Foorumlaste faasanijaht vol2?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Aga seda võiks ju teha küll. Kui ühisjaht, siis ühine arveldus. Mina igatahes poolt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Aga seda võiks ju teha küll. Kui ühisjaht, siis ühine arveldus. Mina igatahes poolt.

Ja jahiõnn otsustab, on minu mõte!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Eelmisel korral käinud võiksid muljetada kuidas eelmine kord oli ja kas see pakutud süsteem võiks parem olla?
Mine metsa!! ;)
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Oleksin ka tulija. Mõned küsimused saadan Feenile privasse.
sulgpall on parem kui keks
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

kakuke kirjutas:
rajaleidja kirjutas:Aga seda võiks ju teha küll. Kui ühisjaht, siis ühine arveldus. Mina igatahes poolt.

Ja jahiõnn otsustab, on minu mõte!

Täpselt. Oleks üks osavõtu maks ja kui joppab, siis lased ka linnu.
Peab uurima, kas vanaõues annaks ehk ise midagi lindudest ka valmistada. Suitsuahi peaks neil küll minu mäletamist mööda väljas olema, mida ehk kasutada lubatakse.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Võiks ju olla osavõtumaks ca'350.- koos nii mitme linnuga kui peale Feen'i kulutusi välja tuleb !?
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Mina ka tulija. Võtan 2 lindu, saun, ööbimine
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

kui võtta keskmiselt 2 lindu, siis tuleb ainult lindude peale inimese kohta 360, seega, 350 ei tule välja. Hetkel oleks juba nüüd üle 20ne linnu koos, seega, võimalus oleks arvutada 1,5 lindu inimese kohta. Eelmine kord tegime nii, et iga üks ostis linde palju tahtis, ning nt ise lasin 2 lindu, 2 tellisin, aga edasi sai juba otsingu käigus teistele näidatud, et nää, seal juurika taga passib 1. Samuti sai 1 lastud linnuke edasi antud. Süsteem toimis hästi. Aga me võime teha ka nii, et tellime nt 30-40 lindu, maksame ühiselt kinni ja siis vaateme, et kuis kellelgi läheb :) (pärast saab sama moodi kellelegi mõne linnu edasi anda kui omal juhtub ka, et muudkui lendavad üle pea ja laskmine sujub (eelmisel korral lendasid peaaegu kõik linnud sellelt poolelt üle kus mina seisin).

Ps, arvutan kokku selle, palju hetkel nõudlus lindude järgi on, et siis palju linde telliks. Koefitsent 1,5 lindu inimese kohta oleks normaalne, ja kui hiljem lisandub laskjaid, siis tuleks maksumus muidugi odavam, ja oleks linde... 1-1,5 inimese kohta. Muud kulud arvutan ka täna-homme kokku (nii palju kui tean, siis saan mingit summat täpsemalt öelda).

NB! Mõtiskluse jätk:

30 lindu võtta, siis kokku jagamisele 5400 krooni, st, 15 inimest 360 (20 inimest 270)
25 lindu võtta, siis 15 inimest 300, (20 inimest 225)

Ööbimise seisukohast peakska natukene odavamaks saama.
Istumise seisukohtas on nii, et mõistlik on võtta saun, seal annab 15l inimesel sujuvalt istuda, annab vast ka rohkem mahutada. Oleks istumise ja saun koos, ei oleks vaja mingit saali võtta. Saun siis muidu 250 krooni tund (edasi odavam), kui saaks selle sauna nt mingi 1000-1200ga õhtuks, siis 15 inimest ja teine variant on 80 krooni, äkki saab odavamaltki (rohkem inimesi, odavam hind vms).

Äkki saamegi mingi 350ga hakkama? (jätkake aruteluga siis sama usinasti. PS. Viljariga (ja enne aktiivsete foorumlastega) paneme paika selle komplekti, lõpuks, mida me tahame, ja siis annama selle teabe sinna edasi)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Feenile
Kas minu kiri jõudis sinu privasse? Muidu ma ei näe ennast registreerunute nimekirjas :cry:
sulgpall on parem kui keks
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ära muretse. Nimekirja ei ole lihtsalt uuendatud veel. Ei ole seal minu nimegi veel ja usun, et paljude teiste.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kiri ei olnud kohale jõudnud, ja Rajaleidja on täieti nimekirjas olemas :D
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Keegi küsis ,kas kohapeal lindudest midagi teha saab? Kalevil uus ja ilus grillkoda.Seal saab keeta ja küpsetada.Pajad, pannid ja kõik muu köögis tarvilik olemas. Sees laud ja pingid. Saun ja grillkoda on kõrvuti. Kui mehed sauna ära ei mahu, saab osa grillkotta. Olin suvel Kalevil kaks päeva külas. Koht jahiks ja puhkuseks super. Olen ka korra seal faasanijahis käinud. Korraltuse poolega jäid kõik väga rahule. Kalev asjalik ja lahke mees.Kahjuks ise ei saa tulla. Soovitan kõigil minna! Ilusaid jahielamusi!!
kuro
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vägev, ma pean hakkama asjale lähenema juba sellest küljest, et ei tule 15 tegelast kokku, kes ohverdavad seajahi vaid mastaapse rahvaga. Kahtlustan, et sellise pundi peale on mõistlik vaadata mingi saal õhtuks, või mingi ruum ikkagi. Grillimiskoda+saun peaks mahutama selle seltskonna mingiks ajaks ära, aga pärast oleks ka tore kusagil istuda (eks ma uurin asja).

Ja veel, kui kellelgi tahab proua, noorik, niisama silmarõõm, kaasa tulla, siis neistele leiaks ka tegevuse. Variandid on seal alates ATVga tiirutamisest, vibulaskmisest, kuni faasanite kitkumiseni välja :D (ok, selle viimasega saame ise hakkama, aga kui on huvilisi, siis saab kohapeal neile meelelahutust tekitada).

Ps. http://www.arnimen.ee - See siis sealne meelelahutaja.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Vanaõue puhkebaas jääb kohe Võitla kõrvale. Seal saal vist kuni 70-80 inimesele. Minu teada teeb Võitla nendega koostööd. Meie faasanijahi lõpp toimus seal. Igati soliidne koht. www. vanaoue.ee
kuro
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vaadake jah see Vanaõue üle ;) Meil ongi seal ööbimine, mingi olemine kah, ning minu eelmine link on ka sel teemal, et antud ettevõte pakub välist meelelahutust Vanaõues. Eks ma suhtlen varsti seal majutuse teemaga, sest ka majutatavate hulk on toredalt suureks kasvanud (ses suhtes, et on rahvast, kes mõlgutavad kevamärjukese pruukimisele pärast jahti ning jäävad pikemateks tundideks kohale)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta