jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

honkomees kirjutas: oleks ka suures kirjas näha põhilised andmed ja hind. (nagu autopoodides või telefonipoodides). Ise tahaks tihti rahulikult mõtiskleda teemal, mis mulle taskukohane ja milliste näitajatega asja ma tahan.

Väga õige märkus. Isegi kui tulen värskete prillidega optikaärist, kus ka nägemist kontrolliti, ei suuda ikka neid imepisikesi numbreid välja lugeda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Olen pidev Jahipauna klient nii Tallinnas kui Tartus,aga pole kordagi pidanud müüjate ükskõiksuse või hoolimatuse pärast mõtteski kiruma.Eelnevate meeste jutt kipub võtma sama tooni kui S&B moonaga seoses.Tallinna Tartu mnt.Kütti Ärist tulin küll aga midagi küsimata peaaegu tagurpidi välja!Kui ära öeldakse,pidavat küsimise viga olema.Ei promo ma siin kedagi(elan ca 100km kummastki linnast) aga julgen öelda-KUI ÕIGUST EI RÄÄGI ,SIIS ON ÜKSKÕIK MIDA RÄÄGID! Tolerantsemat suhtumist ja suhtlemist kõigile.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

22LR kirjutas:... Kui ära öeldakse,pidavat küsimise viga olema.Ei promo ma siin kedagi(elan ca 100km kummastki linnast) aga julgen öelda-KUI ÕIGUST EI RÄÄGI ,SIIS ON ÜKSKÕIK MIDA RÄÄGID! Tolerantsemat suhtumist ja suhtlemist kõigile.

No arvan et küsimise peale saab ikka vastuse, kui see ka vastumeelselt kõlab. Aga et küsida, tuleks enne mõelda ja mõtlemisainet jahipoed ei paku, kuna silte väljas pole. No ja kui hakata kõiki maailma relva ja optikaasju järjest pärima, siis vist viskab ikka müüjal üle küll. Nad võiksid ikka mõistlikud sildid välja panna. Kolmveerand küsimustest jääks kohe ära ja ülejäänud kõlaksid ka targemini. :?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Hakkan vist probleemile pihta saama.Ühed teavad ,mida nad tahavad,teised käivad vaatamas ,mida pakutakse.Kas need probleemid siit ei tekigi?Vaja end müüja olukorda panna ja ära arvata kes on kes ,st. mis mulje me endast jätame.Usun küll,et potensiaalset ostjat ei eira ükski müüja.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Kultuur

Postitus Postitas Arles »

Igal pool (teenindavas sfääris üldisemalt) on kahte tüüpi teenindajaid - igavlejad ajatäisistujad ja tõelised teenindajad. Kui siin foorumis antakse tagasisidet kellelegi, peab too ka asja tõsiselt võtma. Niikaua, kui klient on müüja sõnade järgi loll, ei oska küsida, vaatleja vms, niikaua ka too pood kriitikat saab. Lithsalt siinsed kodanikud jagavad infot. Kui aga võetakse poe külastajate arvamusi kuulda, on loota ka positiivsele reklaamile. Nii lihtne see ongi. Aga paratamatult on kliendil õigus olla ruml ja tagasihoidlik ja mitte teada ja mitte osata küsida ja mõni tõesti ei oska elementaarsel tasemelgi suhelda. Olen nõus, et kui põrandale sülitab, tuleb ikka välja visata aga üsna tihti saab hea tuju ja asjaliku jutuga ka suurimast torisejast toreda kliendi (oma põhitöös pean seda ikka kasutama).
Muuseas, pole veel märganud, et mõni pood avalikult oma käitumist vabandaks (et pean ma siis selle lollaka ees vabandama ka või), enamus poode pole oma nime all jugenud isegi end registreerida, rääkimata ühe teemana oma poe kohta tagasiside küsimisest.

Tegelikult on kõikides poodides väga palju head ja toredat. Paljud müüjadki on asjalikud. Aga nii kaua kui elame, on ka põhjust areneda ja õppida.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

22LR kirjutas:Hakkan vist probleemile pihta saama.Ühed teavad ,mida nad tahavad,teised käivad vaatamas ,mida pakutakse....Usun küll,et potensiaalset ostjat ei eira ükski müüja.

No muidugi, ma tean küll mida tahan aga tean ka et seda olemas pole... seega tahan kõige olemasoleva seast selle kompromissvaliku teha.
Ja kahtlemata olen potentsiaalne ostja, aga mitte nii, et astun esimesse poodi sisse ja ostan selle, mis mulle paistab sobivat.
Nii jahikaupade, auto kui telefoni jm enam-vähem kallima asja puhul traalin ikka kõik kauplused-salongid läbi, kirjutan üles ja võtan kallimate asjade puhul ka pakkumised, istun kodus maha, analüüsin läbi, vajadusel käin uuesti läbi või helistan täiendavate küsimuste osas ja alles siis ostan, no see protsess võib võtta kuni aasta.
No kui müüja näeb et ma pole kohene ostja ja ei taha mu´ga tegemist teha, siis jääb see kauplus ja kaup lihtsalt valikust välja.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Väga nõme kogemus raadiomaja taguse Deerhunteriga ... hea nõu asemel sain hoopis sõimata ..... :?

Ise eelistan Mustamäe tee Küti äri mehed lõbusad ja vastavad isegi kõige lollimale küsimusele . (y)
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

andrus kirjutas:Väga nõme kogemus raadiomaja taguse Deerhunteriga ... hea nõu asemel sain hoopis sõimata ..... :?

Ise eelistan Mustamäe tee Küti äri mehed lõbusad ja vastavad isegi kõige lollimale küsimusele . (y)


No vaat nii need teeninduse asjad on: ei ole ka mind kuskil mujal nii rängalt peedistatud, kui Faehlmanni Deerhunteris, nii et igasugune veelkordne külastus on välistatud. Sokutasid libekeelselt sita kaela ja pärast keeldusid tagasi võtmast, kuna kodus rahulikult omaette asja uurides sai selgeks, mis mulle pähe määriti.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Tartu Trapperist uurisin püssilaele pikemat amorti ja ma säält päris tihti astun läbi ka! Ma käisin lihtsalt enamvähem asja uurimas, et milliseid saadavl on ja mis maksavad... müüja oli kohe nõus sobiva asja kaasa andma, et kui ei sobi tood tagasi ja asi klaar... (y)
tuleb jaht või jaa?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Lähengi poodi vaatama mis on uut ja huvitavat ning kui ma miskit põnevat ja asjalikku leian ja pean seda vajalikuks ja müügimees suudab mu valikule kaasa aidata siis on see ju ainult tervitatav nähtus .Aga kui lähen poodi küsin midagi , siis müüa vahib lolli näoga otsa mis sa nüüd tahad,takka tipuks siis kargab tagant toast välja **** teab kes ja kukub sõimama ,et mida sa mees nüüd õige tahad saada ......Paneb mõtlema :?

Karta on ,et sinna poodi ei lähe ma enam kunagi ja ei soovita seda teha ka teistel aga võibolla tõesti kui sõidad uhke jeebiga ukse ette ja rahakott taskusse ära ei mahu siis ehk tõesti poodniku härradel teine suhtumine :!:
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Õige ta on, et müüja peaks mõtlema perspektiivis, st tulevikule. Täna ostan törtsu, poole aasta pärast ehk odavama vindi ja aasta pärast väga kalli vindi just sellest poest, kus minuga tegeletakse. Ma ei jaga seisukohta, et kliendile on otsa ette kirjutatud, kuipalju tal raha on. Kõik ei näita seda lihtsalt välja. Ka omal on kogemus, kus kaks teenindajat jooksid ilmselgelt rahaka kliendi sabas mulle kahtlevaid pilke heites, kes kokkuvõttes ostis 3 karpi vindi pauke. Vaatamata sellele, et mul oli tol hetkel plaanis sinna poodi jätta vähemalt 7 korda rohkem raha. Ja just tulenevalt sellisest käitumisest läksin ma teise poodi, sain oma soovitud kauba, väga meeldiva teeninduse ning hulga häid soovitusi pealekauba. Seda eriti ebameeldiva kogemuse andnud kauplust ei nimeta, aga paremuse järjestuses on minu TOP 3 järgmine:
1. Mustamäe tee Küti äri;
2. Sikupilli Jahipaun;
3. Ülemiste Deerhunter.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Minu arust on see siinkiidetud deerhunteri kauplus Ülemistes täiesti mõtetu kauplus.Müüjad ei saa Eesti keelest aru,välja sust ei tee ja seletavad ühele kundele, et osta see vindi tuli ära tema kasutab seda juba 3 aastat,saab 300 meetri pealt soku maha võtta.Lollimat juttu annab välja mõelda,enam ma muiale kui Mustamäe Küti ärisse nina ei pista....!
metsas käi tasa tasa.....
Teet
Postitusi: 67
Liitunud: P Veebr 20, 2005 9:20 pm

Postitus Postitas Teet »

Olen Robiga 100% ühel nõul! Käisime sõbraga umbes kaks nädalat tagasi selles super-hüpermarketi jahipoes ja ma sain sellise kogemuse et ei lähe ka kunagi sinna tagasi. Kõigepealt öeldi mulle et neil on kõiki relvi ja kui küsisin cal.308 ligikaudse hinnaga 15-25 t siis öeldi mulle et seda meil küll ei ole nu panimajes! Mustamäe Kütiäri aga soovitan teistele ka!
Edu!
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Kuigi Tartu Kaubamaja Deerhunter on veel suht lage kaubast, on müüjad küll jätnud esialgu positiivse kogemuse! Kui parasjagu mõne teise kliendiga ei tegele, siis ise haaravd initsiatiivi ja hakkavad suga mõnusalt lobisema... ja seda mitte stiilis "osta ära"!
Ok hinnad on sääl suht üleval, aga see klienditeenindajate viga ei ole...
Ülemiste deerhunteris olen ka paar korda käinud, kuid müüjatega pole suhelnud (ega nemad minuga) ...eelnevaid postitusi lugedes jagasin vist asja läbi kah :D ... kui säält midagi küsida, siis vist tuleb vastuseks..."EI KOMMENTAARI" :wink:
tuleb jaht või jaa?
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

minuga räägiti ülemiste deerhunteris küll korralikus eesti keeles.
aga nagu paistab, siis ei olegi olemas seda ühte ja ainsat ideaalset poodi. ühel on positiivne kogemus deerhunterist ja halb jahipaunast, teisel jälle vastupidi.
aga no kui müüja kiidab, kui hea tulega sokku lasta on, siis on küll midagi väga valesti :!:
Vasta