väiksed meened

2005. aasta teemad
Suletud
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

väiksed meened

Postitus Postitas metsamees »

olete äkki teinud väikseid meeneid trofeedest, padrunist, uluki hambast, kihvast? mida saab näiteks kaela riputada või midagi muud ilusat lauale.
ei mõtle siin topiseid, ega sarvede alusele panekut.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Ühe hukkaläinud koprakolba hammastest sai kaelakee tehtud. Padrunitest eraldi meeneid teinud pole, lihtsalt hoian igast liigist minu esimese uluki (esimene sokk, esimene siga etc) lasknud padruni alles.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

OT: vindiga lastud trofeelooma sarvede või kihvade alusele saab kinnitada ka looma surmanud kuuli, ükskord üritasin kuuli asemel (mida ei leidnud lihtsalt) alusele kinnitada padrunikesta, aga ei mäletagi, mis põhjusel see sealt liiga kiirelt alla kukkus ning tol hetkel ei viitsinud rohkem liimiga plätserdada.

Mõni aasta tagasi leidis mul jahikoer ühe soku leidsarve, pisikese kolmeharulise, mille eriskummaline kuju andis võimaluse harude hargnemiskohast nikerdada sellise ...ee...verbaalsele kirjeldamisele halvasti alluva kujuga müütilise linnu kujukese paelaga kaelas kandmiseks. Kui peaksin selle nüüd üles leidma veel, siis panen ka pildi üles ;)
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

tegin kunagi kesiku ülemisest kihvast endale kaelaehte, kuid selle kandmine tõi mulle kaasa ainult õnnetust....peale seda pole ühestki loomast endale midagi teinud (va need mis paned kodus seinale).
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
kaavik
Postitusi: 45
Liitunud: R Dets 24, 2004 11:36 am

Postitus Postitas kaavik »

Kannan hirve pulli kihvasid kaelas. Juba on neid tahtnud taanlased ära osta aga ikkagi esimene pull ja ei ole müügiks teinud
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

to kaavik

Postitus Postitas metsamees »

mille otsas sul need kihvad on, mis pael ?
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

oma seakihva panin kaela hästi peenikese kingapaelaga, enne muidugi puurisin peenikese puuriga kihva läbi ja siis lükkasin paela läbi ja pärast lõikasin plastikotsa ära ja sidusin otsad paraja pikkusega kokku.
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

samuti täitsin kihva parafiiniga et ei oleks teravat tagumist otsa ja et puurimisel katki ei läheks.
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Ise olen kogunud tiibasid, igast jahilinnust üks paar ja enamgi. Mõned tiivad puhvetikapis klaasi taga. Lihtsalt ilus neid vahel vaadata.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Teder kirjutas:Ise olen kogunud tiibasid, igast jahilinnust üks paar ja enamgi. Mõned tiivad puhvetikapis klaasi taga. Lihtsalt ilus neid vahel vaadata.


Sellisel asjal ka praktiline pool-tunned tiiva järgi teinekord kohe ära kelle lasid, sest üldjuhul ega enne laskmist lennu pealt ikka suurt ei määra küll.
Mine metsa!! ;)
Suletud