VJL

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Täpsustuseks niipalju, et tegemist ei ole minu kätetööga!!! Lihtsalt viitasin lehele....
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Alguse asi.Aga peaasi,et midagigi on ju.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Küsiksin siinkohal, et paljudel üldse koduleht on????? Alati on hea vinguda ja iriseda. Samas kiidaks väga lehel olevat ajaloo osa. Täiesti norm leht (y) . Jõudu lehe koostajale edaspidiseks. :D
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Niih, sai ka asi Exploreriga üle vaadatud. Ühtlasi veendusin, et pri:t pole tõesti milleski süüdi :D , lehe toimetajaks hoopiski teine foorumlane. Minu mulje oli üldiselt positiivne, kui millaski see brauserite asi korda saab, siis on teine täitsa ponks leht (hobi korras tehtud asjad ei peagi ju innovaatilised šedöövrid olema). Üks asi võiks siiski veel olla: rohkem infi klubi hetkeseisu kohta (nagu Sarvik juba mainis).
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui kedagi huvitab, siis statistiliselt on Firefoxi kasutajaid 26% (kasvab pidevalt tasapisi), Explorerit kasutab 70% ja ülejäänud siis teisi browsereid.

Aga mis VJL kodulehesse puutub, siis norm leht, infi on ja alles avati leht, küll tasapisi rohkem kasutamist leiab. Vähemalt saab lihtsalt ja kiirelt telefoni numbreidki kätte, kui mingil kodanikul üht või teistlaadi probleem. Uudised ka täienevad ja kellel juubel tulemas jne.

Ja leht on lihtsalt ühe jahimehe tehtud, tubli!

Pole see lehe tegemine midagi niisama lihtne, kes mäletab, lubasin ju Jahipauna lehe ringi teha ja nii ta mul ootab tegemist, pool aastat vist juba. :oops:
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Mart kirjutas:Kui kedagi huvitab, siis statistiliselt on Firefoxi kasutajaid 26% (kasvab pidevalt tasapisi), Explorerit kasutab 70% ja ülejäänud siis teisi browsereid.

Aga mis VJL kodulehesse puutub, siis norm leht, infi on ja alles avati leht, küll tasapisi rohkem kasutamist leiab. Vähemalt saab lihtsalt ja kiirelt telefoni numbreidki kätte, kui mingil kodanikul üht või teistlaadi probleem. Uudised ka täienevad ja kellel juubel tulemas jne.

Ja leht on lihtsalt ühe jahimehe tehtud, tubli!

Pole see lehe tegemine midagi niisama lihtne, kes mäletab, lubasin ju Jahipauna lehe ringi teha ja nii ta mul ootab tegemist, pool aastat vist juba. :oops:


Tegelikult on firefoxi kasutamise protsent jälle väiksemgi. :( Oli suurem kui uue IE ga probleemid ja turvaaugud tekkisid.

Kuid jah info on olemas imekujundust minu arvates vaja pole , peaasi ,et info kätte saab ja ka IE - ga vaadatavus pole prob. ,sest 99% inimesetel ta arvutis ikka olemas on.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ja mis kõige positiivsem minu jaoks. Avastasin lehelt tiba vananenud infot. Tegijal ikka juhtub ju. Saatsin sellest lehe haldajale kirja ja erinevalt EJS lehe administ tuli mulle kiirelt kiri tagasi, et tänud teatamast ja asjaga tegeldakse. :D
Elame näeme, kui kiirelt tegudeni jõuavad. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Teesoo laskurklubi
Postitusi: 72
Liitunud: K Juun 21, 2006 12:39 pm

Postitus Postitas Teesoo laskurklubi »

Terekest ka siis minupoolt, kes selle lehe tegi. Pean kurvastusega teatma, et ma pole mingi it mees ja tänu selle ka leht selline nagu ta on. Vabandan, et asjad ei toimi osades brauserites aga eks ma püüan asja parandada jõudumööda. Siinkohal olen avatud arvamustele ja ettepanekutele ning kes oskab aidata alati teretulnud. Kakukese leitud vead on parandatud tänud veelkord.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vaatasin seda IEga nüüd natuke põhjalikumalt. Isegi kujundus ei karju väga hullult sedasi. Ja meeldiv on see, et ühe tavajahimehe jaoks on olemas info, mida esimese hooga otsida.

Mis oleks veel hea, jahiseltside päälike kontaktid nt. Sellest võivad puudust tunda maaomanikud või mehed, kes äkki tahaks kusagile jahimeheks pääseda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Teesoo laskurklubi
Postitusi: 72
Liitunud: K Juun 21, 2006 12:39 pm

Postitus Postitas Teesoo laskurklubi »

http://www.vjl.ee/index_files/liikmed.htm on ka need kontaktid lehel olemas.
Vasta