koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Täitsa ilusti näitab kui koer haugub(ekraanil).
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas weltmaster »

Kui kaelarihmal dc40 peaks punane tuli põlema jääma, siis et seda uuesti tööle saada, peaks sellised toimingud tegema nagu eelnevas postituses kirjas
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Ma rääkisin kuidas dc-50-l sellest laadimis ja lülitus punasest tulest vabaneda saab!
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pktaks »

DC50 haukumisandur ei tööta eestikeelse menüüga. Inglise- ja venekeelse menüüga kenasti kõik toimib.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Karmo »

pktaks kirjutas:DC50 haukumisandur ei tööta eestikeelse menüüga. Inglise- ja venekeelse menüüga kenasti kõik toimib.

Kas koer peab kaff-kaff või bark-bark? :roll:
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Minu venelased teevad bark-bark!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Mul see paneb üldse segast.Kui koer haugub ei näita midagi aga kui seisab ja lõõtsutab,näitab haukumist.
jahismurf
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pktaks »

Ma ei ole küll päris kaua Astro tarkvara uuendanud, viimases jahis oli ka koera lõõtsutamise peale märguanne, et haugub. Peaks proovima nii Astro enda, kui rihma tarkvara uuendada.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas sooviku »

Kaupo siin kuskil eespool hoiatas selle uuendamise eest.Mingitel variantidel pidi eestikeelne menüü ära kaduma ja mis veel.
Viimati muutis sooviku, N Jaan 15, 2015 8:15 am, muudetud 1 kord kokku.
Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas hundikütt »

Ära kaob Astro 220 ja Garmin ei lase ise taastada.320-l seda muret pole.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

pktaks kirjutas:Ma ei ole küll päris kaua Astro tarkvara uuendanud, viimases jahis oli ka koera lõõtsutamise peale märguanne, et haugub. Peaks proovima nii Astro enda, kui rihma tarkvara uuendada.

Mul on ka vahest selline anomaalia,et lõõtsutaval koeral näitab,et 20 x min haugub.See on vist sellest,et koeral kaelus tihedalt ümber kaela.
jyri

Re: koera gps

Postitus Postitas jyri »

puugi kirjutas:Mul on ka vahest selline anomaalia,et lõõtsutaval koeral näitab,et 20 x min haugub.See on vist sellest,et koeral kaelus tihedalt ümber kaela.

Mis sa Puugi riskid koera eluga tiheda kaelusega? :twisted:
Mul korra koer juurika taha kaelusega kinni jäänud, vedas, et olin ligidal.
Sestap nüüd kasutan selliselt, et koer võib vabalt "maha võtta" .Ehk ülepea peale, ülepea vabalt maha.Jalutuseks kasautan "kägistavat" rihma.
Parem las kaelarihm jääb maha (leiad nagunii signaali järgi ülesse), kui koer ennast kägistaks!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Venekatel on tihti kael jämedam kui pea.Ega ma nii tugevalt ka ei pane,et õhk läbi ei käi.Kui kaelus ära tuleb ei leia koera üldse.Ilmad on lihtsalt soojad ja koertel palav!Lähen testin kuidas parem on.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Nii siis eilne katsetus Huntloc-iga.Kasutasime ilma koeraseadmeta ja ilma litsentsìta nii sama saada olevat varianti.Ei usu,et litsents paĺju juure annab.

5 telefoni,3 operaatorit,kõik hommikul laadimisest võetud.
Iseenesest väga muhe asi ja kõik on hästi lihtne.Iphone mehed olid muidugi nukrad,et nemad ei saanud meiega mängida.
Aga kell 13:30 olid 3 telefoni kustunud,kahele oli jäänud veel nii palju,et kui kõik asjad välja lülitatud sai oli võimalik orgunnida õhtuks kaine autojuht.Mehed kes muidu military map-i kasutavad saavad õhtuks alles akud tühjaks.See app imeb ikka erilise kiirusega.
Metsas suht kasutu kuna lihtsalt ei levi.Täpsus jätab kohati tõsiselt soovida.Mehed ĺihtsalt kaovad ekraanilt.Nutitelefon metsas koeramehel kasutada on ikka üks eriline ikaldus.Kütiliinis olija pm. võite kah maha kanda.Poisid pärast tunnistasid,et nad vahtisid rohkem ekraani kui metsas toimuvat.

Otsus tänasepäeva seisuga on,et kunagi võib hea asi olla aga Astrot ära ei anna.Huntloc-i võiks kasutada koeral lisa jälgimisseadmena kui kipub kaugele minema.
jahismurf
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas sooviku »

andrus kirjutas:Poisid pärast tunnistasid,et nad vahtisid rohkem ekraani kui metsas toimuvat.


:lol: Eks see nii ole ka Astroga.Koer praktiliselt paistab,haugub ka veel ja ikka vaatad gepsu,et kus pool ta on.Kütiliini mehed,kel polegi koera on ka omale garminid soetanud ja kommenteerivad penide liikumist.
Aga Huntloc`i tegid nüüd küll päris maha :wink: Ma ei kujuta ette,et peaks koerale mitu erinevat jälgimisseadet kaela panema.Võib-olla mõnele pika kaelaga hurdale aga minu pisikestele krantsidele on üks junn tassida küll piir.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta