relvakapp

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Vasta
Kasutaja avatar
Reiner1
Postitusi: 42
Liitunud: T Mai 17, 2005 6:25 pm

relvakapp

Postitus Postitas Reiner1 »

kus tallinnas on kõige suurem relvakappide valik ja mis hinnad on.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Eestis tehtud 4000- 5000 vahel, meretagused palju kallimad. Leia parem vana Terase kapp ja tee alt pikemaks nii, et karabiinid ka sisse mahuvad, pane korralikud lukud ette ja saad täpselt sama mis poest 5 kilo eest. Kui aga esteetiline külg pole tähtis, leia 40cm läbimõõduga 5mm seinapaksusega 120 cm pikk terastoru, lõika rällakaga ukseauk korrektselt sisse, keevita põhi ja lagi külge, tee hinged ja kasuta ukseks väljalõigatud tükki. Ongi olemas ja ei maksa miskit, nõuetekohane ka veel.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Lasin ühes Kopli väikses hoovipealses virmas keevitada hea kapi.
Seest kahe laekaga ja mahutab 3 suuremat püssi.
Raha küsiti kolmpool.

Kontakt peaks kuskil siin foorumis peituma.
Hundist toakoera ei saa.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

ma ostsin selle nn "Terase"relvakapi paar kuud tagasi otse nende tsehhist mis asub hiiul, mõõda pärnu mnt, hiiu raudtee ülesõidust paarsada metra ja siis paremale, sisehoovis. tahtsid algul 3500 a ma pakkusin 3 kilo ja sellega ka sain. kolm vinti läheb sisse ja kaks väikest lukustatavat osa ka sees.
minuarust samad kapid on müügis ka küti äris, 4,5 midagi maksavad, kui õieti mäletan
ahvina sündinud-ise rahul
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

3) Relvakapp ei ole nõutav ühe tulirelva puhul. Sel juhul tuleb relva ja selle laskemoona hoida kõrvalisele isikule raskesti avastatavas ja kättesaadavas kohas.
Ei hakkanud uut teemat tegema, ehk tuleb kiire ja konkreetne vastus.
Et hakkas huvitama et milline siis on selline seadusele vastav koht
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

sellele on võimatu konkreetset vastust anda, sõltub ikka olukorrast. No päris padja all püstolit hoida ei ole mõtet, pigem ikka peita nii nagu uudishimulike laste eest jõulukingitusi. Mul oli endal näiteks üks koht valmis vaadatud lõpuni ehitamata vaheseina karkassi vahel kuid seda polnud vaja sest otsustasin ikka õige kapi osta.
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

samas jälle teed väljamineku ja ostad kapi,mis pole just odav, ja siis kohalik konstaabel arvab et sa oled ikka liiga tihti poe ees vintis ja ei anna sulle nõusolekut mida vist veel vaja.
mis sa siis selle kapiga peale hakkad.
ise tean juhust kui konstaablil oli tuttavaga kana kitkuda
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

1) müüd kapi maha ja üritad järgmise kapi ostmise ajaks konstaabliga sõbruneda läbi poe ees vähem vintis olemise;

2) üritad politseid halduskohtus veidi materdada, rikud suhted arvatavasti lõplikult ära kuid võibolla saad õiguse.

BM
Kasutaja avatar
Elajas
Postitusi: 17
Liitunud: P Mai 28, 2006 3:37 pm

Postitus Postitas Elajas »

Ostsin kapi endale sealt

http://www.terasvara.ee/

Eespool on sellest kohast ka kirjutatud kuid , nagu täpne info on puudu, mul andis seda kohta otsida niisama. Kapi saab kätte 3000 eest kus on kaks lukustavat laegast ja mahub kolm relva. Nad valmistavad neid seal kohapeal ja kui arvan et kui mingi eritellimus peaks olema, et siis nad teevad selle ka valmis.
andrea
Postitusi: 2
Liitunud: T Sept 21, 2004 9:37 pm

Postitus Postitas andrea »

Estlander kirjutas:Lasin ühes Kopli väikses hoovipealses virmas keevitada hea kapi.
Seest kahe laekaga ja mahutab 3 suuremat püssi.
Raha küsiti kolmpool.

Kontakt peaks kuskil siin foorumis peituma.


Mina olengi see tegelane kes neid relvakappe valmistab. Ma ei oska seisukohta võtta. Arvatavasti minu postitust peetakse reklaamiks ja kuulub kustutamisele. :roll:
Nõuetekohased relvakapid.
Vasta