jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: jahikauplus

Postitus Postitas honkomees »

bighornet kirjutas:Selliselt selekteeritakse ostjaskond juba enne leti äärde jõudmist välja. Kel jäljeajamisoskust (jahimehe tunnus) ja visadust (et ei tule ikka niisama), saabki jutule.
Et ei peaks muidutillerdajate sisutühjadele küsimustele haigutades vastama
:wink:

jaah, veneaegu oli lihtne, poode oli 1 ja see püsis oma kohal aastakümneid ... iseasi, mis seal saada oli.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Käisin ise tänu ühele siinsele foorumi tuttavale koha peal ära ja leidsin eest ühe teise kilulinna foorumituttava. :D
Pood veel suht lage, aga kes sinna teel, sellele teadmiseks, et astu aga julgelt teisele korrusele trepist ja siis otse ees ta ongi.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahipood

Postitus Postitas jorr »

Ise olen küll Tartu inimene aga häbi ütelda, et pole veel Sepaturgu külastada saanud.Kuidas valik on kas laskemoona ikka müüvad?Kesklinnas oli laskemoona neil viimasel ajal ikka midagi saada ja kui viimati kaubahallis käisin ka ostsin mõne padruni prooviks.Aga siis tundus asi nati kallivõitu ja ise ikka juba klubi all olevas Trapperis käimisega harjunud ja sealt nagu veidi odavam paistis.Kakuke, kas midagi ostsid ka?
noorus on ilus aeg
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

no öeldi nii, et praegu pidadagi kauplus avatud olema just eeskätt laskemoona pärast. 80% riiulitest tühjad ja kauba ülesseadmiseks arvati minevat ca 2 nädalat.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ei ostnud ma miskit, esialgu käisin niisama kiibitsemas. Paugud olid täitsa letis olemas ja mõned torud klaasuksega kapis ka. Esmamulje oli hea.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

olen proovinud kolm korda Sepa Deerhunterit külastada.

esmalt kiri ukse peal -lõuna. peale sedelil märgitud aega poodi ei avatud.

teine kord - samuti kirjake: suletud kuni xxx-kellani. ei avanud keegi sõnumil märgitud kellaaja saabudes.

kolmas kord oli uks lihtsalt lukus, kuigi pood pidanuks avatud olema.

neljas kord, juhtumisi Sepa keskusse sattudes, sain ikka jala ukse vahele.

nii et pange vaim valmis, kui seda poodi külastate!

:twisted:
Jeekim
Postitusi: 11
Liitunud: P Okt 17, 2004 7:32 pm

Postitus Postitas Jeekim »

Sa Sammal väga järjekindel.Kas käimine oli seda väärt ka.
Järgmine nädal proovin ka seda poodi külastada, niiet pean vist aega varuma.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Hehh, Deerhunter Tartu on pull pood. :D
Varsi on kuu möödas, kui lubasid, et Merkel letis. Olen korra sedasi trehvanud, et uks kinni, aga müüja sees, siis lükkasin ise ukse lahti ja küsisin, et kas pood kinni, et aega ju veel maa ja ilm sulgemiseni. Sain löögile. Kord läksin jälle nagu pidalitõbine vaatama koha peale, et kas Merkel olemas. Oli pühpäev. Silt uksel, et täna pood suletud ja märkus, et on "Ajujahis". Nüüd mõni aeg tagasi helistasin, et kas neil on müügil laadimise tarvis kestade määrimise määret. Algul öeldi nii, et tema ei tea midagi ja nagu polegi seal keegi, aga siis hiljem kui olin segaduses vaikinud, soovitas mul helistada Deerhunter Tallinnasse, et küsiksin järgi, kas Deerhunter Tartul on müügil kestade määrimiseks määret. Nii palju oli kasu, et andis mulle selle Tallinna numbri ikka ja telefoniraamatust otsida ei lasknud, aga ma muidugi ei hakanud helistama, sest mine tea, oleks pidanud järsku poest veel helistama hakkama Tallinnasse, et millise riiuli peal sellel Tartu poel see määre ka asub. Krd`i hea nali, mul kohe pikemaks ajaks oli hea tuju garanteeritud. :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Ma käisin seal kunagi grafiitmääret otsimas lukule. Oli 1 noor musta peaga ja vene aktsendiga noormees. Teatas koheselt et neil ei ole. Küsisin et on ta ikka kindel, et neil ikka hea hulk potsikuid leti all. Selle peale teatas et tal pole aimugi misasjad need on :shock: Eks ma lasin siis kõik letile laduda ja tõlkisin talle siis seal peal olevaid ingliskeelseid tekste :lol:
Ahjaa, sain ka mis tahtsin lõpuks nii.... aga siiski pisut masendav.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

See Deerhunteri "pullikus" ei löö ainult Tartus välja, vaid ka Tallinnas viskab seda ohtralt sisse. Ma olen hakanud endas juba kahtlema, et kas ma pole liialt küüniline aga praktiliselt iga viimane kord on mingi huumor lennanud. Ülemistes siis, Faehlmanni oma tundub parem olevat... vist. Eile käisin relvale kohvrit otsimas, näidati üht 1 relva oma, kena ja kompaktne alumiiniumkohver. Müüja seletab kuidas tema mahutab sinna "iga kjord kui aahvrikas gäib uma blazeri koos 50mm optikuga ja kjaks pjaari rjaudu ka, lisaks veel varuoptika...". Näituseks pani ühe õhupüssi komplekti kõrge optikajala ja 56mm objektiiviga optika sinna sisse ja kohver oli täis, karp-kaks pauke kõige enam mahuks veel. Ja ikka räägib seda juttu uuesti, endal oli nii kehv tunne, et kas ma tõesti paistan nii rumal välja...
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ühinen kodanike arvamusega deerhunterist. Pikalt ei kirjuta kuna suhtumine selles asutuses on kirjeldamist leidnud. Lisaks vaid ka, et Talina pool sama lugu tundub. Ise pole Tartu poes käind.
On mulje jäänud tõesti kui aavrikusse minekut pole ja bljaserit ei osta, siis pole nagu mingi jahimees ka.
Külastan ainult siis, kui mujalt otsitavat ei leia.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahipood

Postitus Postitas jorr »

Jah,see Tartu Deerhunter.Mina pole ukse taga olnud ja üldiselt Turu tänava omas vähe ka käinud aga enam minekuisu eriti pole.Tavaliselt kui Sepaturgu asja oli siis paar korda vaatasin,et reklaam lubab esinduslikku poodi ehk ongi?Eksisn kõvasti,tahsin viimane kord 308-le täismantleid nii kolm tükki prooviks, et teen optikakondrolli ja ei müüdud.Öeldi,et nemad tüki kaupa ei müü,osta terve karp.Polnud ka mingit valikut aint üks sort Jaktmatch ma loobusin ja läksin Trapperisse.Seal nagu teises linnas oleks, valik missugune ja osta või ühe kaupa.Ka padruni hind kroon odavam.Tartu poodidest olengi kõige paremat kaupa sealt saanud ja hind ka suheliselt odavam.Neil ka üks näidsik tihti müümas aga kaupa tunneb ja oskab asjalikku juttu ajada.
Lõunakeskuses pole küll valikut eriti aga midagi ikka seal liigub ja poisid asja tunnevad.
noorus on ilus aeg
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Peeter Võsa tegi selle ära mida ma pulli pärast tahtsin juba ammu teha. Asi oli jäänud vaid korraliku salvestustehnika taha. Kuna olen pidanud mängima poloppidel kodutut, ehitajat, parmu jms. juba niikuinii, siis oli mõte külastada mõningaid asutusi stiilis ``enne`` ja ``pärast``. Suhtumine ``BLJAAZER I JAAFRIKA`` kehtib ka mujal. Kui sõidad autojuppide poe ette LADA-ga, ei suhelda sinuga just meelsasti, eriti, kui sa pole just ``korrektselt`` riides. Kui aga sõidad sama poe ette tunduvalt kallima ja silmapaistvama margiga, seljas Petroff või Siegel, on suhtumine miskipärast hoopis teine, ka kallis käekell on suureks abiks. Seda nii kaupluses, kabinetis ja mujalgi. Inimene aga on ju selle kesta ja aksessuaaridega ikkagi sama. Mis sellesse Ülemiste DH poodi puutub, siis naljanumber on see tõesti, just see tumeda peaga ``keeleteadlane`` koos oma suht puudulike teadmistega ka kaupluse spetsiifikasse puutuvatel teemadel. Kurb, et mees ka ei arene, no okei, sai teada, et on peale Euraasia ka Jaafrika manner olemas ja maakera on ümmargune aga muud teadmised on siiski puudulikud. Selliseid poode on muidugi Tallinnas veel, ma ei mõtle mitte jahinduse valdkonda, aga üldse. Huvitav on see, et kui mingi kaabakas saab varastades ja pettes endale vajalikud aksessuaarid, koheldakse teda kui kuningat, seda aga, kes on viis last üles kasvatanud ja toredateks inimesteks kusjuures, peetakse tihti mingiks paariaks. Lihtsalt seepärast, et ta on aus ja tubli inimene. Ja on pidanud loobuma nii kiiskavast autost ja keskmisi kuupalku maksvatest garderoobiosadest.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Poole päevaga ei ole suutnud Faehlmanni tänava Deerhunter mulle maili teel vastata, kas neil on 7mm rem magnumile 9,1 grammise kuuliga padrunit või ei ole. Joosep ütleb, et seal on, aga Ülemiste müüja ütleb, et võimatu. Niisama ma sinna sõitma ka ei hakka.
Ülemistes hakati minusse alles siis normaalselt suhtuma, kui saadi aru, et kindel soov paarkümmend tuhat ära kulutada. Oleks seda marki keegi teine veel müünud, siis minu poolt oleks see püss sealt poest ostmata jäänud.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Olen isegi Sepa Keskuses ukse taha jäänud, kuigi kirjade järgi peaks pood lahti olema :? Ei saanudki nagu aru, et mis valemiga see pood seal lahti on :P Aga Ülemiste keskuses... no ma ei oska nagu seisukohta võtta. Eriti nagu nuriseda ei saa. Ostsin saapad sealt ja tehti 5% alla ka. Kui need saapad veel ilusti vastu peavad ja tõesti 15 AASTAT :shock: vastu peavad (nagu ühel jahimehel olevat pidanud) siis mina olen rahul :P
julged teha, julge ka vastutada...
Vasta