Odavaim võimalus rajakaamera tehtud pilte mms-ina meilile.

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Odavaim võimalus rajakaamera tehtud pilte mms-ina meilile.

Postitus Postitas Mario L »

Kas on kellegil kogemusi mismoodi saab kõige odavamamalt saata rajaaameraga MMS-e? Vahepeal räägiti, et 'Elisas mingi pakett ja saada palju tahad 5 euri eest kuus, aga tegelikkus oli ikkagi teine. Hetkel olen leidnud kõige odavama võimaluse, mis reaalselt ka tööle hakkab mul metsas 19 euro senti iga alustatud 100KB. Tavaline pilt mul umbes 30 KB. Mingi päev siis katsetan kas läheb 19 senti sõnum maksma või läheb 19 senti kolm sõnumit maksma. Viimane varjant oleks täitsa vastuvõetav juba.

Tänud vastuste eest.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Odavaim võimalus rajakaamera tehtud pilte mms-ina meilile.

Postitus Postitas Eohippus »

Mario L kirjutas: Hetkel olen leidnud kõige odavama võimaluse, mis reaalselt ka tööle hakkab mul metsas 19 euro senti iga alustatud 100KB. Tavaline pilt mul umbes 30 KB. Mingi päev siis katsetan kas läheb 19 senti sõnum maksma või läheb 19 senti kolm sõnumit maksma. Viimane varjant oleks täitsa vastuvõetav juba.

Soovitaksin lugeda teemat "Rajakaamera pildi edastus", sealt saad oma vastused.
Oletame, et kuus tuleb 500 pilti, iga pilt on 30 KB ning iga 100 KB on 0,19 eurosenti... päris suur summa :shock: , aga plingiga tuli minul talvel umbes 800 pilti kuus ning kordagi ei maksnud üle 5 euro kuus...
Iga lõpp on uue algus...
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Re: Odavaim võimalus rajakaamera tehtud pilte mms-ina meilile.

Postitus Postitas Mario L »

Tere.


Kas need pildid jooksevad siis meilile, või mingile interneti leheküljele kus peaks ise passimas käima aegajalt?
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Re: Odavaim võimalus rajakaamera tehtud pilte mms-ina meilile.

Postitus Postitas Mario L »

Kusjuures sain asja toimima. TNX info eest.
Vasta