koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Juulius
Postitusi: 13
Liitunud: E Okt 29, 2007 10:14 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Juulius »

kui 220 teha softi uuendus siis näeb DC 40 rihmasid ja ka muid funktsioone aga DC 50 näeb ainult juba 320 .
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

puugi kirjutas:Siiski töötavad ka 320+DC-50 haukumist näitavad andurid.Isegi mitu korda koer minutis haugub.Käsiseadmele on vaja uus tarkvara sebida?Kaupo auuu! :M

Äkki täpsustaks, mis versioon on vaja laadida? Tõmbasin ise täna versiooni 3.50 alla ja ei saanud mina seda haukumise asja tööle :(
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Ma pean ka täpsustama mis versiooniga tegu.
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Kui mõni Pärnakas viitsiks tulla oma 320 ja DC-50'ga mulle täna või homme külla, siis teeks asjad puust ja punasest kõigile selgeks!

PS: Tegelased, kes kunagi käisid mu jutul oma igasuguste kaartide kihtidega, siis nüüd teadmiseks, et võin panna lisaks Astrole need panna jooksma ka nutitelefonides! Sh fotokaardid ja muud vabalt levivad kaardikihid ja töötasu ei ületa 15€ ikka veel!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Ax1600 »

Kuna Puugi ei andnud rahu siis uurisin lähemalt oma dc50 ja 320 haukumise näitamise võimalust.

Lahendus: Vahetage gps-is keel inglise peale.
Tekib lisavõimalus: Menu-setup-dogs-bark detection (on)
Järgneb...
Paistab, et eesti keele moded on selle osa välja jätnud. Pole vaja Eesti jahimehele kõike head-paremat :D
Viimati muutis Ax1600, K Mär 05, 2014 11:25 pm, muudetud 2 korda kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

No ega ikka ei ole küll. :M
jahismurf
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Ax1600 »

Minul tarkvara versioon 3.40s. Seda näete menüü lõpust "seadme info".
Kui puugil toimib eks saab ka sinul toimima.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Kindlast....vaatan Puugi oma ja peale seda mul on aga temal ei toimi. :wink:
jahismurf
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Ax1600 »

Järg: kui olete pannud käima haukumise funktsiooni, siis tuleb anda käsklus gps-le kuidas ta selle funktsiooni kajastab.
Selleks: Setup- dogs- dog alerts- bark alert (sealt valite kas vibra, toon, koos või ainult teavitusega). Kui on off, siis ei tule teieni teavitust. Gps küsib ka kui tihti peab koer haukuma minutis, et teavitus tuleks gps-i. See valik on teil endil teha.
Kui funktsioon toimib, siis usun, et võite muuta keele tagasi eesti peale ning funksioon säilib. Viimane on muidugi oletus.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

andrus kirjutas:Kindlast....vaatan Puugi oma ja peale seda mul on aga temal ei toimi. :wink:

Kuda kulgeb?Haugub juba?
Küsisin veelkord üle ja ongi nii.Asi toimib ainult inglis või venekeelse menüüga.Täitsa lõpp!
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

Proovisin ka hommikul kiiruga enne tööle minekut. Panin inglise keele peale ja vastavad menüüd avanesid seadistamiseks. Uuuesti eesti keele peale pannes kaob menüüst see võimalus ära. Proovisin ise haukuda :D aga ei saanud aru, et see süsteem toimiks. Rõhutan veel, et oli kiire ja võibolla sellepärast ei saanud tööle või ei olnud mu hääl piisavalt sexikas kaelarihma jaoks :M
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Ax1600 »

Minimaalselt pead 20 korda minutis haukuma. Peale selle kas GPS saab signaali või kutsuvad naabrid hullari töölised välja :D
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

Haukusin aga ei näidanud midagi.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Haukusin ja töötab! :D Nüüd koerale kaela ja sea juurde! :D
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Enda haukumise peale ei töötagi ,peab naisele kaela panema ja nurgataha haukuma saatma! :)
Vasta