suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
manivald
Postitusi: 23
Liitunud: N Mai 03, 2012 10:55 am

suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas manivald »

Kes teeb ja kui teeb siis kuidas teeb?
Mulle hakkab tunduma, et isegi "kuiva trenniga" kätt nii stabiilseks ei saa.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Pauli »

Õhupüssi standardmärk, 10m, käe pealt, seistes. Kolmel päeval nädalas toksid vähemalt 20 lasku ja pärast ei suuda ära imestada, milline areng juba kuu ajaga tuleb. Hea oleks muidugi, kui keegi aeg-ajalt kõrval seisab ja (asendi)vigadele tähelepanu juhib.
Ka kuiv trenn annab väga palju, aga ülitähtis on sealjuures asju õigesti teha. Niisama tühja püssiga vehkimisest palju kasu ei ole - asend, hingamine, päästmine, ... kõik detailid tuleb iga kord püssi õlga pannes peensusteni läbi mõelda ja rahulikult keskenduda. Sest kuiva tehes märkleht vigu ju ei näita.

Aga suitsupakki pole elu sees lasknud. Märklehed ikka selleks. Ja kui suitsumes pole, siis kust seda pakki võttagi :D
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Karmo »

Pauli kirjutas:Aga suitsupakki pole elu sees lasknud. Märklehed ikka selleks. Ja kui suitsumes pole, siis kust seda pakki võttagi :D

Siis ongi tagumine aeg ära õppida :lol: muidu veel sured tervena :lol:
Või, mis sina Jyri arvad?
Viimati muutis Karmo, N Jaan 02, 2014 7:51 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas sokk »

Võrdluseks suitsupakile võin tuua selle et käisin mõni aasta tagasi Palal verejäljekatsel koeraga ning see läbi viia mainis et suudab 100m pealt lasta käest spordikaga tikutopsile pihta
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Karmo »

sokk kirjutas:Võrdluseks suitsupakile võin tuua selle et käisin mõni aasta tagasi Palal verejäljekatsel koeraga ning see läbi viia mainis et suudab 100m pealt lasta käest spordikaga tikutopsile pihta

Seda suudavad enamus aga jutt on kümnest-kümme.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas andrus »

Kas tõesti??? Ma keriks selle numbri ikka suht väikseks.
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas kakuke »

Ma saaks aru, kui see teema oleks algatatud 1 aprillil, aga nagu 1 jaan. :M Vähemalt alafoorum on õige, noored ja rohelised.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas aivar00 »

Mis te mehed jamate - sellega saaksin isegi mina hakkama. Kui pika harjutamise järel ei tea :lol: aga jutt peab ikka kõva olema :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas aberukk »

Ma olen harjutanud diana 54ga(õhupüss).Panin 15 mettri kaugusele varraste otsa pudeli punnid ja lasin neid,optikaga muutub asi pegi suht mõtetuks sest tabamis protsent kisub sinna saja ligi,seega kruvisin optika maha ja jätkasin ilma .Mõne aja eest ostsin siledale (mz 20) sightmark sihiku ja kuna kohe sobivt latti ei leidnud siis otsustasin ennem diana peal proovida.Sain teha ainult 5 lasku ja mu kallis mänguasi mida ma poest kolm nädalat ootasin ,ütles töölepingu üles.
klaasi alt äär oli nagu selliseid väikseid mulle täis ja rist on kuskil päris nurgataga(kui sihikut käes keerata siis kuskil servast võib leida).
100 meetri pealt 10st-10 on mlle küll kättesaamatu tulemus isegi toelt lastes.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Feen »

Hmmm, toelt võiks ikka sellise ala 10st 10 ära lasta. Noortel ja rohelistel oleks algatuseks hea kui 10st 7-8 A4 lehte lähevad.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Välek »

sokk kirjutas:Võrdluseks suitsupakile võin tuua selle et käisin mõni aasta tagasi Palal verejäljekatsel koeraga ning see läbi viia mainis et suudab 100m pealt lasta käest spordikaga tikutopsile pihta

Jaajah, mitmest mitu.. Vaatasin oma väiksekaliibrilise märklehte, 18 lasku, püsti ilma toeta, 80 meetrit, 3kuulikest oleksid tikutopsi sisse ilusti mahtunud ka 100 meetrilt... , 6 kuuli suitsupakile. Ei.. see on selline naljakas teema :lol:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas baddmann »

manivald kirjutas:
suitsupakk, 10/10, 100 m, käe pealt, seistes


Kes teeb ja kui teeb siis kuidas teeb?
Mulle hakkab tunduma, et isegi "kuiva trenniga" kätt nii stabiilseks ei saa.


Magnumpadrun, 12 kal, haavlid nr 1, tšokk F. Piisavalt palju kõrgemale sihtides ilmselt suhteliselt tõenäoline, et 10-st 10 lasku löövad suitsupaki pikali :D

BM
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Metslane »

Viimase postitusega seoses meenus 1 anekdoot/EJ koomiks. Part ja jänes vaatavad Eesti laskesuusatamise võistlust: pange haavlitega, kui pihta ei saa.
Aim small, miss small!
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas kormoran »

Tahaks näha meest kes 10-st. 10 pihta saab.Hea õnne korral võib see õnnestuda vast Arlesel, eelmise kevade Valga põhjal äkki vanameister Karpil ka.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Välek »

Jätaks suitsupaki kõrvale. Siin foorumis peaks olema mehi, kes oskaks kommenteerida, mis läbimõõduga grupp 100 meetrilt püstiasendis on hea tulemus ja mis on väga hea tulemus?
Vasta