Jahikoera hind ja hundid?

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

Samas tahaks teada kas on võimalik üldse kõrgemate nõudmistega mehel korralikku koera osta?Ma ei usu,et ma 5000 taskus sellist saaks nagu vajan. :M
jyri

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas jyri »

puugi kirjutas:Samas tahaks teada kas on võimalik üldse kõrgemate nõudmistega mehel korralikku koera osta?Ma ei usu,et ma 5000 taskus sellist saaks nagu vajan. :M


Jällegi pikalt arutatud, k.a. mis see "kõrgemate nõudmistega" on :?: - ühele on see kaugelt otsiv koer, teisele lähedalt, ühele "kisajahi" koer, teisel "individualist, ühele seakoer, teisele põdra oma ja kolmandale universaal jne.jne. Muuseas, minul olnud läänekad olid/on kõik erinevad ja summaarselt just kirjeldatud omapäradega, kuigi enamuses olid/on "teineteise" järglased kas otse-või "vanvanvana".
Aga 5000 EEK pole palju KONTROLLITUD vanematelt kutsika soetamisel. Oleks Eestis toiminud boniteering, oleks asi veel lihtsam (y)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

Ma ei räägi kutsikatest.Kutsikad on olnud pidevalt 400euri tükk.Ma räägin asenduskoerast kelle hunt või mõni kobanäpp hävitab!Tahan ju jahti edasi pidada teisel päeval mitte kutsikat kasvatama hakata.Viskan muidu jälle elust paar aastat minema. :P
jyri

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas jyri »

Ka sellepärast on minul( pealinnavurlel) 2 koera vanusevahega 8 aastat, et kui üks hakkab mingil põhjusel ära minema, on kellega jahti edasi pidada ja samas uut kutsikat kasvatada. Hetkel enam kui 20 aasta jooksul see süsteem mind rahuldab täiega, kuigi koerad, nagu öeldud, kõik erinevad.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

Oman mitut koera ja samuti ei ole kahte ühesugust.Ja tundub,et lemmikkoeraga teengi edaspidi ainult jahte valitud seltskonnas.Asi ei ole muus kui selles,et imestatakse kuidas hundid teda ära ei ole söönud.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas MLP »

puugi kirjutas:Oman mitut koera ja samuti ei ole kahte ühesugust.Ja tundub,et lemmikkoeraga teengi edaspidi ainult jahte valitud seltskonnas.Asi ei ole muus kui selles,et imestatakse kuidas hundid teda ära ei ole söönud.

puugi: kas sul yltse mõni koer tegelt on? minu arust sa istud 24-7 siin foorumis ja võtad sõna igas uues ja vanas teemas...tekib kysimus millal sa veel metsa jõuad...?
sinu nukker noku!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

MLP kirjutas:
puugi kirjutas:Oman mitut koera ja samuti ei ole kahte ühesugust.Ja tundub,et lemmikkoeraga teengi edaspidi ainult jahte valitud seltskonnas.Asi ei ole muus kui selles,et imestatakse kuidas hundid teda ära ei ole söönud.

puugi: kas sul yltse mõni koer tegelt on? minu arust sa istud 24-7 siin foorumis ja võtad sõna igas uues ja vanas teemas...tekib kysimus millal sa veel metsa jõuad...?

Ära muretse minu pärast,sest olen terve nädal pojaga toas olnud.Metsa ei lähe nädala sees,sest suured jahid on laupäeval ja pühapäeval! (b)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas sooviku »

:wink: Eks meil ole siin foorumis ikka vahete-vahel mõni "jorr" olnud.
Naine võib olla,koer peab olema!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas MLP »

puugi kirjutas:
MLP kirjutas:
puugi kirjutas:Oman mitut koera ja samuti ei ole kahte ühesugust.Ja tundub,et lemmikkoeraga teengi edaspidi ainult jahte valitud seltskonnas.Asi ei ole muus kui selles,et imestatakse kuidas hundid teda ära ei ole söönud.

puugi: kas sul yltse mõni koer tegelt on? minu arust sa istud 24-7 siin foorumis ja võtad sõna igas uues ja vanas teemas...tekib kysimus millal sa veel metsa jõuad...?

Ära muretse minu pärast,sest olen terve nädal pojaga toas olnud.Metsa ei lähe nädala sees,sest suured jahid on laupäeval ja pühapäeval! (b)

ja endal kodus 7 venekat...mida moodi sa nende kõigiga metsas käid kui ainult nv jahimees oled...või on pooled sellised luppardid, et kannatab ainult aiast vaadata? :M

terv m
sinu nukker noku!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas MLP »

sooviku kirjutas::wink: Eks meil ole siin foorumis ikka vahete-vahel mõni "jorr" olnud.

ja yltse ei jorise lihtsalt tunnen huvi selle vastu kuidas inimestel on nii palju aega, et enamuse päevast foorumis kolistada, siis veel koertega metsas käia ja omada veel 7 koera,ja olla igas teemas palju palju targem kui targemad:D....minu yks päris koer ja teine saksa jahiterjer ehk, ,siis mängukoer röövivad kõik nv ja nädala sees ka vähemasti 3h igapäeaselt ära ..pluss töö ja pere,et lihtsalt tekkis kysimus kus võetakse see aeg ,et omada sellist kogemuste pagasit nagu puugi....?ei midagi isikliku ,aga tahan ka targaks saada...päikest
sinu nukker noku!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas kakuke »

Minu meelest puugi kirjutas suht selges eesti keeles, et on hetkel oma pojaga kodus (tõlgin, laps haige).
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas MLP »

kakuke kirjutas:Minu meelest puugi kirjutas suht selges eesti keeles, et on hetkel oma pojaga kodus (tõlgin, laps haige).

saan aru jh ,et haige aga........Metsa ei lähe nädala sees,sest suured jahid on laupäeval ja pühapäeval! siit loen teisti välja....!
sinu nukker noku!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

MLP kirjutas:
kakuke kirjutas:Minu meelest puugi kirjutas suht selges eesti keeles, et on hetkel oma pojaga kodus (tõlgin, laps haige).

saan aru jh ,et haige aga........Metsa ei lähe nädala sees,sest suured jahid on laupäeval ja pühapäeval! siit loen teisti välja....!

Väljendasin ebaselgelt.Sorry!Esmaspäevast algab puhkus veebruari lõpuni ja nii iga talv. (b)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas hundikütt »

Esmaspäevast :lol: :lol: :lol: Mul algas 1. oktoobrist ja veebr. lõpuni (y)
jyri

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas jyri »

Omal ajal alustasin jahti laikaga 20 augustist ! Pardile :D Paraku koerad kadusid kohe metsa, kus neid samu parte julmalt haukusid (y) :D ja hirmsa raginaga jälitasid :D :D
Vasta