Hundid

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas Ain Aavik »

baddmann kirjutas:Aivarilt täpne kirjeldus.
.. Eesti võtab üle motoorselt, automaatselt, diletantlikult KÕIK peamiselt Kesk-Euroopa padurohelistele mõeldud ideed ...

BM


Mitte Eesti .. selle mõtte tervikuna paistvas suhtes, vaid käputäis pruunkeelseid poliitäritsejaid-arvamusliidreid on otsustushoobade juures - tavainimesed, kaasa arvatud enamus jahiseltskondi, ajab asju ikka kogemustele toetudes.
Vaid teatud seltskond äritsemise ja jahiturismiga tegelejaid annab üha enam tooni ka jahinduses ... see on nagu vähkkasvaja, mis vohab kontrollimatult ja hävitab kõike normaalselt toimivat enda ümber.
Plus veel igasugune välisabi ja rahastamine, millega meid paistab on üles ostetud ja sõltuvaks tehtud, nii, et isegi teaduslikud seisukohad ja pikk kogemus igati ignoreeritud on ja saab ...

Eks visake sussi või tooliga, kui soovi on 8)
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas raindrenkhan »

Lätlased ka euroliidus aga neil vist hundijahi piiranguid nii palju ei ole :M
http://medniekiem.lv/trophies/324/10092 ... s-pagasta/
Palju pilte lastud huntidest
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Hundid

Postitus Postitas jahe »

puugi kirjutas:Selles massiivis kus meil hundid toimetavad ei ole kunagi koeri olnud.Ainult jahikoerad käivad seal.Aga üks susi on täitsa ettearvamatu ja toimetab ka inimasustusega põimitud aladel.Teda isegi lastakse korra nädalas,aga siiani on tal õnne olnud. :D

Arvatavasti lastakse 308 st seepärast elabki veel :lol: ,9,3 mehed teevad ehk asja ära :lol:
243win
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Hundid

Postitus Postitas Välek »

Puugi, eks pajata mõni 308 lugu, kui nii juba küsitakse.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas andrus »

Sa Välek juba nokkimisest ära ei väsi?? :lol: Las ta nüüd olla,igal oma arvamus. Meil natuke sitem lihtsalt, vaatamata sellele,et omalgi selline kapis. :lol: Õnnetud hinged ei ole lihtsalt midagi efektiivsemat kunagi ise proovida saanud ja ehk on nad kadedad või midagi säärast kui mitte ebamäärast nagu Jahe kunagi mu 8x57IRS-i kohta ütles :lol: mida pean ise kordades mõnusamaks kaliibriks kui 308 on.Aga noh...... :wink:
jahismurf
kalur
Postitusi: 428
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas kalur »

:P :VS
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas puugi »

Välek kirjutas:Puugi, eks pajata mõni 308 lugu, kui nii juba küsitakse.

Ma ei saa arugi mis lugusid sa nüüd tahad?Ise olid oma kahuriga platsis???
Pealegi ei tohi ma midagi pajatada,mis puudutab minu haavatute otsinguid! :V
Aga sina Välek põruta ikka oma 9,3-ga julgelt edasi-ikka tulen ja aitan. (b)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas puugi »

Selline lugu nüüd,siis võsavillemiga.Viimased teated temast räägivad,et üksik hunt käitub imelikult.Kõnnib umbes 150 meetrit ja heidab kõhuli lumele.Ja nii päris pikal metsasihil.
Verd ei ole näha.Ja viimase hundijahi ajaja oli sama täheldanud.Kas keegi on sellist asja enne märganud?Mets on seal ilma teedeta,aga plaan täna seda asja uurida.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas hundikütt »

Aga katsu siis lähemalt uurida :wink:
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas puugi »

Tänasega on Jõgevamaa hundiload vist otsas? (b)
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Hundid

Postitus Postitas Välek »

Otsas jah. Hunte on, lube võiks olla.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas puugi »

Õhtul sain läbi naiste teada,et paar päeva tagasi oli hunt meie veteranist saksa jahiterjeri ka ära söönud.Soolikajupp ja mõned karvatuustid olid koerast maha jäänud. :evil:
Koera pistis ta nahka päris kodu hoovis.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas sooviku »

KRT.küll :evil: Tuleb hakata iga kadunud koera ja muu eluka eest kompensatsiooni nõudma,kus vähegi kahtlust,et tegu huntidega.On ju selgelt välja öeldud,et riik kompenseerib suurkiskjate tekitatud kahjud.Asi läheb ikka päris käest ära.Meie maadele on nüüd tekkinud üks paar,kes elabki nö. küla vahel.Olgu neid elukaid Eesti peale kas või ainult üks,mina hunti oma õuele ei taha!Elagu rabas ja kui ei,siis tuleb maha lasta!
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas sokk »

Ega neid lube ei saagi rohkem olema kui hundi tekitatud kahjustusi ei hakata fikseerima.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Hundid

Postitus Postitas puugi »

Asjad lähevad aina põnevamaks.Paar päeva tundus,et koerasööja lasti maha,aga oli täna öösel jälle platsis.Vastav luba on ka eraldatud,aga lumega läheb järjest kehvemaks see asi.Luuras samas kohas kus meie terjeri ära sõi.
Vasta