Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

Kõik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 393 postitusi ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??
Deerhunter 3%  3%  [ 15 ]
Küti Äri 22%  22%  [ 86 ]
Trapper 13%  13%  [ 51 ]
Jahipaun 18%  18%  [ 72 ]
Anome 9%  9%  [ 35 ]
Pillar 0%  0%  [ 0 ]
Waldu 5%  5%  [ 22 ]
Jaanikese Jahinduse 0%  0%  [ 3 ]
Laasu Matsi 0%  0%  [ 1 ]
Baltic Hunter 5%  5%  [ 20 ]
Trofee 4%  4%  [ 18 ]
Artemis 15%  15%  [ 58 ]
Hääli kokku : 381
Autor Sõnum
 Postituse pealkiri: Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?
PostitusPostitatud: K Nov 06, 2019 7:25 pm 
Kasutaja Avatar

allikakriitiliselt pean märkima, et Kuu-Uurija neiu Lusti väiteid ei saa iga kord puhta kullana võtta. olen paar korda valdkondades, millest natuke rohkem tean, tabanud preilikese bluffimas. mitte et ma selle konkreetse juhtumi asjus arvamust avaldada tahaksin.

Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?
PostitusPostitatud: N Nov 07, 2019 6:28 pm 
Kasutaja Avatar

Kaubavalik eeskujulik, teenindus sõbralik kuid varuosasid ostetud relvale tellida väga keeruline. Näiteks kaba võtit heliksile olen küsinud 5-6 korrda kuid tulutult. Soovitatakse kirjutada Hannole, mida olen korduvalt teinud(vastusetta). Padruneid saab osta ainult karbiga, kuuli jooksu proovimiseks sinna ostma pole mõtet minna. Lisaraua tellimine ja ostmine üle kivide ja kändude.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Nov 10, 2019 6:46 pm 

Tere

Tahtsin paari sõnaga rääkida varuosadest. See on täna mu kõige suurem õudusunenägu. Teine on Ameerika kaubatarnijate laiad lubadused garantiiliste toodete krediteerimiseks. Ja kolmas tarneajad, isegi CZ, kellel vanasti oli laovaru, täidab nüüd tellimusi 4-8 kuulise nihkega. Esimese juurde tagasi, no valmistajad ei tarni juppe. Seda kabavõtit olen taga ajanud 8 kuud, tellisin lausa 8 tükki et oleks, kuid igas saadetises on neid täpselt null olnud. Täna tegin uuesti puust ja punaseks, selle võtme tellimuse. Aga muidu, kiitus! Tore, et hindate seda meie pingutamist! Pikk tee veel minna :)

Profiil  
Näita postitusi eelmisest külastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 393 postitusi ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Kõik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 6 külalist

Sa ei või postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei või vastata selle foorumi teemades
Sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei või postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart