Õnnetused koertega

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas kakuke »

Täitsa huvitav, et koerad koera ajasid. Selle peale nagu ise ei tulekski. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas MLP »

kui õieti mäletan ,siis meie hagijad ajasid ka kunagi pisikesi räkandeid kes karjana metsas jahti pidasid!!!
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas sooviku »

:M Kui ikka hommikul lubatakse "lõuga anda"(olenemata mille eest) ja koeraomanik jahikaaslasi "rottideks" kutsub siis sellises jahis mina küll osaleda ei taha.Ei lase koera keegi meelega maha.On mulgi juhus olnud,kus siga tuli lauluga kraavi ja peale lasku oli selle koha peal momentaalselt koer.Hulk aega ei julgenud vaatama minna ja hiljem oli päev otsa värin sees.Õnneks ei tabanud kumbagi.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas::M Kui ikka hommikul lubatakse "lõuga anda"(olenemata mille eest) ja koeraomanik jahikaaslasi "rottideks" kutsub siis sellises jahis mina küll osaleda ei taha.Ei lase koera keegi meelega maha.On mulgi juhus olnud,kus siga tuli lauluga kraavi ja peale lasku oli selle koha peal momentaalselt koer.Hulk aega ei julgenud vaatama minna ja hiljem oli päev otsa värin sees.Õnneks ei tabanud kumbagi.

Kas lugeda ei oska?Koera mahalaskmise eest muidugi.Ja sellised mehed ongi Rotid kes lähevad kütiliinist omal algatusel minema ja ei saa isegi istuvat siga lastud ilma,et koer pihta saaks.
Seal(Võrumaal) on lühikese ajaga 7 koera surma saanud,neist 5 kuuliga ja 2 auto alla jäänud.
Ainult sõber laseb sõbra koera eest kui liinist kuhugi kaugemale asi kandub.Raadiosaatjad on selleks ja gepsud.
Samas oli Vastseliinas juba mitmed aastad sellised jamad,et kui koer tuli seaga liini,siis lasti nii et ladvad lendasid.
Ma muidu ei ärrituks ka väga,aga see 3 aastane koer oli üks andekamaid kasvandike.
Sooviku:Mitu koera sul maha on lastud?See kui kusagil nurgataga ulutakse ei aita midagi.
See näriliseks nimetamine on sellisel puhul väga leebe.Ma ei pea kusagil põlvitama,et jahile saada. :D Ju on mu sõbrad,siis samasugused.
Viimati muutis puugi, T Jaan 28, 2014 9:20 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas sooviku »

puugi kirjutas::Mitu koera sul maha on lastud?


Kas siis selleks,et arvamust avaldada peab mul mõni koer maha lastud olema?No ei trügi su sõbraks,ei trügi!Ja sellisel jahil,kus hommikul kohe ähvardama hakatakse ka olla ei taha.On meilgi seltsis koer pihta saanud ja ei läinud keegi seda laskjat peksma.Polnud ta ka mingi noor ega äkiline,kelle sõrm sirge ei seisa.Mees tegi kõik,et koera elu päästa ja see polnud sugugi odav.Ja pealegi mäletatakse seda laskmist ju aastaid.
Naine võib olla,koer peab olema!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas Välek »

sooviku kirjutas:
No ei trügi su sõbraks,ei trügi!Ja sellisel jahil,kus hommikul kohe ähvardama hakatakse ka olla ei taha..
Ma ei tea, kus on piir sõpruse või hea tutvuse ja läbisaamise vahel, igaljuhul Puugi on tore härra ja rõõm on teda teada (y) :). Sooviku, sõbraks ei trügita, sõbraks saadakse. Sooviku, kui oma telefonilepingu läbi oled lugenud, siis seal on kindlasti mingisugune punkt, et iga kuu kõnede eest pead maksma. Vaata, Sooviku, see on ähvardus. Samuti liisinglepingus on kirjas, et mitte maksmise korral võetakse vara tagasi, see on samuti ähvardus. Oled kuulnud, et lollid on looduskaitse all? Ega Sina ei taha puutumatu, ja süüdimatu ometi olla?
Viimati muutis Välek, T Jaan 28, 2014 9:10 am, muudetud 1 kord kokku.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas puugi »

Ma olen ikka su sõber edasi.Aga katsu aru saada,et kõikjal ei ole asjad üldsegi korras.Pärnumaa on kõige aktiivsem koertega jahi piirkond Eestis ja jahimeeste tase on kordades kõrgem kui keskmine.
Koerte laskmisi ka võrreldes teiste maakondadega väga vähe.
Mina võrdsustan metsa minnes jahikaaslased võrdselt.Koer ja sõbrad on ühel pulgal.Ma ei lase ju saamatusest sõpra maha?
Ja see Võru porr pole veel kaugeltki läbi.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas andrus »

Ja kui Puuginaatorile helistada on enam kui kindel,et operaatorile tuleb maksta palju. :lol: :lol:

Ma ise ootan huviga seda statistikat mille kohta keegi härra infot kogub.Pidada helistatama jahtkondadesse ja uuritama koerte surmade kohta.
jahismurf
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas puugi »

Ma Andrus võin sulle meilile vahearuanded teha.Tänavu on juba hea ports koeri parematele jahimaadele saadetud.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas andrus »

Numbrid numbriteks aga kas uuritakse lähemalt ka seda kuidas ja mis põhjustel see on toimunud?
jahismurf
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas puugi »

Kõik uuritakse üle.Ja kõik jahikoerad kes jäävad kadunuks,auto alla,hundid murravad või lastakse lihtsalt maha.See jahikoerte vähenemine on juba mitu aastat suur probleem.Isegi need kelle sead või põdrad maha löövad või ilves puruks kisub.
Kasvatan ise jahikoeri ja ajab ikka vihaseks ka kui ainult üks koerte hukkamine käib.Kutsikad on juba tellitud,aga ega see lihtsalt ei käi nagu poest saia toomine.Mul on telefonis vähemalt 200 koertega tegelevat inimest sees ja infot ajab ülegi.Õnneks on enamus inimesi terve mõistusega.Olen palju ka mujal jahil käinud ja emotsioon on olnud alati positiivne.
Keegi peab need asjad korda tegema.
Alles eile õhtul helistas sõber kuidas teda koos kaaslase ja koeraga ähvardati maha lasta.Tehti isegi karabiinist lask nende suunda. :shock:
L-Virus selline seik.Pidi täna politseisse avaldust minema tegema.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas jahe »

Asi kisub kohati päris hulluks,omiku antakse lõuga,õhtaks lastakse maha :lol:
243win
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas baddmann »

jyri kirjutas:....Ainult et armupauku eelistan ise teha oma hõlmaalusest riistast, sest see kõige ohutum koertele.


Räme Offtopic:

Sorry Jüri, ma olen jube rikutud mõtlemisega, aga ..armupauku ja hõlmaalusest riistast.... :D

BM

P.S. Ma tean tegelikult, et Sa mõtlesid revolvrit :D

bm
jyri

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas jyri »

P.S. Ma tean tegelikult, et Sa mõtlesid revolvrit :D

bm

Tegelikult asja "teadjad" vaid arvavad, et teavad, aga selle arvamise alusel ei saa protololli koostada. :D Keegi ei keela mul hõlma all kanda just selleks otstarbeks eritellimusel valmistatud( ilma huumorita, tõesti nii ongi) "torkamis pussi" , mille torget ma liiga nõrganärvilistetarbeks lihtsalt nimetan "armupauguks" . Võta nüüd kinni, kas ma üldse jahil käin ja relva oman või targutan niisama? :D
Viimati muutis jyri, T Jaan 28, 2014 1:21 pm, muudetud 3 korda kokku.
jyri

Re: Õnnetused koertega

Postitus Postitas jyri »

puugi kirjutas:Mul on telefonis vähemalt 200 koertega tegelevat inimest sees .

Harju keskmine on 100 numbrit telefonis üldse kõik kokku, sul ainult koeramehi 200 ? :M
Lausa kadedaks teeb selline tutvuskond ainult ühel alal :D (y) (b)
Vasta