naaritsa topis

2005. aasta teemad
Suletud
naarits
Postitusi: 1
Liitunud: K Mär 02, 2005 4:07 pm

naaritsa topis

Postitus Postitas naarits »

Leidsin õuelt mingi karvase surnud looma. Võimalik, et naarits. Koer oli ta maha murdnud. Väliselt mingeid vigastusi polnud. Nüüd on ta kõvaks külmund. Kas on kellelgi huvi selle vastu, on tast võimalik topis teha?
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

soovitan keskkonnainspektsiooni minna/helistada sest kui vahele jääd sellise looma omamisega siis on ikka suht kannis :?
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Topis

Postitus Postitas ozz »

Topise saad ikka teha kui hoiad korralikult sügavkülmas kuni otsustad topisetegia juurde viia! Mul omal on seisnud 2 aastat sügavas ja pole midagi juhtunu!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

kui ise jahimees oled ja tegu on ameerika, mitte euroopa naaritsaga,siis ei ole väga midagi karta. kuid euroopa naaritsa puhul oleks väga kasulik keskkonnateenistust teavitada,kuna euroopa naarits peaks suht väljasurnud olema eestis ning uurijatele võib vägagi huvi pakkuda koht, kust see viimane mohikaanlane leiti
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Re: naaritsa topis

Postitus Postitas eeru »

naarits kirjutas:Leidsin õuelt mingi karvase surnud looma. Võimalik, et naarits. Koer oli ta maha murdnud. Väliselt mingeid vigastusi polnud. Nüüd on ta kõvaks külmund. Kas on kellelgi huvi selle vastu, on tast võimalik topis teha?

Tee KKI avaldus. Seaduse kohaselt on selleks 24h aega. Kui on eurooplane, pakun 99% et võtavad ära :cry:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Mehed,ärge nüüd seda Naaritsat ära hirmutage.Keegi ei tea ju, mis karvane loom see on.Tal võib olla seal mink või hoopis tõhk.Ma olen näinud mehi,kes ei teinud mingil ja saarmal vahet.Naaritsale:Vii aga topisetegija kätte,küll siis teada saad, mis elukas on.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

sooviku kirjutas:Mehed,ärge nüüd seda Naaritsat ära hirmutage.Keegi ei tea ju, mis karvane loom see on.Tal võib olla seal mink või hoopis tõhk.Ma olen näinud mehi,kes ei teinud mingil ja saarmal vahet.Naaritsale:Vii aga topisetegija kätte,küll siis teada saad, mis elukas on.

Topisetegija juhuslikult EMT klient, elistab (tasuta) 1313 ja siis saad.. :lol: ..saad tõesti teada mis loomaga oli tegu.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

See on muidugi tore,et sa Eeru teed iga õue pealt leitud karvase looma kohta KKI-le 24 tunni jooksul avalduse.Kui palju on Eestis üldse jahimehi,kes on leidnud oma õuest surnud euroopa naaritsa ,või siis seda looma mandril elusalt näinud?Ühte meest ma muidugi tean,aga tema on juba viisteist aastat surnud.
Suletud