Mart kirjutas:Väga hea,et Kaupo seda-20C puudutas,siit kohe küsimus,kas vastab tõele,et moona tootjad talve perioodil natuke kangemaid pauke toodavad.Olen seda kuulnud ja võttis kukalt kratsima,et iga kord,kui karbi lahti teed,käi tiirust läbi,jumal teab,kuhu lendavad.
No ja sellele küsimusele pole keegi nagu tahtnud või viitsinud midagi lisada. Kuna öökülmad juba olnud ja laadimine käsil, küsiksin veelkord kogenumatelt. Kas on kellelgi siiski kogemust laengu suurendamisel alates sellest -15C. Kui rohuks on VV 560 ja kuuli kaaluks 10,1 gr, kas pakast ära ootamata ja tiiru kasutamata võiks ikkagi laengut sama tabamispunkti säilitamiseks kusagil 1,5 graini suurendada (jäädes ikka alla lubatud max)?
Jalgratta leiutamine poleks isegi töörõõm
Arvamuse lugemisel ette tänades BH.
Vihtavuori N 500 seeria (N540; N550; N560) rohud on üpris "immuunsed"külma või kuuma kõikumise suhtes, sest sisaldavad teatud % nitroglütseriini. Kuna energiasisaldus (mida ühes grammis on keskmiselt 400 J rohkem kui tavapüssirohus) ei sõltu tänu sellisele koostisele enam niivõrd temperatuurist, võib suvel ja talvel praktiliselt sama laenguga lasta (nii me ka teeme).
Viimati muutis Kaupo Kindsigo, K Sept 20, 2006 9:22 am, muudetud 1 kord kokku.
teadjamiis kirjutas:-20 kraadise külmaga tehke tuli kaminasse ja veinipudelil punn maha siis tulevad head mõtted iseenesest!
Rege rauta suvel!
Kui õhtul kella poole nelja aeg talvel ikka üle viiteist pügalat näitab, väike tuulgi ja kui just sire täiskuu ei ole, siis tasuks kamina ees kiiktooli asemel väljas üks tiir ära teha , sest näituseks just üle -25C paneb röövlooma oma varbaid liigutama.
Nüüd vaevalt HUNDILUBA kellelgi seinal koitab... aga nagu hommikuti lumelt näha, oleks tõenäosus kohata teda just siis. Ja reps teeb usinasti endale sooja.
Aga võiolla on EL- ajal nüüd teisapsi Pole vaja vildi sees varvastega joogat teha.