jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Annan ka hääle mustaka Küti Ärile.
Hundist toakoera ei saa.
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Eks see jahipoe värk rohkem selline ole,et enamik jahimehi tunneb lihtsalt vajadust poest läbi astuda nii õelda kiibitseda. Aga selline kiibitseja on tegelikult potensiaalne ostja, kes vajab tähelepanu, head suhtumist jne. sest tegelikult tehakse suur ost ikkagi sealt kauplusest mille müüja on asjalik ja avatud ega põlga ka esmapilgul vaesena näivat klienti ära.
Ise külastan meelsasti just Tartu mnt. Küti Äri. ,Jahipaun on ka hea aga seal on asi piirdunud ainult vaatamisega.
Egas elevant pole siga!
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Pikka aega Mustamäe Küti Äri klient, teistesse jahipoodidesse polegi eriti sattunud peale paari korra, kuna olen saanud sealt kõik vajaliku ja teenindusel pole ka viga.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Koht kuhu mina eal oma jalga enam ei vii on kindlasti Tallinnas Ülemiste keskuse jahipood. Müüjad eesti kellt "halvasti reekima" ja pluss veel see, et hääletoon ja jutt tunduvad täpselt sellised, "et mida sa siit veel otsid? meelega tulid segama mind ve? sa ei näe et telekat vaatan?". Väga ebasõbralik ja venekeelne õhkkond.

Pluss saada ka sealt suur midagi ei ole.
Kasutaja avatar
Metsakutsu
Postitusi: 38
Liitunud: T Mär 28, 2006 6:44 pm

Postitus Postitas Metsakutsu »

Ma käin enamasti Faehlmanni Deerhunteris.'Vahest ka Jahipaunas. Aga mul Deerhunteriga aint positiivsed kokkupuuted.Müüjad ajavad asjalikku juttu.Ja valik tundub olevat teiste kauplustega võrreldes suurem.
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

ise ajan asju seni rapla Waldus. müüjad muhedad, ajavad head juttu ja asjad saavad ka samas aetud.
ka tartu mnt. Küti Äri on kodune koht, aint tiba kaugele jääb.
halbadest kogemustest ei hakka pajatama. eks palju oleneb ju ka müüjast kellega trehvad sest ega nad samas kohas koguaeg samad pole.
enki
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 08, 2006 11:27 am

Postitus Postitas enki »

sai ka sel nädalal Tallinna linnale tiir peale tehtud plaaniga aasta moon korraga koju tassida. (pärapõrgus elamise viga on see, et ei saa iga väikse asja pärast kah kohe poodi tormata. Plaan oli osta sileda moona pardile hanele & sea ja põdrajahiks.
1. EJS maja.
ajakirjas reklaamis seal odavat pardimoona. Kahjuks olid kõik relvaruumi võtmetega inimesed puhkusel & seetõttu ei saanud sealt midagi.
2. Deerhunter
Pardipaugud maksid 6+ krooksu :( a oli odavat kartetsi. Läksin odavamat pauku otsima.
3. tartu maantee Küti Äri.
Sisseastudes oli selline tunne, et segasin müüat meeldivate mõtete ajal. Hääletoon ja suhtumine olid väga põlglikud. Minu ääriveeri jutu peale tuli järsk vastus, et pardipauke on ainult nr 5+ ja uusi padruneid ei tule enam. :shock: Mina- mis tähendab ei tule, miks ei tellita siis? Tema- Ei tule lihtsalt, mitte enne uut aastat.
4. sikupilli marketi jahipood.
oli haavlipauke alates 2,75mm 5krooksu tykk. Ei olnud aga püssile sobivaid tsehhi slug kuulipadruneid :evil:

Kokkuvõtteks sai nelja poe peale enamvähem moona kokku aga mitte päris seda mida soovisin. Mitte kuskilt ei leidnud nr6 väiksemaid pardipauke mida oleks juba 17 päeva pärast piiludele vaja. Peab vist ikka laadimiskomplekti jälle välja otsima ja ise laadima hakkama.
Kasutaja avatar
lenno20
Postitusi: 25
Liitunud: E Dets 15, 2003 6:36 pm

Postitus Postitas lenno20 »

Mustaka kyti äris oli eile olemas igasugu pauke alates 2.70eek tykk, nr7 see kyll 28gr, aga 34gr pardipaugud 4.20eek tykk. Kliendikaardiga väike ale ka ja ongi päris ok hind.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Mustamäe Küti äris on minuarust tallinna suurim haavlipaukude valik. Mujal on sileraudse moon kuidagi väga vaeslapse rolli jäänud.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Tartu mehed, kuhu ikkagi kaubamajast Deerhunter kolis? Kuulsin, et Sepa keskusesse, käisin läbi, ei näind kuskil nende silti väljas.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:http://www.deerhunter.ee/uus_tartu.php

ikka hästi on maskeerunud, I korra käisin läbi, majajuhis seina pääl pole essugi kirjas et selline pood olemas on ... :cry:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

honkomees kirjutas:
kakuke kirjutas:http://www.deerhunter.ee/uus_tartu.php

ikka hästi on maskeerunud, I korra käisin läbi, majajuhis seina pääl pole essugi kirjas et selline pood olemas on ... :cry:


Täpselt õige,ma kah uurisin,et kus ta on..aga mul jäigi leidmata,kuna sinna teisele korrusele ei läinud.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

See on õige jahivärgi tunnus - täielik kamuflaaz.
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

jahikauplus

Postitus Postitas bighornet »

Selliselt selekteeritakse ostjaskond juba enne leti äärde jõudmist välja. Kel jäljeajamisoskust (jahimehe tunnus) ja visadust (et ei tule ikka niisama), saabki jutule.
Et ei peaks muidutillerdajate sisutühjadele küsimustele haigutades vastama
:wink:
Vasta