Koeraradar

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Koeraradar

Postitus Postitas Nivaomanik »

Oleks soov soetada endale koeraradarit. Kas kellelgi on kogemusi nendega ja äkki keegi oskab soovitada mõnda head radarit ja välja tuua ühtede ja teiste head ja halvad küljed.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

RADAR!

Postitus Postitas kütt »

Mingi aeg tagasi oli täitsa saadaval, endal mingi mudel ootas turustamist, kui huvi pean uuesti kontakti üle vaatama...siis lihtsalt ei viitsinud tegeleda asjaga ja jäi sinnapaika. Mingi pointer nimeline või ma ei mäleta täpselt, aga kõik nad enamvähem ühe põhimõttega niipalju kui mina seda tean. Hinda ei oska kohe öelda, aga kui huvi, siis kõlla julgelt 055 47 543, Henri
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Koeraradar

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Leidsin mõned koeraradareid tootvad firmad Meil esimesena tõi Trapperi pood turule Tracker,i täpsemalt Fin Tracker,i Peale selle on veel müüdud Tehomagnum Pointer,it Reklaamitud on ka Drammofon LT. poolt 56641136 http://www.innotek.net tooteid Mind ennast huvitab kas keegi on neid radareid jahis ka kasutanud Rääkige oma kogemusi
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Sai koerajahi lõpupoole soetatud jah radareid. Algusest sai proovitud Pointer Mini-Magnum radarit, kuid selle tööraadius jäi laika jaoks liiga väikeseks u. 2 - 3 kilomeetirit. Seejärel sai proovitud Tracker Suprat ja see on ikka juba tõsine radar. Koera suuna saad selgeks ka 10 kilomeetri pealt ja mis eriti hea, siis veel on küljes ka haukumisandur, et saad radari puldi pealt vaadata kas koer peab või mitte.
Pointeri puhul oli eeliseks see, et koera kaelas olev saatja oli väike ja sobib ka väiksemale koerale nagu terjer, kuid Tracker on laika jaoks täiesti sobilik ja igati asjalik tööriist.
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Koraradar

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Kust osta või tellida saab? Mis maksab?
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Tean vähemalt, et see sama Trakcer mis minulgi on olemas Drammofon Oü-s ja hinnaks oli 12000.-
http://distantskoolitus.drammofon.ee/
madis
Postitusi: 123
Liitunud: L Veebr 21, 2004 10:43 pm

Postitus Postitas madis »

kas see radar võtab ikke läbi paksu tihniku ka ve või peab olema siuke hõre mets?
beliving that the bow has soul
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Kõik sõltub radari võimsusest ja töö sagedusest, kuid Trackeri töötab väga hästi ka tihedas metsas.
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

olen trackeri maximat kasutanud nii eestis kui usas. eriti hea ja töökindel seade, aga minuarvates on sellel üks puudus: nimelt ei tööta need kuradima saatjad, mis koertel kaelas on, külmas. ilmselt laieneb see ka kõigile teistele. tehas on andnud töötemperatuuri miinimumiks -10 kraadi C.

külmema ilma korral olen paar korda hätta jäänud. eriti abitu oli olukord, kus kaks alla aastast koera oskasid end lumetuisus ära eksitada ja siis radar ka ei näidanud, sest signaal oli liiga nõrk. otsisin neid üle 5 tunni :(
kanavaras
Postitusi: 66
Liitunud: N Nov 27, 2003 6:00 pm

Postitus Postitas kanavaras »

Hankisin omale Soomest kasutatud Tracker Aly Supra.
Testimiseks panin kutsikale kaela, aga nagu ei tööta õieti.
Nagu ma aru olen saanud siis vastuvõtja skaala peaks saatja suunal maksimumi näitama ja ka heli signaal peaks pidev olema.
Kas äkki võib viga olla selles, et radar ei tööta nii väikeste vahemaade puhul (100-200m), kuna kutsikas eriti kaugemale minust ei lähe.
Radaril on 2 eri kanalit, milleks need?2 koera jälgimiseks?
Man nuppu kasutatakse vist pikematae vahemaade puhul.
Oleksin tänulik kui keegi jagaks oma kogemusi.
Vastuse eest ettetänades.
sellest haigusest lahti ei saa
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Patareide, akude korrasolekut tasub kontrollida,mul ka kasutatud radar.
Esimese aasta jamasin ka nagu näitas ja ei näidand,kui sõbrad soomest külla
tulid näitasin radarit talle, sõber veits hirmul ka mida mulle müünud,vana vaatas nats läks oma autosse tõi uued akud ja asi korras,ma muidugi vabandasin annast välja sellega,et ega jahikaaslased ei teadnud et mul radar ei tööta,kõigil oli koguaeg julge tunne ega mu koer kaduma lähe.
Võid veel privas ühendust võtta foorumi kasutajaga Andrus1 talle sai ka kasutatud tracker muretsetud ta sellega ülimalt rahul
Dog and man are truely partners in the hunt.
Vasta