Jahis ainult naised

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
jyri

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas jyri »

Uudishimust tahaks korra sellise jahi, kus 48 naist osalemas, eetrit kuulata . Nõukogude armee raadioside reservohvitserina (mõned "rusikareeglid" siiani meeles) ei suuda ette kujutada, mis seal eetris toimuda võis :D Au ja lugupidamine jahijuhatajatele (y) (b) eduka ja õnnelikult lõppenud jahi puhul :D :D :D
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas pktaks »

Ei ütleks, et seal midagi hullu oleks eetris olnud, kokkuleppeliselt ainult oluline info ja sekka mõned naljad, nagu tavapärasteski jahtides :) Aga Jyri - kui sa naised järgmise aasta jahiks enda seltsi maadele kutsud, siis avaneb sul võimalus seda oma silmaga näha ja oma kõrvaga kuulda ;)
linnukütt
Postitusi: 182
Liitunud: K Dets 05, 2012 8:49 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas linnukütt »

Kuulasin ka eetrit, rohkem rääkisid mehed, sest nad juhtisid aju liikumist. Naised olid väga tublid, ise lasid, ise töötlesid, kusjuures müts maha selle daami ees, kes loomi töötles. Nii vilunult ja puhtalt oskavad teha vähesed mehed. Minu sügav kummardus jahidaamidele.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas baddmann »

jyri kirjutas:Uudishimust tahaks korra sellise jahi, kus 48 naist osalemas, eetrit kuulata. .....


OT:
Kuna "Jahis ainult naised" üritus eeldatavasti toimub iga-aastaselt, siis millegipärast kerkis mulle silme ette koomiline olukord 2015 hooajal, kus jahi toimumispaiga lähedastele maadele on end mugavalt sisse seadnud raadioeetrit kuulavad (meeste)seltskonnad.

BM
linnukütt
Postitusi: 182
Liitunud: K Dets 05, 2012 8:49 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas linnukütt »

Egas ma muidu ekstra kuulanud, ma lihtsalt osalesin jahil mõnusas seltskonnas
jyri

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas jyri »

linnukütt kirjutas:Kuulasin ka eetrit, rohkem rääkisid mehed, sest nad juhtisid aju liikumist. Naised olid väga tublid, ise lasid, ise töötlesid, kusjuures müts maha selle daami ees, kes loomi töötles. Nii vilunult ja puhtalt oskavad teha vähesed mehed. Minu sügav kummardus jahidaamidele.

Kui eetris ainult jahijuhtide ( mehed või naised, kamakaks) korraldused ja küsimused, siis nii peabki olema.
Paraku isegi 100% meessoost jahimeeste puhul erinevates seltskondades olen sageli kogenud, kus jahijuhataja ei saagi midagi raadioga öelda (jahti juhtida) , sest pidev möla "värsketest jälgedest" (vist eelmise aasta lumest järgi) , anekdootidest ja/või "eriväljaõppe" saanud meeste, kes paraku arusaamatutel põhjustel antud jahti ei juhi, aga soov juhtida vastupandamatu, ei lasegi "tõelisel" jahijuhatajal sõna sekka lausuda. Võin mõni niisama luuser on tulnud jahti laadimata akuga saatjaga ja see oma piiksumisega paneb teised raadiod lukku.
Sellepärast uudistasingi, mis võib eetris toimuda jahis, kus 48 naist , nendest suur osa üldse esimest korda elus sellisel üritusel. Kui lood olid tõesti paremad, kui ülalmainitud olukordades, hakkangi meelsamini naistejahis ( sic! mitte naiste jahis!) käima. Ma ju nagunii ainult ajus käija olen, kütiliini mind tavaliselt ei panda- lasta ju ei oska,mingit tolku pole :D .
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas rartzik »

Jaht oli tõesti väga huvitav ja sujuv ning samuti õhtune pidu! :D Ütlemata jäi peol ainult vast see, et olete kõik alati oodatud uuesti meie jahimaadele tagasi! Kogetu põhjal võiks öelda, et olen ilmselt ka järgmistele naistejahtidele tulemas ajaja rollis ;) (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas kakuke »

sooviku kirjutas:2014, (y) !Tundub,et jahilinnud tegid Haapsalus tublit jahti.Naised,jagage infot!

Aga vaata. :)
http://maaleht.delfi.ee/news/maamajandu ... d=70020343
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jyri

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas jyri »

pktaks kirjutas: Aga Jyri - kui sa naised järgmise aasta jahiks enda seltsi maadele kutsud, siis avaneb sul võimalus seda oma silmaga näha ja oma kõrvaga kuulda ;)


Kui saakski kutsuda, siis kõik tulijad ainult kütiliini. :P Järgmiseks hooajaks on mu teine laika juba kindel ( praegusi saavutusi 5-kuuliselt penilt vaadates) valmis tegija ja arvatavalt 1 km laiune ja sama pikk aju ei peaks kutsadele 10-20 minutiga läbi kammida probleemiks olema. Seega ainult üks ajaja, ja sellekski kõigest mina! Kuhu siis püssideta "kursandid/praktikandid" panna? :M
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas sooviku »

kakuke kirjutas:Aga vaata.


:lol: Sealt galeriist on juba mõned pildid eemaldatud.Naised on ikka nii julmad,et osa nende tegusid ei kannata avaldamist :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas baddmann »

jyri kirjutas:... Seega ainult üks ajaja, ja sellekski kõigest mina! Kuhu siis püssideta "kursandid/praktikandid" panna? :M


Kõik kursandid / praktikandid proffessionaalsele ajajale sappa ajju ikka! Keegi peab ju ka tema kogemusi järgnevatele põlvkondadele üle võtma hakkama millalgi :)

BM
jyri

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas jyri »

Kui neid 2..3 on, pole siiani probleeme olnud. Isegi hea, sest kui kedagi saab ajus torgata- on ka kellel lohistada. Aga kui rohkem, siis kisub jamaks, eriti juhul kui koerad piiravad seakarja, millest kärsad ükshaaval "välja lendavad". Siis on tavaliselt niimõnigi kursant tulejoonel ees ja ei saagi lasta, teised aga kisavad eetris, et nägid esimest korda elus metssiga!
Igal kaikal 2 otsa!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas vollifedja »

Jyri jääb jyriks! olgu või naisejaht.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas aadu kadakas »

jyri kirjutas:Igal kaikal 2 otsa!

OT! küll, aga silmadega üle lastes arvasin, et Jyril trükiviga: "kaikal" "laikal" asemel :D
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Jahis ainult naised

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kui jyrikene koos oma nugisekoertega ükskord jahipidamise maha paneb, siis vist Eesti jahindusega ühel pool kah. :M
Viimati muutis Joosep Käba, K Okt 29, 2014 7:42 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta