Jahiriided naistele?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas TiitR »

jants kirjutas:Võibolla leiavad naiskad sellest poest midagi soemat.

http://www.basspro.com/Ladies%27-Huntin ... 2600004010

Mul kaksikõde elab Floridas ühe Basspro esinduse kõrval pmst. (0,5 tundi autosõitu :D ) ja vähemalt meestemõõdud peavad seal küll paika (kehtib nii suve, talve, kui ka saabaste kohta), st, et XL ongi XL, mitte mingite mööndustega.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas honkomees »

TiitR kirjutas:... vähemalt meestemõõdud peavad seal küll paika (kehtib nii suve, talve, kui ka saabaste kohta), st, et XL ongi XL, mitte mingite mööndustega.
peavad paika USA standardis, mitte inglise ega saksa omas? vat pole siiani aru saanud, mida need X ja L cm tähendavad, igasugu tabeleid net täis, kus eri maade tõlgendused kirjas aga õigel hetkel (loe poes) pole kusagilt võtta. Vene mõõtudega oli lihtne: mu nr on 58, 5 kasv st 58x2=116 ümbermõõt ja 180 cm pikkust, kui rohkem alla tahan toppida, siis võtan 60 nr, vabam tunne. Aga nende tähtedega on L (jahtijakt :lol: ) kuni 4XL eri firmade puhul.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:
TiitR kirjutas:... vähemalt meestemõõdud peavad seal küll paika (kehtib nii suve, talve, kui ka saabaste kohta), st, et XL ongi XL, mitte mingite mööndustega.
peavad paika USA standardis, mitte inglise ega saksa omas? vat pole siiani aru saanud, mida need X ja L cm tähendavad, igasugu tabeleid net täis, kus eri maade tõlgendused kirjas aga õigel hetkel (loe poes) pole kusagilt võtta. Vene mõõtudega oli lihtne: mu nr on 58, 5 kasv st 58x2=116 ümbermõõt ja 180 cm pikkust, kui rohkem alla tahan toppida, siis võtan 60 nr, vabam tunne. Aga nende tähtedega on L (jahtijakt :lol: ) kuni 4XL eri firmade puhul.

No ma ei tea, ma eluaeg vaid XL-idega vms. jahmerdanud, püksid näiteks üritan valida XLT (kuna jänkidel vist lühikesed jalad :D ). Tõsi saapad neil omas (USA) numeratsioonis, kuid tean, et saabas sobib mulle nr. 12 ja võimalusel, kui valida saab, siis ka W (wide).
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas vollifedja »

Tänud sõbrantsile, kes viis mu soomes Vantaas Partioaitta outleti poodi. lemmikpood. Alati midagi jahiriideid saand ja juhtunud 30-70% alega. väga rahul.
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas K-Oliver »

Korralik kauplus, Helsinkis läänesadama vahetus läheduses.
http://www.hiidenkivi.fi/category/42/vaatetus-naisille
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas pktaks »

Teemast on nüüd küll juppmaad vett merre voolanud.
Sai küll proovitud ja vaadatud ja mõõdetud igasuguseid riideid. Möödunud aasta lõpus avastasin Pinewoodil uue komplekti Red deer / Wolf. Tellisin Saksamaalt http://www.hubertus-fieldsports.de/ lehelt, pakk tuli kolm nädalat (sellest julgelt pool aega jäi pühade aega, sellest ka pikk aeg).
Seljas tunduvad mugavad, peavad vihma (seda tuleb meie talves praegu rohkem kui lund) nii et isegi peale pikka ajus oldud päeva ei olnud vesi riietest läbi tulnud ja tuult peavad ka. Samas on olemas nii pükstel kui jopel õhutuslukud, mida on mugav lahti tõmmata. Jopel ja pükstel on hea oranz kamo, tänu sellele pole enam vesti kandnud. Hulga praktilisi taskuid on ka, kõik nodi mahub kenasti taskutesse ära.

Praeguse seisuga väga rahul, eks näis kui tulevad suured külmad ja kas siis ka kannatavad kandmist. Suure külmaga nagunii tuleb mitu sooja kihti alla panna, soojemate ilmadega piisab täiesti ühest õhemast aluskihist.
beeta
Postitusi: 4
Liitunud: P Veebr 22, 2015 10:22 am

Re: Jahiriided naistele?

Postitus Postitas beeta »

Minul on Härkila naistele mõeldud jahiriided. Ma olen metsas kollamas käinud küll igasugu asjadega, aga seda peab küll ütlema, et need mis nüüd olemas peavad laussajus vett ja kõledas tuules tuult. Mudel, mille mina tellisin istub hästi seljas, ei kisu, kotenda ja annab vabalt liikuda. Kui püksid - jope saavad mudaseks, lasen veevoolikust suurema pori maha ja ikka on alusmaterjal kuiv. Eks see oli kallis ost, aga tean, et käin nendega aastaid, seega üks mure aastateks murtud.
Vasta