koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika õpetamine

Postitus Postitas puugi »

Ja uutel on,siis 1-20?
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika õpetamine

Postitus Postitas hundikütt »

Jõudsin asja veidi uurida-ja ongi nii,et tambid need 1-10 pesa sisse[uutel siis ilmselt20] ja kõik rihmad,mis vastava IDga levi piirkonda tulevad on ka nähtavad.Kui ilmub sama IDga mis juba levis,siis hakkab lihtsalt viga ette lööma.
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Ei saa USA junnidest Euro omi!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

Mõnda aega võidelnud ühe nähtusega, äkki keegid oskavad öelda milles asi? Nimelt see jaht jälle jagasin enda koera kaelarihma DC40 teiste 320´ga ja kui olin selle neisse gepsudesse sisse saanud, siis enda omast kadus koer ära. See tavaline nähtus seni olnud. Millest see tingitud ja kas oma gepsu oma rihma nn lukustada ei annaks? Selle lisamisega teiste gepsu nagu muudaks mingit moodi rihma andmeid. Endal 220. Ja terve päeva ei võtnudki geps rihma omaks. Enda omasse sisse toppida üritades kadus lõpuks ka teiste gepsudest see rihm. :M
Eriti see jama just siis üleval, kui kellegite gepsus palju võõraid rihmu sees ja midagi vaja kuskil üle kirjutada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Mul 320 selline jama, et kui kustutan mõne koera mälust, siis kustutamisega kaob ka võimalus seda ID õhuliini pidi hiljem sisestada. Paaril 320 vaid mõni üksik ID veel jäänud ongi. Ootan siis targemate nõuandeid.
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

kakuke kirjutas:Mõnda aega võidelnud ühe nähtusega, äkki keegid oskavad öelda milles asi? Nimelt see jaht jälle jagasin enda koera kaelarihma DC40 teiste 320´ga ja kui olin selle neisse gepsudesse sisse saanud, siis enda omast kadus koer ära. See tavaline nähtus seni olnud. Millest see tingitud ja kas oma gepsu oma rihma nn lukustada ei annaks? Selle lisamisega teiste gepsu nagu muudaks mingit moodi rihma andmeid. Endal 220. Ja terve päeva ei võtnudki geps rihma omaks. Enda omasse sisse toppida üritades kadus lõpuks ka teiste gepsudest see rihm. :M
Eriti see jama just siis üleval, kui kellegite gepsus palju võõraid rihmu sees ja midagi vaja kuskil üle kirjutada.


1. Tee mõlemale (GPS + rihm) softiuuendus.
2. Veenduge teiste meestega omavahel ID'de erinevuses.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

Vaata uuesti koerte list üle. Endal sama asi olnud, et kustutaks nagu ära, aga hiljem listi vaadates on ikka sees olemas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

kauposaarva kirjutas:1. Tee mõlemale (GPS + rihm) softiuuendus.
2. Veenduge teiste meestega omavahel ID'de erinevuses.

Äkki oskad paari sõnaga seletada, kuidas 220´le ja DC´40le seda teha.
Kui ongi kuskil sama ID olnud, siis sealt on saanud need segavad ära kustutatud vajadusel.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Lae alla WebUpdater Garmini kodukalt või googelda "garmin webupdater"). Installi see. Peale installi ühenda Astro 320. Ava START menüü ja kirjuta "webupdater." Seejärel peale astro leidmist NEXT ja NEXT, ACCEPT ja NEXT jne. Kui kõik uuendused tehtud, siis ava koerte loend. Selles loendist mingit rihma valides peaks olema valik "uuenda rihma tarkvara." Sellel juhul ei pea rihma arvutiga ühendama (kuigi saab ka arvutiga) ja uuendab rihma tarkvara sedaviisi. Kui muudmoodi ei saa, saan aidata telefonitsi/TeamVieweri abiga!

Lisaks: eBayst leidsin ca 200€ maksvad Astro Nordicuid 4 tk!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Laika õpetamine

Postitus Postitas Andrus Michelis »

hundikütt kirjutas:Jõudsin asja veidi uurida-ja ongi nii,et tambid need 1-10 pesa sisse[uutel siis ilmselt20] ja kõik rihmad,mis vastava IDga levi piirkonda tulevad on ka nähtavad.Kui ilmub sama IDga mis juba levis,siis hakkab lihtsalt viga ette lööma.


Ärge seda kül tehke. Kui siis ainult läbi lappamiseks. Enne jahti kustutage vanad ID ära ja jätke need ainult mis reaalselt töös. Muidu tekkivad ID konfiktid ja koerameestel jama palju. Eriti kui keegi juhtub tundmatut teksti GPSi ekraanil nähes ära ehmatama ja automaatselt JAH nuppu vajutama. Millega muudab rihma ID ära. Targemad koeramehed panevad selle nalja peale rihma jälgimise koodi alla muidugist.
Mõni suur roheline nimi võiks selle ja paar eelnevat juttu naaber teemasse tõsta, sest laika õpetamisest on sujuvalt sanud GPSi koolitus.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

Kaupole suured tänud. Sai kõne tehtud ja selline reageemine ja profesionaalsus teeb nii mõnelegi kaupmehele silmad ette. :) Rihmal ja gepsul uuendus tehtud ja geps tunneb jälle rihma ära. Ei ole vaja kuskile Soome saata ega midagi. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kauposaarva

Re: Laika õpetamine

Postitus Postitas kauposaarva »

Andrus Michelis kirjutas:
hundikütt kirjutas:Mõni suur roheline nimi võiks selle ja paar eelnevat juttu naaber teemasse tõsta, sest laika õpetamisest on sujuvalt sanud GPSi koolitus.


Vastupidi: "Teemasse Koera GPS" on tekkinud Pealkiri "Laika koolitamine..."
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

Ma poolitasin ja liitsin teemasid ja postituste pealkirjad on endistest teemadest. Koera gps teema all räägime edasi gepsudest ja laika koolituse all laikadest. See teemade liitmine ja poolitamine ongi selline habemega lugu.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jyri

Re: koera gps

Postitus Postitas jyri »

Mul oli ka juhus, et jahikaaslane tahtis ka minu koera näha lisaks enda omadele. Tõi oma astro mu koera rihmale ligi ja teatas, et ongi korras. Metsa mines avastasin, et seda koera hoopiski mina enam ei näe. Tema nägi. Koera tagasisaamiseks kustutasin Astrost selle koera, kui kutsa oli ligidal, lisasin uuesti. Sellest hetkest juba kaaslane seda koera ei näinud, mina nägin. hiljem ühe kutiga näppisime mõlema Astrosid( 220 -DC20 ja DC30) ja ei saanudki mõlemasse- kui ühte sisestad kaob teisest koheselt. Ja ei saanudki . Ju siis olime kas :L või see oli esimeste Astrode viga( mul usa variant, Eestis olevatest esimesest kümnest). :M
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Jüri, mäletad, istusin sul kõrvalistmel ja rääkisin, et sa peaks ka oma Astro softi uuendama ja sa ütlesid, et ei, sinu oma on hea piisavalt... Paraku olen siiani veendunud, et siiski peaksid. Loe mu mõni tund varasem postitus läbi või leia keegi jahikaaslane, kes enne uuendanud oma masinaid ja tee see ära. Kuna sul vaid Ingliskeelne ja sind ei huvita Eestikas, siis imelihtne. Tee seda ja siis asi peaks korras olema! Selle jaoks uuendused tehaksegi, et vanad vead siluda...
Vasta