,läbi ei lähe vast lauanuga :) .Sea hammas ,mitte ainult kihv,saab tast jagu küll ,aga tavaliselt ainult pealmistest kihtidest ja kui isegi läbi hammustab ,kujutage ette mis siis veel ilma vestita juhtuks. Eks see vest üks nuhtlus ole ja kena ,kui ilma hakkama saab ,aga kindlasti odavam kui loomaarsti teenus ,v uus koer.
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Siig »

kult kirjutas:Materjaliks ikka kevlear ja kolme kordne. Päris kindlasti läheb sealt iga teravama otsaga nuga läbi,läbi ei lähe vast lauanuga :) .Sea hammas ,mitte ainult kihv,saab tast jagu küll ,aga tavaliselt ainult pealmistest kihtidest ja kui isegi läbi hammustab ,kujutage ette mis siis veel ilma vestita juhtuks. Eks see vest üks nuhtlus ole ja kena ,kui ilma hakkama saab ,aga kindlasti odavam kui loomaarsti teenus ,v uus koer.

Kust sul see kolmekordse kevlariga vest tellitud? Ehk viskad lingi.
Ja kas reaalselt on siis seakihv mõne kevlarikihi ka läbi torganud?
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas MLP »

Siig kirjutas:
kult kirjutas:Materjaliks ikka kevlear ja kolme kordne. Päris kindlasti läheb sealt iga teravama otsaga nuga läbi,läbi ei lähe vast lauanuga :) .Sea hammas ,mitte ainult kihv,saab tast jagu küll ,aga tavaliselt ainult pealmistest kihtidest ja kui isegi läbi hammustab ,kujutage ette mis siis veel ilma vestita juhtuks. Eks see vest üks nuhtlus ole ja kena ,kui ilma hakkama saab ,aga kindlasti odavam kui loomaarsti teenus ,v uus koer.

Kust sul see kolmekordse kevlariga vest tellitud? Ehk viskad lingi.
Ja kas reaalselt on siis seakihv mõne kevlarikihi ka läbi torganud?

vaata minu antud linki ja tõlgi kogu info omale mis puudatab esimest vesti saad kindlasti targemaks...
sinu nukker noku!
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Siig »

MLP kirjutas:vaata minu antud linki ja tõlgi kogu info omale mis puudatab esimest vesti saad kindlasti targemaks...

Selle olen juba läbi lugenud, aga teada tahaks just seda, et kas kellelgil on siga kevlari läbi torganud. Siis teaks, et kas piisab ühest kihist nagu seal lehel kirjutatakse või pean teise kihi kevlarit eraldi juurde tellima.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas puugi »

Aga kas ma saan valesti aru,et MLP antud lingil on kevlarit rohkem kui üks kiht? :?:Seal on ju mitmel vestil kolmekordne kevlar! Mina saan aru,et ballistiline nailon ja kevlar on erinevad materjalid.Ballistilisest nailonist tehakse vastupidavaid kotte ja muud sellist! :M
Viimati muutis puugi, T Dets 04, 2012 8:50 am, muudetud 1 kord kokku.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Siig kirjutas:
MLP kirjutas:vaata minu antud linki ja tõlgi kogu info omale mis puudatab esimest vesti saad kindlasti targemaks...

Selle olen juba läbi lugenud, aga teada tahaks just seda, et kas kellelgil on siga kevlari läbi torganud. Siis teaks, et kas piisab ühest kihist nagu seal lehel kirjutatakse või pean teise kihi kevlarit eraldi juurde tellima.

Ma ju eespool kirjutasin,et on ka läbivaid aukusid(kolmest kihist).Minu vestid on kolmekihilised.Vestil on küll aukusid ,aga koera nahk on vesti alt siiani terveks jäänud.Põhiliselt on räsitud (auklik) vesti välimine kiht.Seega otsusta ise kas ühekordne ikka piisavat kaitset pakub :M Päris kindlasti ei kaitse mingi vest 100%,aga tõstab koera turvalisust märgatavalt. Vest toimib piltlikult nagu koera teine nahk.Kuna ta annab ju koera seljas liikuma ,siis ega sellist eest ära minevat asja niisama kerge läbistada ei ole.Kui vest läbistataksegi,siis sealt edasi koera nahka augustada,mis ju omakorda eest liigub, on juba vähem võimalusi.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kult kirjutas:Materjaliks ikka kevlear ja kolme kordne.

Kuna ise inglis keelt ei valda ,siis sõber siin tuvastas ,et tegu siiski ballistilise nailooniga,mis nagu valdavalt nende vestide materjaliks pidavat olemagi.Eks keele oskajad võiks täpsemalt uurida.
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas TRG »

Siig kirjutas:http://www.ebay.com/itm/ULTIMATE-Medium-Hog-Dog-Full-Cut-Vest-Hog-Hunting-NICE-/280523128952?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41507b4078

Seal siis sama vest, ainult et mul on oranzi värvi. Kui teil erinevad, siis mis materjal teil kasutusel ja kui mitu kihti? Ka cordura või nailon?


Jäin sinu vestide pilte vaatama ja mõtlesin,et kui sul on sama vest millele lingiga vihjad...siis miks sinu vestidel "Custom Collars'i" kaubamärki pole :M .
Rajaleidaja näitas ka siin varem pilti,kus tal koertel vestid seljas olid ja tema vestidel oli küljepeal "Custom Collars'i" kaubamärk.
Võibolla pildid muidugi teise nurga alt tehtud...ja see ajas segadusse :oops:
Õnne peab olema
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas Siig »

Tegemist ikka "Custom Collars'iga", aga silt on jäänud mõlemal vestil teisele poole :)
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas pano »

Kas keegi on veel veste tellimas. Sooviks ise ka aga pole kunagi sealt kaugelt midagi tellinud. Kui mõni tellib siis lööks kohe kampa.
Koertega on jaht!!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas kakuke »

Hakka või isegi vesti peale mõtlema, tänasest seajahist enda taksil jutt külje peal.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas MLP »

kakuke kirjutas:Huvitav, kas taksidele ka tehakse veste? :D Tänasest seajahist enda omal jutt külje peal.

täpselt ei tea, aga usun et terjeri vest peaks taksile sobima kui huvi võin uurida täpsemalt.
sinu nukker noku!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas kakuke »

Eks seda minu juttu tule huumoriga võtta, kes see krt taksile vesti ikka selga topib. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Turvavest koertele

Postitus Postitas hundikütt »

Kakuke,lumi taksile liiast sügav,lõpeta ära. :VS Head söpra on raske kaotada.Usu ,see ei ole sugugi hea tunne.Hoia vähe tagasi,küll jõuad kui olud paranevad,koer ju alles noor.
Vasta