Kärbes kirbule

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Vasta
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Küll teil ikka mehed mõte lendab. Jätke need 100 meetri laskmised vahelt ära ja finaaliks korraldage hoopis 300 meetrilt jooksev metssiga :lol:
Krt. ma lähen kohe oma savagega harjutama, et kevadel tulla ja mitte väga häbisse jääda 8)
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

kärbsed

Postitus Postitas Arles »

Pagan, kärbes läks silma, ei saa tulla.

Ei julge poolikut plaani levitada - paar korda on tekkinud olukordi, kus mustandi järgi vaadates on hakatud korraldajaid kiruma. 17 kuupäeval istume kokku ja püüame kui mitte vormistada, siis sellele max lähedale jõuda.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Siia ühe teemakohase märklehe ka :D http://targetz.com/targetz-lib/20015.pdf
ja ikkagi võiks teha siis juba koos väikse grilli ka.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

kärbes cup

Postitus Postitas Kallekke »

Ära Arles nüüd alt hüppa, ega mõisa peale mäng käi-sul vähemalt mingi organiseerimis kogemus asjast,me aitame ka ja keegi pakkus kuskil Valga piirivalve tiiru välja ,mille meie jaoks täiesti reserveerida saaks.seal 300.-meetri laskmine täitsa võimalik.võib olla keegi tunneb sealt tiirumehi paremini-saaks asjad hoitud.
22.-e meestel võib küll raskeks minna-neid päevi ikka väga vähe kus tuult pole. endal ka 223.rem., ega ikka iga päev varest 300ja meetri peale vasakusse silma ei lase.
Kõige rohkem meeldib mulle aga Zakslase grillijutt -loomulikult kõige sinna juurde kuuluvaga.

EGA TODA KUULI IKS NÄPUGA EI SÄTI !!!
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

tänud

Postitus Postitas Arles »

Einoh, nüüd küll pandi ära - tolle alt hüppamisega..

Tõsiselt kommentaarides on järgneval kevad-sügis hooajal plaanis osaleda/korraldada paaril võistlusel - nii 10-13 jahilaskmises ja 6 sportlaskmises. Talvel veel mõned õhupüssi laskmised. Seega veel 5 nädalavahetust planeerimata - mõni jääb perele.
Ülaltulenevast järelduvalt ei teki riigi kõikse tagumiste otsade vastu erilist vaimustust päris mitmel mehel, kes niikuinii hooajal mööda riiki ringi kimavad ...

Arles

P.S. otsitakse aktiivset inimest, kes oleks kursis jahilaskmisega (eriti kuulilaskmisega) ning nõus omalt poolt ala arengule kaasa aitama. Pappi ei paku.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Postitus Postitas Sarvik »

eh, metsast tagasi ja ....ennnäe kena üritus.....olen käsi.
kärbes kirbule!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Nii, kinnas sai juba välja visatud, laseme aga edasi. :D
On olemas 300m tiir Tartu külje all Unikülas. Õigemini ma ise seda kasutamas käingi ja olen ka vastutavaks isikuks neil aegadel. Seda saab selleks ürituseks täitsa kasutada. Aega praegu täpselt paika panna on jube keeruline, kuna tiiru ajad taotlen jägnevaks kuuks hiljemalt 14dal kuupäeval ja saan kinnitust selle sobivuse kohta (kui miskit militaristidel just ees pole) varemalt just siis. Minu mõte oli veel leida selleks ürituseks instruktoriks keegi militarist, kes reaalselt tegeleb 300m laskmise instrueerimisega (võimalik, et tema vaev tuleb kuidagi rahaliselt ka kompenseerida). Instrukor just selleks, et miskit sellest üritusest ka hiljem kahe kõrva vahele jääks. Kindlasti ma ootaks eelnevalt ära ka Arleselt VSS`i kalenderplaani. Sisetunne ütleb, et mai võiks väga hea kuu olla, näiteks.
Mis teised sellest arvavad, andke aga tuld minu mõtetele! :)

Ps. Need Arlese märkused, kobakäpp ja kärbes lendas silma. Ta vist vaikselt valmistab ennast psühholoogiliselt ette, et kui hakkab rahvast jahilaskespordiüritustele kutsuma siis kohtab selliseid vastuseid, a`la siga suur ja kuri, ei julge lasta ja muidu olen maru hea laskja jahis, aga tiirus tuleb närv sisse jne ;)

Pps. Jorisemist mina orgunnima ei hakka, kui rahvas soovib ja keegi selle enda kanda viitsib võtta, siis peale tiiru võib ju kuskil mujal joriseda ka. :D

Ppps. Kui keegi Tartumaa rahvast tunneb, et vaja laskmas käia, siis asjalik seltskond kulub marjaks ära (saata mulle ps). Mul plaanis aasta läbi laskmas käia.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Kui just mai viimasel nädalavahetusel pole, tuleks ka, aga ma nuuman väheke kärbseid suuremaks, et oleks parem pihta saada.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Re: kärbsed

Postitus Postitas pri:t »

Arles kirjutas:17 kuupäeval istume kokku ja püüame kui mitte vormistada, siis sellele max lähedale jõuda.


Uudiseid on :?:
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

uu di s

Postitus Postitas Arles »

Ilusad uudised, ei jaga ja kõik :)
tegelikult sai põhimõtteline kava kokku lepitud ja asi anti käes. Saadab lähihetkedel veel viimaseks ülevaatuseks aga samal ajal püüan (Mart avita) ka välja riputada ...
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Volts
Postitusi: 18
Liitunud: K Veebr 08, 2006 11:11 am

Postitus Postitas Volts »

Kas märklehed on valmis mõeldud? Nende kribude pihta ei näe iga optikaga vaadatagi! Saaks mõne sorgus rebase pildigi , paremad lasevad silma, ise prooviks keset kere lajatada. Minu ettepanek oleks: sajane rebane plehkupaneku ääre peal ja kolmesajane istuv.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

,,kui tohib siis ma ise laseks porikärbest,,mida muud ike selle vene kombiga tabad,,,,:D
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
peeter

Postitus Postitas peeter »

Kuidas siis ettevalmistused sujuvad , jahihooaeg lâbi , oleks juba aega kyll kârbseid kômmutada ?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma ise arvan, et praegu küll pole pole tore maas pikali lasta. :D
Pakun välja sellised kuupäevad nagu 12 või 19 mai. Laupäev selleks vist parim aeg? Siis on ilmad soojad ja mingit jahti ei toimu. Kiikasin jahilaskjate kalenderplaani ja 5 ning 26 mai toimuvad vintrelvavõistlused. Tegelen vaikselt sellel teemal, et leida mõni instruktor.
Kes, aga tahavad kätt soojaks saada siis nagu eespool mainitud, neljapäevad endiselt tiirupäevad.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
peeter

kârbes kirbule ...

Postitus Postitas peeter »

Ega vast see pikali paugutamine polegi vast kôige parem plaan ! Saab ju ka toelt lasta . Mida siis ja kui kaugelt on plaanis pôrutada . Palju ûldse tulijaid on , kui ûleûldine huvi on alla 15 tegelase siis vast pole môtet seda asja ûldse toimetada . Ega siin ainult heast tahtmisest aita , siis vist ka pisut vahendeid vaja . Peaks vist laskma "kaabu" ringi kâija , et vaadata palju koguneb , ega siin vist vâga vâljastpoolt toetajaid pole loota . Vâike auhind , noh kasvôi rândkarikas vôiks ju ka olla parimale kârbse tabajale .
Vasta