Minu nutitelefoni head ja vead

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Ats »

Foorumlased võiksid jagada infot oma nutikate headustest ja vigadest.
Samuti oleks tore, kui paneksite telefoni margi ja mudeli kirja
Viimati muutis Ats, P Mai 12, 2013 5:11 pm, muudetud 1 kord kokku.
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Inks »

- aku saab kiiresti tühjaks
- näpuga vehkima mööda ekraani
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
husgvarna
Postitusi: 4
Liitunud: R Apr 19, 2013 7:02 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas husgvarna »

Jookseb kokku pidevalt! Ja mark on huawei!
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Mul oli mingi samsungi nutikas. Pidevalt jooksis kokku ning aku üle kolme päeva vastu ei pidanud. :roll: Kasutasin seda mingi kuuaega siis andsin selle väikse poisile jalgpalli mängimiseks. :) Ise kasutan nüüd vana telefoni edasi, mis on juba 3a. mind probleemi vabalt teenidanud. (y) Telefoniks on siis hetkel 2710 NE millel gps kah peal. Ma ei tea miks aga ma ei poolda üldse neid nutikaid :M Sry kirjjavigade ja koma kohade pärast, kuna sai vist (b) liiga palju võetud.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas honkomees »

mis loom on nutitelefon? Mul kasutusel aastast 2005 mingi nokia niiskuskindel telefon, käib originaalakuga siiamaani. Olen otsinud töökindlat asja, mis lisaks helistamisele teeks korralikku pilti, omaks normaalsete kaartidega GPSi (mitte googlr mapsi) ja oleks veekindel ning norm mõõtudega ning kestaks ühe laadimisega keskmise kasutamise juures vähemalt nädala, intensiivse kasutamise juures min 3 päeva. Ülejäänud mudru on täitsa mõtetu ... vähemalt telefonis. Kes pakub sellise välja?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas duma »

honkomees kirjutas:mis loom on nutitelefon? Mul kasutusel aastast 2005 mingi nokia niiskuskindel telefon, käib originaalakuga siiamaani. Olen otsinud töökindlat asja, mis lisaks helistamisele teeks korralikku pilti, omaks normaalsete kaartidega GPSi (mitte googlr mapsi) ja oleks veekindel ning norm mõõtudega ning kestaks ühe laadimisega keskmise kasutamise juures vähemalt nädala, intensiivse kasutamise juures min 3 päeva. Ülejäänud mudru on täitsa mõtetu ... vähemalt telefonis. Kes pakub sellise välja?


Nutitelefon ehk nutifon ehk taibutelefon (inglise keeles smartphone, smart phone) on taskutelefon, millel on tasku- ja pihuarvuti võimalused rakenduste kasutamiseks.

Teema siiski nutitelefonide vead, mitte tava omad.

Endal LG optimus...midagi
Hetkel rahul. Aku kasutus on vist igal nutikal nii nagu on. 3 päeva kestab, natuke netti või muud rakendusi näpid ja laed iga päev
duo on parem
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas sooviku »

Ma arvan,et meie puhul tuleks ikka rääkida mitte tavalistest vaid ilmastikukindlamatest nutikatest.Mul on Samsung Xcover ja olen rahul.Tööl on taskus ja kuulan raadiot.Teinekord on ikka täiesti märg ja kui helistatakse pole aru saanud,et ekraan reageeriks viletsamalt.On kukkunud sopa sisse,veelompi ja põrandale,ikka töötab.Kasutanud olen seda telefoni sellest ajast,kui nad meil müüki tulid(nüüd on juba mingi uus mudel).Ekraanile kriipsusid veel tekkinud ei ole,kuigi on saanud teda näppida igat sugu näppudega.Netti metsas pole kasutanud aga raadiot kuulates tundub,et vahete-vahel on levi viletsam,kui tavalisel mobiilil.Kui tahaks,küll tast jagu saaks aga mina oma asju hoian ja olen Xcover`iga täiesti rahul.
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas aivar00 »

Sama siin - samsungi xcoveriga täitsa rahul. Kui netti ja wifit ei kasuta kestab vabalt nädala (päevas mitmeid kõnesid, eriti tööl olles).
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas andrus »

Mul kah Xcover..........net on 24h taga,helistamist on kah natuke,netis istuda ja toimetada on aku vähem kui tunniga kööga. Aga kui niisama helistada ja paar maili päevas saata-lugeda,kerge surf lisaks on öine laadimine garanteeritud.
Ühesõnaga aku majandus peab veel aastaid arenema.
Koeraga metsas mütates ei kujuta ette vaatamata sellele,et ta vee ja mille kõige kindel on tema kasutamist näiteks selle uue navigaatorina.Sõida selle näpuga pidevalt mööda ekraani siis.Kisu kindaid käest jne.
Minu isiklik arvamus on,et minule sellist saasta (nutika põhist navigaatorit) vaja ei ole.
jahismurf
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Ats »

Omab keegi CAT Caterpillar nutikat?
http://www.kannukas.ee/id/toodete-otsing/?otsing=cat

kogemused huvitaks
Pole looma, pole probleemi!
Teff
Postitusi: 19
Liitunud: L Apr 04, 2009 10:28 am

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Teff »

Proovige iphonei saab teha kõike mida hing ihkab.
Aku võiks natuke rohkem pidada aga eta kõike head ka korraga tahta saa...:)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas rajaleidja »

Kui mõelda nutikat metsa, siis mida selles iphones rohkemat vajalikku on, kui teistel? Minu arust on sellel õunal pool hinda ainult selle õuna kujutise eest, aga see puhtalt minu isiklik arvamus, kelle telefon on helistamiseks, valin aku kestvuse järgi ja nutikal on ka nett välja lülitatud :)
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas Inks »

Kaalusin ka iphone ostu, aga mögaaa, õuna hind on tõesti pool hinnast. Metsas hulkudes kasutan Nokia E (numbri jään võlgu), aga täisklaver on peal, tavaline, aga heaaa kuigi pilti sellega ei tee :mrgreen:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas TRG »

Vahest jahis kasutanud hoopis mitte nutit vaid Nokia X3'e. Kannatab rohkem-külma ilmaga ei jookse kokku, vees käinud korduvalt,käest kukkunud mitmel korral. Kuna jahis ma peale helistamise muud midagi telefoniga ei tee siis aku kestab väga hästi. Lihtne kasutada-ei pea kindaid vms käest võtma. Telefon pole vee egas muude asjade kindel,aga lihtsalt Nokia :lol:
Nutina on kasutusel Sony xperia tipo- aku saab intensiivsel kasutamisel tühjaks suhteliselt ruttu...jahis kasutan ainult kõnedeks ja seal pole akuga probleeme. Vett on saanud,prahti jms jama ka ja maha on ka kukkunud- miskit pole katki läinud,aga noh kui peni peaks jälgima ka läbi nuti siis aku ilmselt paari tunniga kööga :mrgreen:
Õnne peab olema
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Minu nutitelefoni head ja vead

Postitus Postitas pktaks »

Kiidetakse Samsung Galaxy Xcoverit ja ka uut, Xcover2 telefoni. Xcover 2 on kiirema protsessori, suurema mälumahu, parema kaamera ja uuema tarkvaraga. Hinnavahe on muidugi ka, vanem mudel maksab ca 170-190 eurot, uuem on sinna 300 kanti.
Ise olen kasutanud vahelduse mõttes erinevaid nutikaid aga siiamaani jään truuks nuppudega Nokia C5.00-le. Eelistan metsas käimisel siiski füüsilisi nuppe puuteekraanile. Kui kunagi vahetuseks läheb, siis on plaanis võtta Xcover2, ennekõike tema niiskuskindluse pärast (ei ole põrutustele kindel). Sonyl on nn kindlamaid telefone ka mõned - uuematest siis Xperia Go (ca 200 eurot) ja Acro S (400 euro ringis), nende kohta võib öelda, et Sonyle tavapäraselt lühike aku kestvus, samas hea tundlikkusega ekraan ja hea pildiga kaamera.
Tuttav ostis omale Cat B15 nutika, kuna asi on veel nii uus, siis mingeid miinuseid ei osanud välja tuua, mugav ja hea kasutada. Küll ei küsinud ma, kas eesti keele tugi on, igatahes tavalisel B25-l eestikeelne menüü puudub.

GPS osas tuleb au anda Nokiale, kellel on siiamaani ainukese telefonitootjana enda kaardirakendus ja mälukaardile salvestatavad kaardid. Teistel on vaikimisi ainult GoogleMaps või alla laetavad litsentsiga GPS-tarkvarad.
Vasta