Jahikoerte erinäitus

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Palju õnne edukatele näitusel esinejatele !!! Oli ilus päev ja meil läks ka väga hästi . Minu punane borzoineiu oli TP ja sai serdi .
Kahjuks ei lõppenud meie näitus nii õnnelikult :( Nimelt kadus meie roheline borzoi telkpuur umbes vähem kui tunni aja jooksul jäljetult. Otsisime mitmeid kordi terve platsi läbi aga ei midagi. Algul arvasime ,et tuul lennutas puuri veidi teise kohta ,kuid asjade külge kinni seotud puuri kott oli samuti jäljetult kadunud. Kilekott koos mittevajalike asjadega oli ka puurist välja tõstetud. Õnneks olid isiklike asjadega seljakott ja kokkukeeratud koera ase maha jäetud .
Vihjati küll ,et midagi rohelist tuule käes lendas aga leidsime ainult lahtiselt laperdavaid rohelisi koormakatteid.
Siin on siis teile palve kallid jahimehed . Kui keegi juhtus nägema täpsemalt kuidas puuri kokku pakiti ja autosse tõsteti ( üks vihjetest )siis andke sellest mulle teada. Puur asus besti ringi lähedal ,kus oli erksalt sinist värvi kõrgushüppe kõrge madrats. Puur kadus peale meie ringi kella kahe ja kolme vahel kui käisime pildistamas staadioni teises otsas.
Sõber punane borzoi ootab väga oma näitusepuuri tagasi :!:
exlibriscanes@gmail.com
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Victoria »

hella kirjutas:Palju õnne edukatele näitusel esinejatele !!! Oli ilus päev ja meil läks ka väga hästi . Minu punane borzoineiu oli TP ja sai serdi .
Kahjuks ei lõppenud meie näitus nii õnnelikult :( Nimelt kadus meie roheline borzoi telkpuur umbes vähem kui tunni aja jooksul jäljetult. Otsisime mitmeid kordi terve platsi läbi aga ei midagi. Algul arvasime ,et tuul lennutas puuri veidi teise kohta ,kuid asjade külge kinni seotud puuri kott oli samuti jäljetult kadunud. Kilekott koos mittevajalike asjadega oli ka puurist välja tõstetud. Õnneks olid isiklike asjadega seljakott ja kokkukeeratud koera ase maha jäetud .
Vihjati küll ,et midagi rohelist tuule käes lendas aga leidsime ainult lahtiselt laperdavaid rohelisi koormakatteid.
Siin on siis teile palve kallid jahimehed . Kui keegi juhtus nägema täpsemalt kuidas puuri kokku pakiti ja autosse tõsteti ( üks vihjetest )siis andke sellest mulle teada. Puur asus besti ringi lähedal ,kus oli erksalt sinist värvi kõrgushüppe kõrge madrats. Puur kadus peale meie ringi kella kahe ja kolme vahel kui käisime pildistamas staadioni teises otsas.
Sõber punane borzoi ootab väga oma näitusepuuri tagasi :!:
exlibriscanes@gmail.com



Kirjutasin sulle meilile, seoses puuri kadumisega.
Tervitades,
Vicky Korju
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Tänan Victoria (y) . Enne oli ka vihje rohelisest autost. Ei tahtnud asjata ühe vihje peale paanikat tõsta . Veelkord suur tänu :!: . Uurin asja edasi. Kataloog on suureks abiks .
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Victoria »

hella kirjutas:Tänan Victoria (y) . Enne oli ka vihje rohelisest autost. Ei tahtnud asjata ühe vihje peale paanikat tõsta . Veelkord suur tänu :!: . Uurin asja edasi. Kataloog on suureks abiks .

Vaatsin kataloogi läbi ja ei leidnud seal nii noort ühtegi taksi. See koer jäi kindlasti paljudele silma sest see oli erilist värvi -hallide toonide ja musatade laikudega. (On võimalus et ta ei osalenud näitusel selle taksiga või oli tal veel mingi koer) Kuid tean et see mees rääkis paljude taksi omanikega, võimalik et keegi isegi tunneb teda.
Mõtlesin et hoian seda puuri kinni kui see seal lendu kippus minema, kuid sain seda ka autos jälgida, siis tuligi see roheline auto ja pakkis selle oskamatult oma väiksesse auotsse. Võib otsida ka näitusel pildistajate kontakte, ehk satuus see auto mõne pildile kust saaks reg numbri.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Mul tekkis kahtlus ,et ta passis peale millal me teises staadioni otsas pildistasime.
Aga vaene mees kahetsegu elu lõpuni :VS .Et ta teaks.... see seljakott ,mis maha jäi sisaldas mitmeid kordi väärtuslikumat kraami kui see autosse puruks litsutud telkpuur ja dokumente millega ma ülehomme hakkan WW-le Austriasse sõitma.
Tänan veel kord vihjete eest (y) ja saatsin juba korraldajatele meili .
Olen lootusrikas.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas lant »

Vaatasin oma pildid ka üle, aga seda taksi omaniku pildil ei olnud.Nägin küll taksi seal ringi tatsamas, selline tume ja lapiline.Aga kuna midagi erilist temas ei näinud, siis pildile kahjuks ei jäänud.
Muide sellel hoonel seal staadionil, kus WC, kohtunike tuba ning passide väljastamine, oli paigaldatud turvakaamera ja see oli just suunatud jälgima kagu perimeetrit.
Täpselt ei vaadanud, aga äkki oli neid veel sinna paigaldatud.
Võiks veel oodata, kindlasti pannakse pilte oma kodukatele üles ja mine tea äkki trehvab õigele.
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Tänan info eest !!! Turvakaamera on hea mõte .....ehk ta ka töötas .
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Victoria »

lant kirjutas:Vaatasin oma pildid ka üle, aga seda taksi omaniku pildil ei olnud.Nägin küll taksi seal ringi tatsamas, selline tume ja lapiline.Aga kuna midagi erilist temas ei näinud, siis pildile kahjuks ei jäänud.
Muide sellel hoonel seal staadionil, kus WC, kohtunike tuba ning passide väljastamine, oli paigaldatud turvakaamera ja see oli just suunatud jälgima kagu perimeetrit.
Täpselt ei vaadanud, aga äkki oli neid veel sinna paigaldatud.
Võiks veel oodata, kindlasti pannakse pilte oma kodukatele üles ja mine tea äkki trehvab õigele.


Kas hele rohelist VW golfi ka ei jäänud pildile :-)
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Jägervision »

Ma ei või pead anda aga kui ma õigesti mäletan siis see kutsikas on SEE aga võib ka olla SEE. Igal juhul sellest kennelist ja sellest pesakonnast. Suhteliselt... omapärase mulje jättis tolle koera omanik tõesti aga inimesi on ju erinevaid ja ei osanud midagi päris sellist kahtlustada.

Loodame, et ilus punane venelane saab oma puuri tagasi :)
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Tänan häid inimesi vihjete ja telefoniteadete eest. Väga loodan ,et punane venelane oma ,,näituseuru " tagasi saab :) Ma tõesti ei soovi ,et jahimeeste erikale selline plekk külge jääks , aga mida suuremat kisa teha ja kiiremini reageerida ,seda suurem on ka lootus puur tagasi saada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas kakuke »

Kas sellest laigulisest taksist käib jutt?
Manused
Jahikoerte erinäitus 2012_05_12 112.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas lant »

Ega selliseid :D seal rohkem tõesti ei olnud.Arvan, et on õige pilt, kahjuks ainult koerast.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas puugi »

Marmortaks.Neid on väga vähe!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Jägervision »

Viimasel ajal tegelikult ei ole enam vähe. Ma ütleks lausa, et viimase aja tendents näitab, et varsti on marmor uus Eesti rahvusvärv takside juures :D Aga välimuse ja vanuse järgi võis järeldada, et ta on just selle pesakonna kutsikas ja omanik kinnitas seda omalt poolt öeldes millisest asulast ta koera tõi. Perekond Kiiveritest keegi on tegelikult ka siin kasutaja (Pihlapuu), iseasi kas nad seda foorumit ka aktiivselt loevad.
hõbehunt
Postitusi: 2
Liitunud: K Aug 31, 2011 9:46 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hõbehunt »

Kui mu mälu mind ei peta, oli seal sellistes toonides väga väike kutsikas. Arvasin, et selle kutsika omanikust käib jutt.
Vasta