Relva manualis olev teave

Hetkel kasutuses olev moon
Steel shot 32g 3.3mm

Senimaani olen lasnud kitse ning siga Cylinder ja Improved Cylinder tsokist (kuuliga). Ptui ptui ptui aga kõik lasud on ka miskit koju toonud.
Nüüd aga olen veetnud mõned päevad jõe ääres parti jahtides, ca 20-30 pauku teinud aga alla ei ole miskit tulnud.( sees samad tsokid) Lasud kuskil 35-50 meetri vahemikus.
Siit tekkis ka mõte,et ehk asi tsokkides ?Võimalik,et haavli vihk liiga ,,laiali,,?
Tuhnasin siis veidi interneti avarustes ning leidsin ühe artikli.
http://www.ejs.ee/ajakiri/artikkel.php?id=272
Üks väljavõte artiklist
Reegel on järgmine: terashaavlitega võib tulistada ainult silindertšokist 0,1 mm (Cyl, markeeringus ka relvaraua suudmepoolses osas sageli viis kriipsu: IIIII), veerandtšokist 0,25 mm (Imp Cyl, markeeringus ka IIII) ja pooltšokist 0,5 mm (Mod, markeeringus ka III). Tugevamatest tšokkidest, nagu 0,75 mm (Imp Mod) ja 1,0 mm (Full), ei tohi terashaavlitega tulistada!
Kui nüüd kaks asja kokku viia siis, relva manuali järgi sobiks 30-40 meetri peale laskmiseks M(Modified) ja IM(Improved Modified)tsokk ning sellest veidikene kaugemale 40-45 peale F(full tsokk).
Kui nüüd lugeda üleval pool olevat väljavõtet artilkist siis seal väidab et IM ja F tsokid tuleks terashaavlite puhul ära unustada.
Küsimus olekski milliseid tsokke tohiksin ma kasutada terashaavlite puhul ?
Kas haavli läbimõõt mängib ka selles rolli ?
Kas antud haavlitega (pilt ülal pool) lastes võin kasutada rahuliku südamega F ja IM tsokke ?