Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Inks »

Seltsitu olen jh kuid pakutud selts jääb minu asukohast kaugele ning ma ei näe vajadust liituda seltsiga kus mul reaalselt oleks keeruline kohal käia, kuid aitähh pakkumast :wink:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas aivar00 »

No kui kauge käia, siis tuleb edasi seltsitu olla :lol: .
ikka lõbusalt
matadoor
Postitusi: 29
Liitunud: P Mai 10, 2009 7:21 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas matadoor »

Mine uuri Tallinna Jahiseltsi...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Miks ,küll järjest rohkem tundub,et noor Leedy teeb suuga suure linna......jne.Või on siis nii valiv ,et ootab ära millal Tallinna kesklinna kohalik jahiselts moodustatakse. :wink:
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Ain Aavik »

Aa mis seal Tlnas viga .. ''põdrad'' jooksevad oma maha jooksmata sarvedega kasvõi jalust maha, kui noort kaunist neidist näevad :wink: piisava vildilaskeoskuse korral on tulevik kindlustatud ja korralik elus trofee igapäevaselt omast käest võtta 8)
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas vollifedja »

"Talina "omad käivad jahis "Talinast" 50 km...Kui kauge on kauge tänapäeval?See ju normaalne, kui arvestada, et Tallinna mehed kuuluvad ja käivad ka jahis nii Võrumaal,kui Pärnumaal...Saaremaa-Muhu koosnevad enamus Tallinna meestest..
Kummaline häda naisterahval.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kaalikas »

nohjah,ma pakkusin varianti,jahimaad algavad ca.25 km. Tallinna linna piirist,kui see on Tallinnas resideeruva inimese jaoks kauge siis ma ei oska rohkem midagi kosta!Taksod on olemas,telli kohale ja sõit algab,ka jalgrattaga pole kauge maa!
In fact You look like a shit!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kakuke »

Äkki preili soovib sinna jahiseltsi liikmeks saada, kuhu saab trammiga sõita ja kus Mati Kaal esimeheks? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas sooviku »

Ärge norige tüdruku kallal :evil: .Ta vastas ju ilusasti ära sellele "seltsitu küsimusele".Miks liituda mingi seltsiga selleks,et paar korda aastas jahil käia?Ja taksoga jahile :shock: ......no on mõnel ikka võimalused.Ma loodan,et see oli nali ja teema küsimus oli hoopis teine.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Feen »

No, ma arvan, et see oli näide tahtmisest. Kui on tahtmist, siis minnakse ka takso või jalgrattaga selle maa ära. Ma isegi olen korra taksoga jahti läinud ja korra jala pardijahis (natukene üle 15 km ots... partidega oli ikka raske-raske koju tulla... pool ööd tulin ja puhkasin). Ehk siis, tahtmist peab olema. Kui 25 km peale tekivad igasugused vabandused ja elukoht Tallinnas, siis maata jahimehe staatus jääbki kestma. Alguses ei taha, hiljem ei saa.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ta nii kipu nooruses olema - kui ei ole saand ei oska tahtagi :lol: :lol: :lol:
Kõrges vanuses aga enam ei mäleta mis too oli, mida peaks tahtma :lol: :lol: :lol: .
Paljas jahipilet ei tee veel kellestki jahimees-naist. Ikka tahtmine peab endal olema.
Selge see, et tänapäeval nn. ühistransport on kehva, kuid seltsi liikmeks saades oleks kindlasti leidunud mõni kaaslane, kes kah "päälinnast" sinna piirkonda jahile käib ning oleks nõus ka "tibile" küüti pakkuma. Aga mis ma ikke jahun - kõik ju ise kõikse targemad :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Messer »

Nüüd see seltsitu teema vast igat pidi selge.
Küsiks Voore kokkutuleku kohta. Vaatasin maa-ameti kaarti, tekkis küsimus, et kuidas kõik see kamp sinna toimetama mahub? Kas telgid lähevad riburada pidi mööda jõeäärt? Kas korraldajad saaks pisut tekiserva kergitada, et kuidas on plaan Voorel seda üritust toimetada?
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kaalikas »

sooviku kirjutas:Ärge norige tüdruku kallal :evil: .Ta vastas ju ilusasti ära sellele "seltsitu küsimusele".Miks liituda mingi seltsiga selleks,et paar korda aastas jahil käia?Ja taksoga jahile :shock: ......no on mõnel ikka võimalused.Ma loodan,et see oli nali ja teema küsimus oli hoopis teine.

no kuule kes siin undas hullusti,et vaja seltsi liikmeks saada?
In fact You look like a shit!
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas vollifedja »

Unustasite, Mehed!Äkki soovib tüdruk hoopis maale kolida, et astub ukseset välja --ja hops-jahimaal!(on kellegi vaja jahinaist -küljeluud, supikeetjat-kuigi seda teevad siin foorumis enamus mehi ise....sukavardaveeretajat?) Äkki oli hoopis asjal SELLINE mõte?
Kuigi ma ei usu, et ükski erve mõistusega mees endale koju jahinaist soovib, eriti kui ise mees pole jahifänn.(noh nädalalõpud( tema jaoks )võõõraste meestega metsas(teadgi),öösiti käiakse mingis pukis midagi passimas... tuleb koju, verised lihakärakad kaasas, OK head süüa saab...Siis on väsind, sopane, koerte eest hoolitseb rohkem, kui mehe eest.., samal laual ja samade nugadega käib kahtlaste raibete nülgimine-tükeldamine...mingid nahad kuivavad, kahtlaste haisudega potid keevad pliidil, kolbad vahivad välja..neid siis puhastab, kougib õhetades ja õhinal SAMA söögilauapeal...ja no auto, oh sellest ei maksa üldse rääkida-see PEAB jahiks eriotstarbeline olema. Ristiinimesed sinna sisse istuda ei saaa..Öösel telefoni kõne peale pakib riidesse, koer kaasa ja haavatud ulkit otsim´,ise üliõnnelik ja rahul.Täielk "callgirl!"
On see siis ÕNN? Naise jaoks kindlasti. Aga mees pikalt vastu ei pea.
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas pano »

Mulle küll selline naine sobiks :D . Vähemalt ei vingu ,et kõik vaba aeg metsas veedetakse.
Koertega on jaht!!!
Vasta