jaht või sadism

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas andrus »

Mitte ainult su füüsilised võimed pole piiratud vaid oluliselt rohkem on su vaimsed võimed piiratud!!
Ravi vajad sa inimene ja seda kinniste uste taga tugevate ravimitega!!
jahismurf
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas spioonikas »

andrus kirjutas:Mitte ainult su füüsilised võimed pole piiratud vaid oluliselt rohkem on su vaimsed võimed piiratud!!
Ravi vajad sa inimene ja seda kinniste uste taga tugevate ravimitega!!

Mis ajast mingi suvaline toomas rakverest diagnoose jagab täiesti võõrale inimesele?
Eks igal käitumis viisil ole ka oma põhjus ja seda uurivad ikka need kes vastava diplomi saanud.
Jätame ikka rumalad kommentaarid delfi keskkonda ja ajame siin teemakohast juttu.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas TiitR »

spioonikas kirjutas:
andrus kirjutas:Mitte ainult su füüsilised võimed pole piiratud vaid oluliselt rohkem on su vaimsed võimed piiratud!!
Ravi vajad sa inimene ja seda kinniste uste taga tugevate ravimitega!!

Mis ajast mingi suvaline toomas rakverest diagnoose jagab täiesti võõrale inimesele?
Eks igal käitumis viisil ole ka oma põhjus ja seda uurivad ikka need kes vastava diplomi saanud.
Jätame ikka rumalad kommentaarid delfi keskkonda ja ajame siin teemakohast juttu.

Kuidas Andruse jutt teemast välja oli? :roll:
Sellise jutu peale, olen mina Andrusega 100% nõus!

MKV kirjutas: Kuna musta rohtu polnud,panin topelt laengu tavalist ja kuuli ka peale,et kärakas oleks piisavalt vali ..
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas andrus »

Kallis kodanik Spioonikas...... Milline on sinu arvamus antud kodaniku teost kui sellisest?? S.tta sest püssirohust ja muust....asjast üldse?? Sellist teguviisi mõistusega seletada?? Selleks on rakverest suvalise toomase arvates võimalik vaid samasugune poolearuline!!
jahismurf
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas spioonikas »

andrus kirjutas:Kallis kodanik Spioonikas...... Milline on sinu arvamus antud kodaniku teost kui sellisest?? S.tta sest püssirohust ja muust....asjast üldse?? Sellist teguviisi mõistusega seletada?? Selleks on rakverest suvalise toomase arvates võimalik vaid samasugune poolearuline!!

Täiesti neutraalsel arvamusel olen. Loodetavasti saab ka antud kodanik välja teenitud karistuse.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas Ax1600 »

Olen tegelenud mõne salakütiga ning neid seletusi nii metsas, kui ka vastavate organite juures kuulanud. Seletusi- vangerdusi, mis peaks keerutama mehe olukorrast välja- no lasteaia tase. :D naera või puruks kui sellist juttu kuulad. See siin kaunikesti sama tase.
Ei ole kursis antud olukorra oludega, et keedagi süüdistada, setstap jätkem see pigem pädevatele inimestele.
Samas kui sinu jutt on tõene, siis tunnen kaasa ja soovitan esialgu loovutada oma jahipilet ning ka relvaluba ja käia tervise uuringutel, kuna antud teguviisi võib ja saab õigustada anult mingi tervisehäda, mis külge hakanud.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas jahe »

Trofeede müügist saadud raha eest vilja osta ja hiljem mingi paugutajaga sealt sead minema ajada,no ma ei tea..... :lol: :lol: :lol:.Rakvere toomase diagnoos on küll õieti pandud :lol:.
243win
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas honkomees »

no ju olen ma ikka liiga lihtsameelne, aga reeglina ma inimesi usun. Ja kui kodanik ei hakanud spets paugutajale raha kulutama siis ka ise poleks sellisele mõttetule seadmele raha kulutanud ning kui ta pani toru taevasse vaatava apastraadi üles siis ohtu see kellelegi kujutada ju ei saanud. Kuuli pealepanemisest, no mu arust on igaüks kogenud, et ainult tropiga laetud padrun teeb sellise paraja sutsaka, aga mida raskem kuul-haavlilaeng otsas, seda kõvem pauk ...
Vanasti sai isegi kartulipõllu ümber nööre-traate veetud (elektrikarjus oli paigas ja sead marssisid sellest läbi) ja puu külge seotud püssiga ühendatud, et sigu põllust minema peletada (no püss ikka puutüve külge ja kaba vastu maad).

Aga meie inimesed on nii pessimistlikud teiste aususe suhtes, et lausa hirm hakkab.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas kakuke »

Vaadates seda pilti, mis sellest iselaskjast, siis vähegi mõtlev inimene saab aru, et miski selles jutus ei klapi. Gravitasioonijõule omaselt, keeratakse asjad ikka sedapidi, et raskem osa vajub alla poole, mitte ei tõuse ülesse nagu pildil näha võib. Jutt räägib, et oli suunatud taevasse. Ka ei tööta päästik risti toruga vaid piki. Vaadake selle vidina kaalujaotust ja mõelge natuke selle seletuse peale.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas mrr »

Tundub, et tegu on siin sama isikuga http://www.youtube.com/watch?v=t20tZGV1eKc

Foorumi omanikule mõte - kas ei tasuks foorum üldse kinniseks teha. Vähemalt mingid teemad. Mõni võõras loeb seda teemat ja pasundab pärast, et KÕIK jahimehed seavad inimestele metsa surmavaid lõkse üles. On siis seda vaja?!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas Beretta »

Kindlasti ei poolda foorumi kinniseks tegemist nagu MRR soovitas. On siit ennegi läbi käinud kiiksuga tüüpe, keda moded on ukse taha tõstnud. MKV on peale verbaalse lolluse ka tegudeni jõudnud ( kui ta just ise selle iselaskja enda taha ei ole mõelnud, olen ka selliseid tüüpe näinud). Soovitus-las põeb oma "agaaniat" kuskil mujal.
Grumpy old man
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas puugi »

Segased vennad?Dr Toomas Rakverest peaks paarile vändale süstid tegema!Tabletid sellist ei aita!Nii lolli juttu pole kuulnud varem! :M
pealik
Postitusi: 38
Liitunud: T Jaan 07, 2014 6:42 am

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas pealik »

honkomees kirjutas:kui ta pani toru taevasse vaatava apastraadi üles siis ohtu see kellelegi kujutada ju ei saanud.


Ja-jah, üles lastavad kuulid jäävad ju "taevasse kinni"...

Kas kukkuv kuul tapab?
MKV
Postitusi: 2
Liitunud: E Mär 03, 2014 8:42 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas MKV »

Selgesõnaliselt on kirjas,et sellel vanal torul puudus laskmisvõime! Kui mõni kommentaator veel aru ei saanud siis jah, aastaid olen seal metsades ja jahimaadel veekogusid puhastanud kopra tammidest ning loomade söögiplatse täiustanud,teeb ikka meele kurvaks küll kui keegi on otsustanud seda tööd otseselt mürgitada ja salaküttimisega tegeleda-selle ehmatava pauguga(mis jäi tegemata) oleksin ehk mõne looma elu just säästnud!
Kõike head!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: jaht või sadism

Postitus Postitas hundikütt »

Kuidas puudus laskmis võime.Mis tast siis üldse üles sättisid ,kui pauku ei tee.Otsi mõni targem vabandus :mrgreen:
Vasta