HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas Metslane »

Olen suutnud oma HYT TC-700 kõrvaklapi ära kaotada. Paljud kasutavad kaasasoleva peakomplekti asemel paremaid klappe. Kas on kellelgi klapp ripakile jäänud ja oleksid nõus seda maha müüma?
Aim small, miss small!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas hundikütt »

Olen mina millestki valesti aru saanud või on su küsimus valesti seatud. Kõrvaklapid peaksid kõik universaalsed olema,lihtsalt on erinevad variandid.On mul õigus,las tARGEMAD KOMMIVAD.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas sammal.habe »

kõrvaklapid on küll universaalsed, et klapi sisendi pulgad mitte.
ent - on mul selline klapp kusagil. HYT TC-600 oma siiski. paraku asub Tartus. võin hädalisele loovutada.

Metslane kirjutas:Olen suutnud oma HYT TC-700 kõrvaklapi ära kaotada. Paljud kasutavad kaasasoleva peakomplekti asemel paremaid klappe. Kas on kellelgi klapp ripakile jäänud ja oleksid nõus seda maha müüma?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas aivar00 »

Mul jäi kah täitsa uus HYT peakomplekt(kõrvaklapp sangaga ja mikker juhtme küljes) üle. Nimelt hakkas jaam peakomplektiga nöökima ning kahtlustasin komplekti viga. Ostsin uue peakomplekti aga viga jäi. Jaam käis remondis ära ning mingisugune "idioot" vahetati ära. Nüüd toimib ka vana komplektiga ja uus lihtsalt üle. Kui soovi on võid kõllata 5014865.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas duma »

aivar00 kirjutas:Mul jäi kah täitsa uus HYT peakomplekt(kõrvaklapp sangaga ja mikker juhtme küljes) üle. Nimelt hakkas jaam peakomplektiga nöökima ning kahtlustasin komplekti viga. Ostsin uue peakomplekti aga viga jäi. Jaam käis remondis ära ning mingisugune "idioot" vahetati ära. Nüüd toimib ka vana komplektiga ja uus lihtsalt üle. Kui soovi on võid kõllata 5014865.

Ehk kirjeldad viga?
Mul nimelt (ja ma ei ole enda seltsis ainuke) et peakomplektiga jääb saatmisnpp peale ja ka teine komplekt soetatud aga sama viga! Kas käis garantiiremondis ja mis summa maksid?
duo on parem
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas hendrik »

HYT 700 vahetati raadiol pistikupesa, kuhu klapp käib. Oli ajaga vatti ja vilet saanud ning ei andnud ühendust. 20euri koos tööga.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas aivar00 »

Mul garantii läbi ning täpselt ei mäletagi mis maksin mingi dioodi vahetamise eest. Äkki oli miskit 30 euri ringis. Viga oli jah selline, et peakomplektiga jäi saatja edastuse peale. Ja see viga ei tahtnud ennast ka tehnoturus kohe kätte anda... Müüja käes töötas kenasti. Ise veidi pikemalt näppides veendus ka müüja, et asi nihu.... Nimelt edastusele ei jäänud igakordselt.
Edastusnupp peakomplektis ise toimis kenasti - selle tuvastasin II kordse linnasõidu eel juba kodus sõbra jaamaga.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: HYT raadiosaatja kõrvaklapp

Postitus Postitas Metslane »

Tänud Aivarile!
Aim small, miss small!
Vasta