Kobras..!!!

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Käisin ka eile vaatamas, et kuidas kobras elab. Kehvasti elab, kuna pole vett.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

Jalutasin Laeva jõe kaldal eile õhtul ja paistab, et usinale koprale kes tammi on viitsinud ehitada ei tee vähene vesi palju tüli. Tundub, et populatsioon, mis enne oli pikemal lõigul on nüüdseks kogunenud lihtsalt tammitagusele lühemale alale.
Külgnevad kuivenduskraavid on muutunud poriradadeks ja sealt on kobras välja kolinud.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Mis te kurdate,et kobras kadunud on,oodake sügisesed vihmad ära ja kui nad siis teil põdrajahiks metsasid üle ujutama hakkavad,no siis te enam ei kurda,et ära on kadunud :wink: .Ma käin ajamas ning see pole eriti tore,kui vesi üle põlvede on :roll: ja märgade riietega päevläbi metsas olema pead..eks nii mõnigi foorumlane teab seda tunnet :lol:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

3+ kobrast

Postitus Postitas honkomees »

kuidas ma 3 kobrast lasin ja veel suurel hulgal ära minna lasin... läksin 1. aug õhtul ja pärast iga pauku 10-20 min ja järgmine ujub, isegi kui kõristasin spinningut, et välja tõmmata vee pealt, ujus juurde. Neid keda lasta ei õnnestunud ja keda nägin alles siis kui pingiga kolistasin oli hulgi. Pesa peal seistes kuulad all toimuvat mürglit, ei karda isegi samme ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Metsakutsu
Postitusi: 38
Liitunud: T Mär 28, 2006 6:44 pm

Postitus Postitas Metsakutsu »

Honkomees,kas olid noored või vanad koprad, keda lasid/nägid?
MA ise pole veel jõudnud vaatamas käija.Aga kardan ka, et kraavid ja jõed madala veega :roll:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

3 eri suurust, vanast selleaastaseni
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Ohvritest rääkides siis eile käisin minagi koppra jahil .Libastusin koprast välja tõmmates tiiki.Põlv teeb põrgulikku valu ,kui valesti astun.
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

lasin eile sellise 20 kilo ringi jääva kopra poisi
tulevad meil suhteliselt hilja välja vähemasti seal kus mina istusin
veega on ka meil probleeme aga täna sajab ehk tõstab natukene vett tulevad siis ehk kraavitesse ka tagasi
püss selga
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

K2isin ajaviiteks forellitamas (olin 2 n2dalat sportinud ja seda edendanud, ning kuna jahiteema j2i ebasoodsate asjaolude t6ttu 2ra, siis nii saigi kalastatud). Kalu ei saanud, aga Sulbis on koprad v2ga usinasti V6handul tegutsemas. Tamm j6ele tehtud ning rajad jms k6ik kohad t2is. Mujal paistab ka, et kopraid ikka on. Homme hommikul j2lle laagerduma, aga p2rast seda peaks asja ikka ette v6tma (olen siin eriti kade Honkomehe peale), ega meitelgi nad kadunud pole.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

eile siis kukkus üks 24 kilone vennike kahjuks lasin kolju lõhki oleks vb midagi isegi hinnata olnud
püss selga
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

hehh,,ma ka lasin ühe eila,,,aga minu kopra isand kaalus 26 kilo,,ja vast saan koljust asja,,kuul läbistas selle servast ,,,kella 20.00 hakkasid juba kenasti liikuma
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

meil ka sellise kõrvalisema ja vaiksema koha peal liiguvad üsna varakult ringi
aga kus on natuke häirida saanud seal tulevad alles pimedas välja
püss selga
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Kas kellelgi on kopra kolju hindamis tabel? Lasin kopra kelle kolju mõõtmed on :(pikkus 140mm ja laius 106mm )palju see kolju punkte ka saaks, oleks huvitav teada.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

siin kusagil foorumis oli ka kirjas hindamisest,,,aga see koljuke küll isegi pronksile ei pürgi,,tina kah mitte,,,,,mul oli 140 x110 ,,ja uuem 150x110....see viimane vast saab midagi,,,,,
saadan lingi kui leian,,
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Vasta